Editörler : crops35
03 Mayıs 2021 23:48

TCDD,DHMİ,TEİAŞ MKE'de de dedikodular tekrar başladı

Mkede de müdür açıklama yapmış,TCDD zaten dedikodusu bitmiyor,DHMİ 10 yıldır sürüyor son zamanda yoğunlaştı,TEİAŞ keza öyle bu konu hakkında gerçekten görüşleri merak ediyorum hepsi 20 yıldır süren ve bu sefer kesin denilen balon söylentilerden mi ibaret yoksa bütün kitler özelleşiyor mu ? Eğer özelleşiyorsa bütün kit personeli nereye gidecek? Hepsi bakanlıklara mı dağıtılacak? Çünkü başka kurum yok nedir durum ve bundan sonraki atamalarda hiç bi kit kalmayacağı için kpss ile nereye ne alacaklar ? Görüşleri gerçekten merak ediyorum çok saçma muhabbetler dönmeye başladı son zamanlarda.

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
04 Mayıs 2021 01:33

Eksi verecek ne var acaba olanı söylüyorum MKE konusuna yazılanlara bakın TCDD ye vs bakın

organikpttci
Memur
04 Mayıs 2021 06:32

hayır ama tcdd bayram sonu havuz kesin diyorlar yılardır süren ptt aş gibi ..

ozledim
Daire Başkanı
04 Mayıs 2021 13:35

TCDD ile alakalı sanırım holdingleşme süreci sanırım işliyor bir de diğer KİT'ler için ne olur biter bilemeyiz süreci dikkatlice izlemek lazım. Devlet büyüklerim en idealini yapmaya çalıştıklarına eminim. Dahası bu endişe nedendir? Allah kullarının rızkına kefil değil mi ki bu kadar endişe duyuyorsunuz?

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
04 Mayıs 2021 14:40

Evet ve şuan MKE de de müdür açıklama yapmış DHMİ de de tartışma var vs hepsi gidiyor sanırım elden veya önceki 10 yılda olduğu gibi tamamen dedikodu bekleyip görelim.

organikpttci, 3 yıl önce

hayır ama tcdd bayram sonu havuz kesin diyorlar yılardır süren ptt aş gibi ..

gunmetalmoon
Aday Memur
12 Nisan 2022 11:54

TCDD nin holdinglesmesi konusu ne oldu acaba ses soluk yokmu

husey_inn
Memur
12 Nisan 2022 15:47

GGidecek se ilk önce TTK (Türkiye Taşkömürü Kurumu ) gitmesi lazım devlete zararı devasa düzeyde her geçen yıl katlıyor. 2020 yılı için genel müdürün açıklması şu şekilde. Ticari maliyetimiz 2020 yılında 2,298 TL, satış fiyatımız 436 TL. Maliyette girdilere baktığımızda yüzde 60 toplam personel gideri. Gelirler 2020 yılında 461 bin 590, giderlerimiz 1 milyar 759 milyon 982 bin TL. Zararımız 2020 yılında 1 milyar 298 milyon 320 bin TL. Dolar bazına eskale ettiğimiz zaman 216 milyon 387 bin? dedi. Böyle bir zarar mı var Allah aşkına yazık günah....

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi