Editörler : Kubil ay
10 Mayıs 2021 17:45

itfaiyeci05
Daire Başkanı

bayraMdan sonra rapor alarak telafı etcem hakkımı kımseye YEDIRTMEM

kelebek3506, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben de bugün çalıştım fakat ister peyderpey ister tam gün 8 saate ulaşan ek mesai sürelerinde 1 gün izin verilir yazıyor dmk 99 ve 178'e göre durum bu şekilde. Eğer verilmezse dilekçe ile talep edeceğim

10 Mayıs 2021 17:46

itfaiyeci05
Daire Başkanı

Ayrıca yıllık izne de eklenebileceği yazıyor...

10 Mayıs 2021 18:17

kamil2727
Şube Müdürü

Ben çağrıldım işteyim

Kral yanluz, 1 ay önce - Alıntıya git

Can devrem neden susmak en iyisi senin sendikan vardı ne oldu sendikana bişey yapamadılar mı yav bu Sendikalar hep bunların adamları adamları eğer gerçekten hakkımı savunsalar gözümü kırpmadan gidip üye olacam ben gih memuruyum beni ilgilendiren bi konu değil ama sendika adam olsaydı teknisyen yardımcılarının görevde yükselme yazılı sınavında bir sürü 90 95 alan adamlara mülakkattan 60 verip elediler sendika dediğin adamlar neden milleti toplayıp mahkemeye gidin demiyor tek tek bu insanlara telefonla ulaşıp hakkınızı sonuna kadar arayın arkanızdayız size destek çıkacağız demiyor adam mı bunlar ha soruyorum sana sendika yönetimindekilerin birgün kimsenin derdine çare olduğunu gördün mü biri hakkımı mı yedi gider avukatımı tutar hakkımı ararım bu kadar ben bu tatilde de çalışmıyorum çok şükür bizi çağırdılar gelmiyoruz dedik 2 arkadaş ilk önce tehdit vs ettiler sonra da tehdit ettiğin adama dikkat et dedim sonunu düşünmeden konuşma dedim adamı yerine otutturdum akşam üstü tekrar rütbeli çağırdı konuştuk barıştık tamam gelmeyin idari izinli olun dedi tatlıya bağladık neyse sen çalış Kralsın ya yanlızsın sendikalısın :))

Toplam 63 mesaj