Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
08 Mayıs 2021 16:26

Osman Kaya Saglikci Bilgilendirme

Dün hikayesinde sürekli türkü söyleyen Osman Kayaya biz turku dinlemek icin deegil bilgi almak icin ekliyoruz o yuzden siliyorum yazdim sildim. Bugün farkettim ki beyfendi beni sağlıkçı bilgilendirme sayfasından engellemiş La havle :D bize kimleri takip ettirmişler

Onurrrrr.
Memur
08 Mayıs 2021 16:39

Bunları takip ettirmek zorunda bırakanlar utansın

Kuzeyi
Yasaklı
08 Mayıs 2021 16:40

Aynen kardesim
Onurrrrr., 3 yıl önce
Bunları takip ettirmek zorunda bırakanlar utansın

uguronder
Aday Memur
08 Mayıs 2021 16:53

Etkileşim meraklısı bir eleman takip ettikten bir iki gün sonra hemen anlıyosun zaten. Atama olacağı zaman kendini kral ilan edecek . Boşuna takip etmeyin

hemsire0666
Aday Memur
08 Mayıs 2021 23:14

biri bu arkadaşa söylesin ülkede derbi maçı varken kafana göre haydi twitter etkinliği yapıyorum dersen tt listesine sondan bile giremezsin. plansız programsız kafasına göre etkinlik yapıyor.

Fizyoterapiiii
Kapalı
08 Mayıs 2021 23:36

Takipçi meraklısı birisi. Haklı eleştirileri hakaret olmasa bile engeller. Boş birisi.
hemsire0666, 3 yıl önce

biri bu arkadaşa söylesin ülkede derbi maçı varken kafana göre haydi twitter etkinliği yapıyorum dersen tt listesine sondan bile giremezsin. plansız programsız kafasına göre etkinlik yapıyor.

Kuzeyi
Yasaklı
09 Mayıs 2021 02:10

Yapmış olmak için yapiyor yakin zamanda bir atama olursa bakin biz etkinlik yaptik neticesini aldik falan filan diyecekler kahraman ilan edilecekler
hemsire0666, 3 yıl önce

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 02:26

Ben kendisinin WhatsApp grubundayım keşke sizlerde ne kadar iyi bir insan olduğunu görebilseniz gerçi dışardan yargılamak herşeyden kolay

blt00
Kapalı
09 Mayıs 2021 02:29

wp grubuna girebilmek için ne yapmak gerekiyor, insta hikayede ismini 6 saat paylaşsak yeter mi?

Emrullah Arslantaş, 3 yıl önce
Ben kendisinin WhatsApp grubundayım keşke sizlerde ne kadar iyi bir insan olduğunu görebilseniz gerçi dışardan yargılamak herşeyden kolay

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 02:31

Nasıl çekiliş yaptığını bilmiyorum fakat kendisinin yazdığı adımları takip ederek kazanabilirsiniz
blt00, 3 yıl önce

wp grubuna girebilmek için ne yapmak gerekiyor, insta hikayede ismini 6 saat paylaşsak yeter mi?

Sedauys
Memur
09 Mayıs 2021 03:15

Wp grubuna almak için çekiliş mi yapıyor :) ne kadara da iyi bir insanmış illa Bi beklentisi var yani
Nasıl çekiliş yaptığını bilmiyorum fakat kendisinin yazdığı adımları takip ederek kazanabilirsiniz

Kuzeyi
Yasaklı
09 Mayıs 2021 03:17

E tabiki hayrina yapmiyor 24 saathikkayende ismi görünecek takipci sayisi bi artacak ona göre aralarindan begendigini seçer
Sedauys, 3 yıl önce
Wp grubuna almak için çekiliş mi yapıyor :) ne kadara da iyi bir insanmış illa Bi beklentisi var yani

Sedauys
Memur
09 Mayıs 2021 03:19

Komik valla :)
Kuzeyi, 3 yıl önce
E tabiki hayrina yapmiyor 24 saathikkayende ismi görünecek takipci sayisi bi artacak ona göre aralarindan begendigini seçer

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 03:29

Herkesin bir sınırı var 100 kişinin de tercihini yapabilecek değil herhalde bir ikincisi de takipçi dediğiniz nedir ki ne kadar önemi var Allah rızası için yapılan iyilikler vardır asla unutulmamalı
Sedauys, 3 yıl önce

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 03:30

10000
Sedauys, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
09 Mayıs 2021 03:30

Kullanıyor herkesi hocam.

Herkesin atanma umutları sayesinde bir yerlere gelmiş vasıfsız birisi. ne duyum alma olayı var, ne de bir konu hakkında bilgisi. Passatla hikaye paylaşıp beni etiketleyin sizi tercih grubuna alcam diyen birisini ananız babanız gibi savunmayın lütfen..

abicim siz afedersiniz kac yaşına gelmişsiniz, sınava girip belli bir puan yapabilecek zeka seviyesine sahip olmuşsunuz şimdi soruyorum; bir tercih yapamayacak kadar gerizekalı mısınız? Lafım size değil yanlış anlamayın lütfen. Genelleme yapıyorum. Allah için bu tarz insanlara prim vermeyin.

Kuzeyi
Yasaklı
09 Mayıs 2021 03:32

Hay aklinizla bin yaşayın
aisezreal, 3 yıl önce

Herkesin atanma umutları sayesinde bir yerlere gelmiş vasıfsız birisi. ne duyum alma olayı var, ne de bir konu hakkında bilgisi. Passatla hikaye paylaşıp beni etiketleyin sizi tercih grubuna alcam diyen birisini ananız babanız gibi savunmayın lütfen..

abicim siz afedersiniz kac yaşına gelmişsiniz, sınava girip belli bir puan yapabilecek zeka seviyesine sahip olmuşsunuz şimdi soruyorum; bir tercih yapamayacak kadar gerizekalı mısınız? Lafım size değil yanlış anlamayın lütfen. Genelleme yapıyorum. Allah için bu tarz insanlara prim vermeyin.

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 03:34

Tercih hatasından atanamayan kaç kişi var biliyormusun tekrar sınava çalıimak zorunda olan 2 yılı çöpe gitöiş olan sapmayla kaç kişi ekmek sahibi oldu bunun farkındamısınız ustayla çırağın yaptığı iş hiç bir olurmu güzel kardeşim kim kimseye tapmıyorum bana iyiliği dokunmuş bir insanın tanıdığım birisinin hakkındaki yanlış görüşlerin doğru olmadığını söylüyorum ön yargı hiçbir zaman doğru değildir
aisezreal, 3 yıl önce

Kuzeyi
Yasaklı
09 Mayıs 2021 03:34

Kardeşim atanamayacak puani alan kac kisi bu şahıs sayesinde atanmış bana soyler misin ? Sayessinde atandim diyen kisilerin puani zaten atama icin yeterli bir puan kimi kandiriyolar acaba ? Allah rizasi icin beni grubunuza alin diye mesaj atin bakalim aliyorlar mi?
10000

Kuzeyi
Yasaklı
09 Mayıs 2021 03:36

Bu tercih hatasi nasil yapiliyor gercekten merak ediyorum. Bu zamana kadar osman kaya yokken millet nasil ataniyordu ki. Tercih hatasi yeni mi geldi. 93 puanim var 64 siralamam simdi ben hata yapip nasil atanamam merak ediyorum.
Tercih hatasından atanamayan kaç kişi var biliyormusun tekrar sınava çalıimak zorunda olan 2 yılı çöpe gitöiş olan sapmayla kaç kişi ekmek sahibi oldu bunun farkındamısınız ustayla çırağın yaptığı iş hiç bir olurmu güzel kardeşim kim kimseye tapmıyorum bana iyiliği dokunmuş bir insanın tanıdığım birisinin hakkındaki yanlış görüşlerin doğru olmadığını söylüyorum ön yargı hiçbir zaman doğru değildir

Emrullah Arslantaş
Aday Memur
09 Mayıs 2021 03:37

Kimi tanıyorsanız bu konuyla ilgili aynı soruyu sorun doğru tercih sınırdakini atandırır yanlış tercih atanma ihtimali olanuçı saptırır
Kuzeyi, 3 yıl önce
Kardeşim atanamayacak puani alan kac kisi bu şahıs sayesinde atanmış bana soyler misin ? Sayessinde atandim diyen kisilerin puani zaten atama icin yeterli bir puan kimi kandiriyolar acaba ? Allah rizasi icin beni grubunuza alin diye mesaj atin bakalim aliyorlar mi?
Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi