Editörler : F16 Gökçen
07 Mayıs 2021 02:21

HSBC gişe yetkilisi ilanına başvuranlar
iyi akşamlar arkadaşlar, bugün mail adresime genel yetenek ve envanter sınavı ile ilgili mail geldi. Bu online testler zor mu? Sınavda kamera ve mikrofon açılıyor mu ona göre giyim kuşama filan dikkat edelim. Süreçle alakalı bilgi verirseniz çok sevinirim

EmirBdm
Aday Memur
07 Mayıs 2021 03:03

online testler kolay genel yetenek testi mantık yürütmeli envanter ise senin bir nevi kişilik analizin oluyor. genel yetenek 60 soru olur genelde 20 dk süre verilir. kamera açılmaz. ben qnb finansbankın sınavına girdim kabul edildim teklıf aldım değerlendirme aşamasındayım. kararsızım gişe için teklif sartları cok düşük ve gişe zor diyorlar

Mutlu24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 05:36

Bende başvurdun yüksek lisans yapmama rağmen davet gelmedi, torpil kokusu alıyorum neyse, ramazan ramazan sinirlenmek istemiyorum ihtiyacımda var ama çağıemıyorlar, eğtimse eğitim yazıklar olsun....

Mutlu24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 11:23

neolacakbuişler, hangi şehir için başvurmuştunuz siz

neolacakbuişler
Aday Memur
07 Mayıs 2021 12:22

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim..bu devirde kolay iş ve yüksek maaşlı bir iş yok be kardeşim. Bana soracak olursan dışarıda dayın filan yoksa kabul et tekliflerini evde boş boş oturmaktan iyidir.
EmirBdm, 3 yıl önce

online testler kolay genel yetenek testi mantık yürütmeli envanter ise senin bir nevi kişilik analizin oluyor. genel yetenek 60 soru olur genelde 20 dk süre verilir. kamera açılmaz. ben qnb finansbankın sınavına girdim kabul edildim teklıf aldım değerlendirme aşamasındayım. kararsızım gişe için teklif sartları cok düşük ve gişe zor diyorlar

neolacakbuişler
Aday Memur
07 Mayıs 2021 12:25

Başvuru sırasına göre filan çağırıyorlarsa, henüz sıra sana gelmemiş olabilir. hemen enseyi karartma bence
Mutlu24, 3 yıl önce

Bende başvurdun yüksek lisans yapmama rağmen davet gelmedi, torpil kokusu alıyorum neyse, ramazan ramazan sinirlenmek istemiyorum ihtiyacımda var ama çağıemıyorlar, eğtimse eğitim yazıklar olsun....

neolacakbuişler
Aday Memur
07 Mayıs 2021 12:27

Mersin için başvurdum
Mutlu24, 3 yıl önce

neolacakbuişler, hangi şehir için başvurmuştunuz siz

Mutlu24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 13:00

neolacakbuişler, bizde şans yok be kardeşim, istanbul için başvurdum bende ama dönüş yok, kariyerde aranılan eleman bulundu diyor ilan kaldırıldı, büyük ihtimal bana davet göndermiycekler, artık umudumda kalmadı zaten, bilgi için tşkler, yapıcsk birşey yok, umarım siz girersiniz...ö

meltemmm25
Kapalı
07 Mayıs 2021 16:54

Bende yüksek lisans öğrencisiyim, şube olmasa bile bankacılık alanında da deneyimim var. Buna rağmen bir görüntülenme bile olmuyor. Şartları nedir? İstanbul'da oturuyorum, yaş şartı belirtmemiş bilgim yok, e lisans mezunuyum. Niye gönderilmiyor. Bu kadar riyakarsızlık olmaz...

Mutlu24
Aday Memur
07 Mayıs 2021 18:50

Meltem hanım, burnuma torpil kokusu gekiyor, cidden yazık ya yüksek lisans yapmamıza rağmen görüntüleme bile yok, yazıklar olsun,başka birşey demiyorum....

Besbekr
Aday Memur
08 Mayıs 2021 00:34

Yüksek lisans yapmak bankaya girmek için yeterli sebep mi ne alaka süreç devam eder yetkin görülürseniz çağırılırsınız.

Mutlu24
Aday Memur
08 Mayıs 2021 00:43

Besbekr, boş yapma kardeşim eğitim seviyesine göre olmıycaksa neye göre olucak, zaten canım sıkkın sinirimi senden çıkarmiyim, üüzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokmamayı bil, burda sana soranmı oldu, hadi işine....

EmirBdm
Aday Memur
08 Mayıs 2021 01:31

Arkadaşlar gişe görevi sizce iyi mi ? Qnb Finansbanka kabul edildim. 2 yıl sözleşme istiyor. Kararsız kaldım.

neolacakbuişler
Aday Memur
08 Mayıs 2021 01:47

sorması ayıp olmazsa maaş olarak ne önerdiler?
EmirBdm, 3 yıl önce

Arkadaşlar gişe görevi sizce iyi mi ? Qnb Finansbanka kabul edildim. 2 yıl sözleşme istiyor. Kararsız kaldım.

EmirBdm
Aday Memur
08 Mayıs 2021 01:53

Brüt 3750 nette 3000 e felan tekabül ediyor

neolacakbuişler
Aday Memur
08 Mayıs 2021 01:57

Eğer farklı yerlere başvuru yapmadıysan veya kafanda farklı bir şey yoksa bence değerlendirmekte fayda var. Evde oturmaktan iyidir. O değilde kafama takılan neden 2 yıllık bir sözleşme sonra devam etmek istersen nasıl olucak acaba?
EmirBdm, 3 yıl önce

Brüt 3750 nette 3000 e felan tekabül ediyor

EmirBdm
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:00

2 yıl olması zaten kafama takılıyor sonuçta kurumsal firma calışma standartları iyi oldugu içıin olumlu bakıyorum. kendin istifa vermen durumunda eğitim ücreti odeerek cıkabiliyormussun ama ne kadar bilmiyorum. olurda girersem daha iyi bir teklif gelirse cıkması problem suan görüştügüm yerler var başvurularım var kararsızım

neolacakbuişler, 3 yıl önce
Eğer farklı yerlere başvuru yapmadıysan veya kafanda farklı bir şey yoksa bence değerlendirmekte fayda var. Evde oturmaktan iyidir. O değilde kafama takılan neden 2 yıllık bir sözleşme sonra devam etmek istersen nasıl olucak acaba?

neolacakbuişler
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:09

bu sözleşme işini ilk defa duyuyorum. sözleşmeli olmasının artısıda var eksiside yanı 2 sene sonra ne olacak. tekrar sınava eğitime filan mı gireceksiniz acaba? Ben yerinizde olsam sözleşme işini biraz araştırır ona göre kabul ederdim. Maaşı filan hiç yoktan iyidir zaten zamanla maaşınızda artar.
EmirBdm, 3 yıl önce

2 yıl olması zaten kafama takılıyor sonuçta kurumsal firma calışma standartları iyi oldugu içıin olumlu bakıyorum. kendin istifa vermen durumunda eğitim ücreti odeerek cıkabiliyormussun ama ne kadar bilmiyorum. olurda girersem daha iyi bir teklif gelirse cıkması problem suan görüştügüm yerler var başvurularım var kararsızım

EmirBdm
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:10

Artık hayırlısı diyicez

bu sözleşme işini ilk defa duyuyorum. sözleşmeli olmasının artısıda var eksiside yanı 2 sene sonra ne olacak. tekrar sınava eğitime filan mı gireceksiniz acaba? Ben yerinizde olsam sözleşme işini biraz araştırır ona göre kabul ederdim. Maaşı filan hiç yoktan iyidir zaten zamanla maaşınızda artar.

neolacakbuişler
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:12

aynen öyle. Bende şu sınav işini kazasız belasız atlatırım inşallah
EmirBdm, 3 yıl önce

Artık hayırlısı diyicez

EmirBdm
Aday Memur
08 Mayıs 2021 02:19

sınav çok basit kendini kasma yaparsın

aynen öyle. Bende şu sınav işini kazasız belasız atlatırım inşallah