Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»

adayprofilim
Aday Memur
26 Mayıs 2021 19:48

Şehir yazmıyor mailimde pozisyon için görüşeceğiz. Ama başvururken İstanbul, Ankara seçmiştim.

etuuck, 3 yıl önce

Hangi şehir acaba?

Dddaaa
Aday Memur
26 Mayıs 2021 20:24

Başka dönüş alan var mı

Dddaaa
Aday Memur
26 Mayıs 2021 20:25

Olumsuz olursa mail geliyor mu
26 Mayıs 2021 20:33

Dönüşler daha devam ediyor mı bir şey söylediler mi görüşmeniz de

Eylül133
Aday Memur
27 Mayıs 2021 11:21

İstanbul - Ankara şehirleri dışında aranan adaylar var mı ? Mail ile mi arama ile mi geri dönüş yapıyorlar ? Bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

minelibera
Aday Memur
27 Mayıs 2021 11:52

Alanya için olana mı başvurdunuz ?

de007, 3 yıl önce

Bende antalya için dönüş bekliyorum gişeye başvurmuştum. Olumlu olumsuz dönüş olmadı.

howardwolowitz
Aday Memur
27 Mayıs 2021 11:57

ben de antalya için başvurmuştum ve iyi geçtiğini düşünüyorum ancak herhangi bir dönüş olmadı.

minelibera, 3 yıl önce

Kyna
Aday Memur
27 Mayıs 2021 15:39

arkadaslar merhaba Ankara icin olumsuz donus olan var mi? ya da sinav icin olumlu bir yanit alan var mi? aranmayanlar olarak biz de ona gore fikir uretelim olumlu olumsuz donus alanlar yazarsa cok memnun olurum.tesekkur ederim.

Kyna
Aday Memur
27 Mayıs 2021 15:41

arkadaslar bir de İk ya sormamiz icin bir iletisim numarası tel mail gibi bi adres var mi en azindan onlara ulasip soralım.
Eylül133, 3 yıl önce

İstanbul - Ankara şehirleri dışında aranan adaylar var mı ? Mail ile mi arama ile mi geri dönüş yapıyorlar ? Bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?

de007
Aday Memur
27 Mayıs 2021 15:49

Hayır gişe yetkilisi genel ilanına başvurdum antalya ama önyazıya alanya olarak belirttim, sınavım kötü geçmedi. Ancak eğer görüsürsek mülakat olursa alanyayı tercih edeceğim.

minelibera, 3 yıl önce

howardwolowitz
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:04

hsbc'nin sayfasındaki genel müdürlük numarasını arayıp oradan ik'ya bağlanabilirsin.

Kyna, 3 yıl önce
arkadaslar bir de İk ya sormamiz icin bir iletisim numarası tel mail gibi bi adres var mi en azindan onlara ulasip soralım.

Kyna
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:17

aradim ulastim tesekkur ederim.
howardwolowitz, 3 yıl önce

hsbc'nin sayfasındaki genel müdürlük numarasını arayıp oradan ik'ya bağlanabilirsin.

etuuck
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:28

Ben de Ankara için dönüş bekliyorum, olumlu olumsuz bir dönüş olmadı ama ne dediler ikdan acaba? Umudumuzu keselim mi :(

Kyna, 3 yıl önce
aradim ulastim tesekkur ederim.

Kyna
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:33

ya inanin hic anlamadim hanimefendinin de bilgisi yoktu sanirim.Olumsuz donus yapilmadiysa surec devm ediyordur daha fazla bilgi veremem olunlu-olumsuz iki yanitta da size ulasilacak dedi.Siz ne mezunusunuz?
etuuck, 3 yıl önce

Ben de Ankara için dönüş bekliyorum, olumlu olumsuz bir dönüş olmadı ama ne dediler ikdan acaba? Umudumuzu keselim mi :(

etuuck
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:40

Olumsuz dönüş olana kadar umudumuz olsun o zaman artık yapacak bir şey yok :( ben Sosyoloji mezunuyum ama 2.5 senedir özel bir bankada çalışıyorum halihazırda. Siz ne mezunusunuz?

Kyna, 3 yıl önce
ya inanin hic anlamadim hanimefendinin de bilgisi yoktu sanirim.Olumsuz donus yapilmadiysa surec devm ediyordur daha fazla bilgi veremem olunlu-olumsuz iki yanitta da size ulasilacak dedi.Siz ne mezunusunuz?

123sema
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:42

olumlu dönüş alan arkadaşların bankacılık geçmişi var mı acaba ?

Kyna
Aday Memur
27 Mayıs 2021 16:45

ben matematik mezunuyum aslinda sinavi cok ciddiye almadan cozdum o yuzden iyi gecti diyemem daha sonra da tabi cok pisman oldum.Ustune dusuldugunde yapilabilcek bir sinavdi benim bransim matematik oldugu icin oyledir belki.Hakkimizda hayırlısı olsun.Donus alirsaniz mutlaka bilgilendirma yaparsaniz cok sevinirim.
etuuck, 3 yıl önce

Olumsuz dönüş olana kadar umudumuz olsun o zaman artık yapacak bir şey yok :( ben Sosyoloji mezunuyum ama 2.5 senedir özel bir bankada çalışıyorum halihazırda. Siz ne mezunusunuz?

Benalindalily
Aday Memur
27 Mayıs 2021 18:02

Alanya değil ben Antalya için başvurdum sınavım da iyi geçti aslında

etuuck
Aday Memur
27 Mayıs 2021 18:29

Elbette, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :) çok teşekkür ederim ayrıca bilgilendirmeleriniz için

Kyna, 3 yıl önce
ben matematik mezunuyum aslinda sinavi cok ciddiye almadan cozdum o yuzden iyi gecti diyemem daha sonra da tabi cok pisman oldum.Ustune dusuldugunde yapilabilcek bir sinavdi benim bransim matematik oldugu icin oyledir belki.Hakkimizda hayırlısı olsun.Donus alirsaniz mutlaka bilgilendirma yaparsaniz cok sevinirim.

Mkrv
Aday Memur
27 Mayıs 2021 18:33

Benim yok

123sema, 3 yıl önce

olumlu dönüş alan arkadaşların bankacılık geçmişi var mı acaba ?

Toplam 375 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi