Editörler : oto-danisman-expert
10 Mayıs 2021 02:20   

Jandarma asem bilgili kişiler
Ben kimya lisans mezunuyum . Jandarma aseme başvuru yaptım . Klavuzda kimya , biyoloji , genetik vs mezunları kriminal laboratuvarında istihdam edilebilecektir diye bir madde vardı . Asemi kazandıktan sonra Kriminalde çalışmak için ayrı bir sınav mı oluyor ? Oluyorsa bu sınavın içeriği tam nedir ? Bir de kriminal Personeli olursam bu durum tayinlerimi nasıl etkiler ..
10 Mayıs 2021 08:48

Buraks15
Aday Memur
Daha mesleğe başlamadan, branşı, tayini falan düşünüyorsun, önce mesleğe başlayın kardeşim ya, biz yıllardır çalışıyoruz gelde gör bakalım tayin nasıl oluyormuş.
10 Mayıs 2021 11:11

Fearles76
Aday Memur
Daha mesleğe başlamadan, branşı, tayini falan düşünüyorsun, önce mesleğe başlayın kardeşim ya, biz yıllardır çalışıyoruz gelde gör bakalım tayin nasıl oluyormuş.
Buraks15, 1 ay önce - Alıntıya git

Adamın sorduğu soruya verdiğin cevaba bak adam varsayımlarla soru sormuş merak etmiş bizim milletimizin büyük bir sorunu işte Alakalı alakasız her şeye yorum yapar

10 Mayıs 2021 14:06

CChemistboyy
Aday Memur
Buraks15, 1 ay önce - Alıntıya git
Düşünmüyüm mü ? Mesleğe başladıktan sonra mı düşünüyüm ? Eğer istediğim gibi olmayıp çıkarsam tazminatımı ödersen o zaman düşüneyim ne dersin :)
10 Mayıs 2021 15:16

Soslu Alexander
Şef

Kriminal kendi bünyesinde sınavla alıyor. Ancak içeriğini bilmiyorum. O kurs/branşa mensup olursanız genelde Oyi timi ya da kriminal labaratuvar olan illerde görev alırsınız. Jandarma da branşa göre atama değil ihtiyaca göre atama vardır ancak bransci personel sayısı az olduğundan %75 kendi işinizi yaparsınız

10 Mayıs 2021 17:25

CChemistboyy
Aday Memur

Kriminal kendi bünyesinde sınavla alıyor. Ancak içeriğini bilmiyorum. O kurs/branşa mensup olursanız genelde Oyi timi ya da kriminal labaratuvar olan illerde görev alırsınız. Jandarma da branşa göre atama değil ihtiyaca göre atama vardır ancak bransci personel sayısı az olduğundan %75 kendi işinizi yaparsınız

Soslu Alexander, 1 ay önce - Alıntıya git
Anladım teşekkürler . Forumda sizin gibi bilgili ne sorulduğunu anlayıp ona göre cevap veren insanlar olduğunu görünce mutlu oluyor insan :)
Toplam 5 mesaj