Editörler : Kayıhan2020
08 Mayıs 2021 19:48   

Kurumlar Arası Muvafakat
Merhaba 2 yıldır Sözleşmeli zabit katibi olarak görev yapmaktayım. Sağlık bakanlığına geçici görevlendirme ile geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların bilgilerini alabilir miyim .
08 Mayıs 2021 20:20

Kayıhan2020
Editor

İnanın ne yazacağımı bilemedim kelimeler kifayetsiz kaldı.

08 Mayıs 2021 21:54

benkatip
Şef

İnanın ne yazacağımı bilemedim kelimeler kifayetsiz kaldı.

Kayıhan2020, 3 ay önce - Alıntıya git

:D:D Usta konuyu kitle bence :D :D :D

08 Mayıs 2021 21:57

Zeyneppppela
Aday Memur

:D:D Usta konuyu kitle bence :D :D :D

benkatip, 3 ay önce - Alıntıya git
valla ister kitlesin ister vah tuh ceksın. gec is yapacağım kurumla da kendi kurulumla da konuyu konustum. bayramdan sonra olacak detayları yazarım insallah. sadece sizin adınıza üzülüyorum. kullanıcı adınız katip belliki aynı kurum calisanlariyiz. bilgi ile destek olmak adına insanlarla alay etme yolunu seciyorsunuz. çok yazık halinize. bunun icin cevap vermeye lüzum bile yok
08 Mayıs 2021 22:33

gardiyann14
Aday Memur

Geçici görevlendirmeyle geçemezsiniz KPSS ile bir bölüme atanıp istifa etmeniz gerek

08 Mayıs 2021 22:46

Kayıhan2020
Editor

Allah gönlünüze göre versin. Eğer bunu başarabilirseniz bir ilki gerçekleştirmiş olacaksınız.

08 Mayıs 2021 22:47

Zeyneppppela
Aday Memur

Allah gönlünüze göre versin. Eğer bunu başarabilirseniz bir ilki gerçekleştirmiş olacaksınız.

Amin insallah. Allah herkesin gönlüne gore versin. Bizlerede çalışma hayatımızda huzur mutluluk versin inşallah
09 Mayıs 2021 02:01

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı

Kurumlar Arası Geçici Görevlendirme Yönetmeliği, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 25 inci maddesine dayanılarak yürürlüğe konulmuştur. 375 sayılı KHK'nin ek 25. maddesinin ilk fıkrasında, Hakim ve savcılar ile bu meslekten sayılanlar hariç olmak üzere, statülerine bakılmaksızın bir kadro veya pozisyona dayalı olarak kamu kurum veya kuruluşlarında istihdam edilenlerin, kurumlarının muvafakatiyle bir yılı geçmemek üzere diğer kamu kurum ve kuruluşlarında geçici görevlendirilebileceği, bu sürenin birer yıl olarak uzatılabileceği hükme bağlanmıştır.

Kurumla imzalanan sözleşme metnine bakmak gerekir.

https://www.memurlar.net/haber/922354/sozlesmeli-personel-kurumlar-arasinda-gecici-gorevlendirilebilir-mi.html

https://www.memurlar.net/haber/827367/memur-ve-sozlesmeliyi-kapsayan-kurumlar-arasi-gecici-gorevlendirme-yonetmeligi-yururluge-girdi.html

09 Mayıs 2021 03:18

benkatip
Şef
valla ister kitlesin ister vah tuh ceksın. gec is yapacağım kurumla da kendi kurulumla da konuyu konustum. bayramdan sonra olacak detayları yazarım insallah. sadece sizin adınıza üzülüyorum. kullanıcı adınız katip belliki aynı kurum calisanlariyiz. bilgi ile destek olmak adına insanlarla alay etme yolunu seciyorsunuz. çok yazık halinize. bunun icin cevap vermeye lüzum bile yok
Zeyneppppela, 3 ay önce - Alıntıya git

Alay eden falan yok. Torpilin yoksa mahkemeni bile değiştirmezler açık konuşmak gerekirse. Kaç kişi var böyle bekleyen ama kimseye muvafakat vermiyorlar. GERÇEKÇİ konuşmak dalga geçmek değil.

09 Mayıs 2021 14:49

Mrme
Şef

kurumlar arası muvafakat muhabbeti, bu konuda tecrübeli arkadaş bulamazsın zira o kadar referanslı bir arkadaş olduğunu sanmıyorum varsa da katip olmaz zaten :)

09 Mayıs 2021 14:51

Zeyneppppela
Aday Memur

kurumlar arası muvafakat muhabbeti, bu konuda tecrübeli arkadaş bulamazsın zira o kadar referanslı bir arkadaş olduğunu sanmıyorum varsa da katip olmaz zaten :)

Mrme, 3 ay önce - Alıntıya git
Hayırlısı olsun hepimizin hakkında. Allah yardımcımız olsun. Geçemesekte işimiz var şükür
10 Mayıs 2021 11:13

Mukan KaAYan
Aday Memur

cte den aynı ünvan ile pg için başuru yaptım, örnek teşkil eder gerekçesi ile reddedildi.

10 Mayıs 2021 12:19

klinux
Memur

yo ne alakası var sağlık bakanlığına muvafakat alan sözleşmeli katip bile var.

10 Mayıs 2021 12:29

Zeyneppppela
Aday Memur

klinux, 3 ay önce - Alıntıya git
nasıl bir yol izledi tanıdığınız arkadaşlarınız söyleye bilir misiniz
10 Mayıs 2021 12:57

Kayıhan2020
Editor
nasıl bir yol izledi tanıdığınız arkadaşlarınız söyleye bilir misiniz
Zeyneppppela, 3 ay önce - Alıntıya git

Zeynep hanım kendi kurumumla ve karşı kurumla konuştum demiştiniz kimlerle konuştunuz acaba.

10 Mayıs 2021 12:58

Kayıhan2020
Editor

klinux, 3 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeli İkm iken başka kuruma müdür olarak geçen adam tanıyorum. :)

10 Mayıs 2021 17:06

CBS
Kapalı

Sözleşmeli İkm iken başka kuruma müdür olarak geçen adam tanıyorum. :)

Katiplikten başka kuruma müdür olarak geçene şahidim :)
24 Mayıs 2021 14:45

boluluikm
Aday Memur

cte den aynı ünvan ile pg için başuru yaptım, örnek teşkil eder gerekçesi ile reddedildi.

Mukan KaAYan, 3 ay önce - Alıntıya git

pg ne acaba

25 Mayıs 2021 08:33

özkan2009
Şef

olanlar da çoktan kurum değiştirip gitti bile.

25 Mayıs 2021 11:00

keremben82
Memur

Torpil varsa geçiş yaparsın kardeşim. Kim ne derse desin. O yönetmelikler fakir fukara için var bakma sen. Bizim kurumda ikm olup İzmir dokuz Eylül de daire başkanı olan tanıyorum. Sen katip olup sağlık bakanlığına sağlık çalışanı olarak geçmek istemişsin çokmu.

25 Mayıs 2021 19:29

Zeyneppppela
Aday Memur

Torpil varsa geçiş yaparsın kardeşim. Kim ne derse desin. O yönetmelikler fakir fukara için var bakma sen. Bizim kurumda ikm olup İzmir dokuz Eylül de daire başkanı olan tanıyorum. Sen katip olup sağlık bakanlığına sağlık çalışanı olarak geçmek istemişsin çokmu.

keremben82, 2 ay önce - Alıntıya git
ne güzel yazmışsınız. sagolun.
Toplam 21 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?