Editörler : Kubil ay
27 Mayıs 2021 23:21

Polat30
Aday Memur
Uyap'ı sürekli kontrol ediyorum bende henüz bir evrak görünmüyor emniyetin savunmasi vs göremedim dabayi acali 20 gün oldu hemen hemen.
turkuaz ulugbey, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benimki davayı açtıktan 50 gün sonra geldi

27 Mayıs 2021 23:44

turkuaz ulugbey
Aday Memur

Benimki davayı açtıktan 50 gün sonra geldi

Polat30, 2 hafta önce - Alıntıya git
Anladım devrem yd için ne karar geldi devrem ilk öncelikle
28 Mayıs 2021 00:03

Polat30
Aday Memur

Savunma yeni geldi devrem yd kararı verilmedi daha

06 Haziran 2021 09:08

Zesasa
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,, iade olanlar sürecleriyle ilgili bilgi verebirilrmi?

06 Haziran 2021 23:51

shiann
Aday Memur
Gelişme olan var mı
08 Haziran 2021 12:40

Alcakucus33
Şef

Evet arkadaşlar söylediğim gibi buraya çok sık girmiyorum artık.

Bugün YD Red kararı çıktı.İdarenin savunması şu şekilde

"Davacının Anayasa ve Devlet Memurları Kanunu'ndaki sadakat yükümlülüğüne aykırı davrandığı, FETÖ/PDY örgütü ile irtibat ve iltisaklı olduğu değerlendirilen ve emniyet mensubu olarak görev yapan davacının görevden çıkartıldığı ve dava konusu işlemde hukuka aykırılık bulunmadığı ileri sürülerek, davanın reddi gerektiği savunulmaktadır.

"

idari mahkemelerin, idari işlemin uygulanması halinde telafisi güç veya imkansız zararların doğması durumları oluşmamış maalaesef.!

Benim sadakatimi irtibat ve iltisaklı olduğumu değerlendirilenler biliyormu, beni fişleyen o. çocukları iki dünyada elim yakanızda olacak.

Söyleyecek söz bulamıyorum. Bu karara itiraz etmeyeceğim, dava esastan devam etsin bakalım sonuç ne olacak. herkese iyi günler dilerim.

Not: kodum SCD, örgüt bizi kazanamamış ama yinede suçlu olduk.

08 Haziran 2021 15:53

0680er
Aday Memur

Sc kod var ara karar verildi Savcılık cevapta verdi bisey yok diye, 17 marttan bu yana bekliyorum bu arada Kom dan.arandim baro dan avukat ile matbu sorular ve Sc kodunu sordular ,beklemeye devam.,Hakkımızda hayırlısı olsun

08 Haziran 2021 21:25

hitit hitit
Aday Memur

memlekette neler oluyor

Toplam 268 mesaj