Editörler : alex 10

Editör
10 Mayıs 2021 01:41

Türkiye Kupası FİNAL ve 3.'lük Tahminleri

Kasımpaşa - Ankaragücü İY:1 MS:1 Alt-Üst:ÜST TGA:(4-6) İlk golü hangi takım atar:Kasımpaşa: Skor:3-1

Fenerbahçe - Sivasspor İY:2 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:(2-3) İlk golü hangi takım atar:Sivasspor Skor:1-2

Başakşehir - Kayserispor İY:0 MS:0 Alt-Üst:ALT TGA:(0-1) İlk golü hangi takım atar:Gol olmaz Skor:0-0

Beşiktaş - Karagümrük İY:2 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:(2-3) İlk golü hangi takım atar:Karagümrük Skor:1-2

Denizlispor - Galatasaray İY:2 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:(4-6) İlk golü hangi takım atar:Galatasaray Skor:1-4

Gençlerbirliği - Göztepe İY:2 MS:1 Alt-Üst:ÜST TGA:7+ İlk golü hangi takım atar:Göztepe Skor:5-3

Alanyaspor - Erzurumspor İY:1 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:(4-6) İlk golü hangi takım atar:Alanyaspor Skor:2-3

Torino - Milan İY:2 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:7+ İlk golü hangi takım atar:Milan Skor:0-7

Chelsea - Arsenal İY:2 MS:2 Alt-Üst:ALT TGA:(0-1) İlk golü hangi takım atar:Arsenal Skor:0-1

Leipzig - B.Dortmund İY:2 MS:2 Alt-Üst:ÜST TGA:(4-6) İlk golü hangi takım atar:Dortmund Skor:1-4

----------------------------------------------------------------------------

FİNAL KARŞILAŞMASI

(127) ice.man - blackstorm (103)

3.'lük KARŞILAŞMASI

(135) ya umutlarda biterse - adaletvehak (126)

-----------------------------------------------------------------------------

NOT:

--- İlk karşılaşma 11 Mayıs Salı 20:30'da başlayacaktır..

--- Final ve 3.'lük karşılaşması tek maç üzerinden oynanacaktır..

--- Karşılaşmalar sonucunda olası bir eşitlik halinde "1.Tur" BTS puanı fazla olan (fikstürde parantez içerisinde belirtilmiştir) yarışmacı ŞAMPİYON veya 3. olacaktır..

--- "Alt-Üst": Bir maçta toplam 3 gol ve üzeri gol olursa ÜST, 3'ten daha az gol olursa ALT kabul edilir..

--- " TGA" (Toplam Gol Aralığı) tahmini (0-1),(2-3),(4-6) ve (7+) seçeneklerinden biri ile yapılacaktır..

--- "İlk Golü Hangi Takım Atar" tahmini ilgili karşılaşmada ki takımlardan biri veya gol olmaz seçeneği ile yapılacaktır..

--- İY:1puan, MS:1puan, Alt-Üst:1puan, TGA:1puan, İlk Golü Hangi Takım Atar:1puan, Skor:1puan olarak değerlendirilecektir..

--- Özel tahmin yapmak isteyen yarışmacılar diledikleri editöre tahminlerini gönderebilirler..

herkese bol şanslar..

alex 10
Editor
10 Mayıs 2021 01:43

Bir karşılaşmanın tahminlerinde MS için 1 oynadınız.. skora tersini oynayabilirsiniz, mesela 0-3 gibi..

yada skoru 1-0 oynadınız, TGA: (4-6) oynayabilirsiniz..

tahminlerinizin kendi içinde tutarlı olması şartı yoktur..

alex 10
Editor
10 Mayıs 2021 01:44

Leipzig - B.Dortmund maçı

Almanya Kupası final maçı olup 90 dakika skoru geçerlidir..

alex 10
Editor
10 Mayıs 2021 01:45

Şimdi Finaller zamanı..

Hak edenler kazansın..

şansınız bol olsun arkadaşlar.. ;)

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
10 Mayıs 2021 12:45

şimdiden yarışmada emeği gecen tüm editörlerime emekleri için çok teşekürler onlar gönüllerin şampiyonları gercek şampiyonlar çünkü uzun soluklu bir yarışmaydı ve çok emekleri var onlar olmaza biz bu güzel eğlenceye katılamazdık tüm güzellikler sizinle olsun ömrünüzce sayın editörlerim....değerli rakibim ıce man hocama bol şans diliyorum ve önünde saygıyla eğiliyorum oda kazansa bende kazansam aynı mutluluğu yaşıycam çünkü çok güzel bir yarışmaydı ben çok eğlendim finalde eğlenceli olsun gününde olan kazanır inşallah ..ayrıca 3 lük maçındaki değerli rakiplerimiz ve arkadaşlarımızada bol şanslar her şey gönlünüzce olsun herkese bol şans ...

adaletvehak
Genel Müdür
11 Mayıs 2021 01:28

Kasımpaşa - Ankaragücü İY:2 MS:2 Üst: TGA: 2-3İlk golü hangi takım atar: Ankaragücü Skor:2-3

Fenerbahçe - Sivasspor İY: 0 MS:1 Üst TGA: 3-4 İlk golü hangi takım atar: Fb Skor:3-1

Başakşehir - Kayserispor İY: 0 MS: 0Alt- TGA: 1-2İlk golü hangi takım atar: K.sporSkor:1-1

Beşiktaş - Karagümrük İY:1 MS: 1Alt-Üst: TGA:3-4 İlk golü hangi takım atar: bjkSkor:4-2

Denizlispor - Galatasaray İY: 2MS: 2 Üst: TGA: 5-6 İlk golü hangi takım atar: gs Skor:5-1

Gençlerbirliği - Göztepe İY: 0MS: 1Üst: TGA: 3-5İlk golü hangi takım atar: gb Skor:3-2

Alanyaspor - Erzurumspor İY:1 MS: 1 Üst: TGA:3-4 İlk golü hangi takım atar:aln Skor:4-2

Torino - Milan İY: 2MS: 2Üst: TGA: 2-3İlk golü hangi takım atar: milan Skor:1-3

Chelsea - Arsenal İY:0 MS: 1Alt TGA:1-2 İlk golü hangi takım atar: chsSkor:2-1

Leipzig - B.Dortmund İY: 0MS: 2Üst: TGA: 2-4 İlk golü hangi takım atar: dort.Sk or 1-3

alex 10
Editor
11 Mayıs 2021 12:49

Çok teşekkür ederiz hocam..

Bu emek hepimizin..

blackstorm, 3 yıl önce

şimdiden yarışmada emeği gecen tüm editörlerime emekleri için çok teşekürler onlar gönüllerin şampiyonları gercek şampiyonlar çünkü uzun soluklu bir yarışmaydı ve çok emekleri var onlar olmaza biz bu güzel eğlenceye katılamazdık tüm güzellikler sizinle olsun ömrünüzce sayın editörlerim....değerli rakibim ıce man hocama bol şans diliyorum ve önünde saygıyla eğiliyorum oda kazansa bende kazansam aynı mutluluğu yaşıycam çünkü çok güzel bir yarışmaydı ben çok eğlendim finalde eğlenceli olsun gününde olan kazanır inşallah ..ayrıca 3 lük maçındaki değerli rakiplerimiz ve arkadaşlarımızada bol şanslar her şey gönlünüzce olsun herkese bol şans ...

alex 10
Editor
11 Mayıs 2021 12:54

Final için ilk tahmin yapıldı..

ice.man'ın tahminleri bende..

11 Mayıs 2021 18:43

Kasımpaşa - Ankaragücü 0/1...Alt...2-3...Kasımpaşa...2-1

Fenerbahçe - Sivasspor 1/1...Üst...2-3...Fenerbahçe...1-1

Başakşehir - Kayserispor 1/1...Alt...0-1...Gol Olmaz...0-0

Beşiktaş - Karagümrük 1/1...Üst...4-6...Beşiktaş...3-2

Denizlispor - Galatasaray 2/2...Üst...2-3...Galatasaray...0-3

Gençlerbirliği - Göztepe 2/2...Üst...4-6...Göztepe...2-2

Alanyaspor - Erzurumspor 1/1...Üst...4-6...Alanyaspor...3-1

Torino - Milan 2/2...Üst 2-3...Milan...0-2

Chelsea - Arsenal 1/1...Alt...0-1...Chelsea...1-0

Leipzig - B.Dortmund 0/2...Üst...2-3...B.Dortmund...1-1

adaletvehak, 3 yıl önce

Kasımpaşa - Ankaragücü İY:2 MS:2 Üst: TGA: 2-3İlk golü hangi takım atar: Ankaragücü Skor:2-3

Fenerbahçe - Sivasspor İY: 0 MS:1 Üst TGA: 3-4 İlk golü hangi takım atar: Fb Skor:3-1

Başakşehir - Kayserispor İY: 0 MS: 0Alt- TGA: 1-2İlk golü hangi takım atar: K.sporSkor:1-1

Beşiktaş - Karagümrük İY:1 MS: 1Alt-Üst: TGA:3-4 İlk golü hangi takım atar: bjkSkor:4-2

Denizlispor - Galatasaray İY: 2MS: 2 Üst: TGA: 5-6 İlk golü hangi takım atar: gs Skor:5-1

Gençlerbirliği - Göztepe İY: 0MS: 1Üst: TGA: 3-5İlk golü hangi takım atar: gb Skor:3-2

Alanyaspor - Erzurumspor İY:1 MS: 1 Üst: TGA:3-4 İlk golü hangi takım atar:aln Skor:4-2

Torino - Milan İY: 2MS: 2Üst: TGA: 2-3İlk golü hangi takım atar: milan Skor:1-3

Chelsea - Arsenal İY:0 MS: 1Alt TGA:1-2 İlk golü hangi takım atar: chsSkor:2-1

Leipzig - B.Dortmund İY: 0MS: 2Üst: TGA: 2-4 İlk golü hangi takım atar: dort.Sk or 1-3

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
11 Mayıs 2021 19:52

Kasımpaşa - Ankaragücü 0/0...Alt...2-3...Kasımpaşa..1-1

Fenerbahçe - Sivasspor 0/0...Üst...2-3...sivas..1-1

Başakşehir - Kayserispor 0/0...Alt...2-3..gol olmaz...0-0

Beşiktaş - Karagümrük 1/1...Üst...4-6...Beşiktaş...3-1

Denizlispor - Galatasaray 2/2...Üst...4-6..Galatasaray...0-4

Gençlerbirliği - Göztepe 0/1...Üst...2-3...gencler...2-1

Alanyaspor - Erzurumspor 1/1...Üst...4-6...Alanyaspor...3-0

Torino - Milan 0/2...Üst 2-3...Milan...1-2

Chelsea - Arsenal 1/1...üst...2-3...Chelsea...2-1

Leipzig - B.Dortmund 2/2...Üst..4-6...B.Dortmund...1-3

alex 10
Editor
11 Mayıs 2021 19:56

ice.man tahminleri;

11/05/2021 02:21

Kasımpaşa - Ankaragücü İY:0 MS:0 Alt-Üst:Alt TGA:2-3 İlk golü hangi takım atar: Kasımpaşa Skor: 1-1

Fenerbahçe - Sivasspor İY:0 MS:1 Alt-Üst:Üst TGA:2-3 İlk golü hangi takım atar: Fenerbahçe Skor: 2-0

Başakşehir - Kayserispor İY:0 MS:0 Alt-Üst:Alt TGA:2-3 İlk golü hangi takım atar: Başakşehir Skor: 2-1

Beşiktaş - Karagümrük İY:1 MS:1 Alt-Üst:Üst TGA:4-6 İlk golü hangi takım atar: Beşiktaş Skor: 3-1

Denizlispor - Galatasaray İY:2 MS:2 Alt-Üst:Üst TGA:4-6 İlk golü hangi takım atar: Galatasaray Skor: 1-5

Gençlerbirliği - Göztepe İY:0 MS:2 Alt-Üst:Üst TGA:2-3 İlk golü hangi takım atar: Göztepe Skor: 1-2

Alanyaspor - Erzurumspor İY:1 MS:1 Alt-Üst:Üst TGA:4-6 İlk golü hangi takım atar: Alanyaspor Skor: 3-1

Torino - Milan İY:0 MS:2 Alt-Üst:Üst TGA: 2-3 İlk golü hangi takım atar: Milan Skor:1-2

Chelsea - Arsenal İY:0 MS:1 Alt-Üst: Üst TGA:2-3 İlk golü hangi takım atar: Chelsea Skor: 2-1

Leipzig - B.Dortmund İY:0 MS:2 Alt-Üst:Üst TGA: 2-3 İlk golü hangi takım atar: B.Dortmund Skor: 1-2

blackstorm, 3 yıl önce

Kasımpaşa - Ankaragücü 0/0...Alt...2-3...Kasımpaşa..1-1

Fenerbahçe - Sivasspor 0/0...Üst...2-3...sivas..1-1

Başakşehir - Kayserispor 0/0...Alt...2-3..gol olmaz...0-0

Beşiktaş - Karagümrük 1/1...Üst...4-6...Beşiktaş...3-1

Denizlispor - Galatasaray 2/2...Üst...4-6..Galatasaray...0-4

Gençlerbirliği - Göztepe 0/1...Üst...2-3...gencler...2-1

Alanyaspor - Erzurumspor 1/1...Üst...4-6...Alanyaspor...3-0

Torino - Milan 0/2...Üst 2-3...Milan...1-2

Chelsea - Arsenal 1/1...üst...2-3...Chelsea...2-1

Leipzig - B.Dortmund 2/2...Üst..4-6...B.Dortmund...1-3

ice.man
Kapalı
11 Mayıs 2021 22:48

Şampiyon olmayı çok istemiştim ve benim için hikayesi olan bir şampiyonluk olacaktı ama rakibim şampiyonluğu garantiledi.

İlk kez bu kadar yaklaşmıştım ama 2 maçta olağandışı durumlar yaktı beni.özellikle göztepe 2-0 dan maçı verince şansım kalmadı. Başakşehir maçında taraflardan biri bile gol atsa son maça kadat gidecekti.

Hayırlısı olsun rakibimi tebrik ederim çok başarılı mücadele etti gerçekten ve hakeden kendisi oldu..

Turnuvada başta alex editim olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Heyecanı son saniyeye kadar yaşadık..

Alex editim şu ilk golü kim atar gol aralığı falan tahminlerini kaldıralım bundan sonra :))

alex 10
Editor
12 Mayıs 2021 18:53

Güncel Skorlar (3 maç eksiğiyle);

FİNAL KARŞILAŞMASI

ice.man 18-21 blackstorm

3.'lük KARŞILAŞMASI

ya umutlarda biterse 19-14 adaletvehak

alex 10
Editor
14 Mayıs 2021 01:32

TÜRKİYE KUPASI SONUÇLARI;

FİNAL KARŞILAŞMASI

ice.man 24-29 blackstorm

3.'lük KARŞILAŞMASI

ya umutlarda biterse 28-22 adaletvehak

alex 10
Editor
14 Mayıs 2021 01:35

Şaaaaaampiyoon blackstorm..

Tebrikler blackstorm..

2020-21 Sezonu Türkiye Kupası Turnuvasının ŞAMPİYONU blackstorm arkadaşımız oluyor..

Kendisini tekrar kutluyorum..

alex 10
Editor
14 Mayıs 2021 01:37

TÜRKİYE KUPASI SIRALAMA;

Turnuva Şampiyonu blackstorm

Turnuva 2.'si ice.man

Turnuva 3.'sü ya umutlarda biterse

Turnuva 4.'sü adaletvehak

alex 10
Editor
14 Mayıs 2021 01:41

Türkiye Kupası Şampiyonu blackstorm tekrar tebrikler.. Müthiş yarıştı Ve Şampiyon oldu..

Turnuva 2.si ice.man de müthiş yarıştı ama sonda olmadı.. tebrikler ice.man için..

Vee 3.'lük karşılaşmasında ise kazanan taraf ya umutlarda biterse editim oldu.. tebrikler editörüme..

adaletvehak.. O da çok güzel yarıştı ama kısmet buraya kadarmış, tebrikler kendisine..

Ben 4 arkadaşımızada ayrı ayrı teşekkür ederim..

alex 10, 3 yıl önce

TÜRKİYE KUPASI SIRALAMA;

Turnuva 2.'si ice.man

ice.man
Kapalı
14 Mayıs 2021 02:03

Bu yıl eğer şampiyon olsaydım benim için gerçekten hikayesi olan bir şampiyonluk olacaktı ve uzun yıllardır forumda plmama rağmen ilk kez şampiyonluk sevinci yaşayacaktık kısmet olmadı:) inşallah seneye :)

Kısaca hikayesi de şöyle; alex editim sezon başı ilk formatı açıkladığında ilk 20 kalacaktı ve ben puan durumunda hep 21 22 19 21 . Sıralarda hep sınırda idim. Alex editim daha sonra ilk 24 e kalanların turnuvaya katılabileceğini söyledi.aksilik bu ya ben de o sıra düşüşe geçtim ve 23 25 26.sıralarda dolanmaya başladım ve nitekim ligin ilk yarısında sıralamayı yalan olmasın 27 28. Gibi sıralarda bitirmiştim yani katılma hakkımız yoktu ama alex editim herkes katılacak deyince kendimizi turnuvaya attık :)

Turnuva başladı ilk tur maçları bitti grupta ilk 8 çıakcaktı. Ben grubu 9.sırada bitirdim ama 8. Olan derdebo arkadaşımız katılamayacağını belirterek sırasını bana verdi ve ben kendimi 2.turda buldum:)

Ondan sonra sazı elimize aldık ve 2.tura kaldıktan sonra artık bu tesadüflerin beni kupaya götüreceğine inanmıştım ama nasibimiz finale kadarmış :)

Alex editim başta sana çok teşekkür ederim, bütün sezon ilgilendin.. Eline emeklerine sağlık..

Blackstorm hocamı çok tebrik ederim güzel mücadele oldu sonuna kadar haketti ve kazandı şampiyonluğu tebrikler..

Turnuvaya katılan destek veren heyecanı birlikte yaşayan tüm değerli forum dostlarına da teşekkürler.

14 Mayıs 2021 19:05

Öncelikle tüm müdavimlerin bayramı mübarek olsun.

Şampiyon blackstorm başta olmak üzere dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Yarışmaya emek veren tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Burada Alex editim için bir parantez açmak istiyorum. Kendisi özel bir teşekkürü hak ediyor. Turnuvanın başından beri hiçbir emeğini esirgemedi ve büyük bir özveriyle çalıştı. Öyle ki tahmin yapmadığım zamanlarda hatırlatma iletileri gönderdi, baktı olmuyor, cepten mesaj gönderdi. Hem turnuvadaki emeğiniz için hem de benim için verdiğiniz özel emek için çok teşekkürler editim, emeğinize sağlık.

Şampiyon olmak isterdim ama olmadı, sağlık olsun. Turnuva heyecanını sonuna kadar yaşadığım için mutluyum.

Bir sonraki turnuvada görüşmek üzere, sağlıcakla kalın, selâmlar...

;)

alex 10, 3 yıl önce

TÜRKİYE KUPASI SIRALAMA;

Turnuva 2.'si ice.man

alex 10
Editor
15 Mayıs 2021 02:23

ice.man hocam ve umut editörüm yıllardır hep buralarda güzel vakitler geçiriyoruz.

Müdavimler olarak iyi bir düzen ve samimiyet oluştu kanaatindeyim..

Emek hepimizin, bende sizlere teşekkür ederim..

--

Gecenin bir vakti bir turnuva daha mı patlatsak ;)

Euro2020 için bir başlık açsak mı acaba..;)

hopali
Başbakan Müsteşarı
16 Mayıs 2021 01:12

Şampiyonu ve Diğer 3 Arkadaşı Tebrik Ediyorum. Heyecanı Son Ana Kadar Yaşadılar. Bizim Gruptan Çıktı Üçü Sanırım.

Alex Editim de Çok Yoruldu. Eline, Gözüne Sağlık.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi