Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
11 Mayıs 2021 11:48

Evet duyum alalim

Hemen hemen her gün birileri çıkıp bakanlıkta tanıdığım var şu zaman alıma çıkılacak, şu kadar kişi alınacak diye diye 6 ay i bitirdik. Yeni duyum haberleri bekliyoruz malum herkesin bakanlık tanıdığı mevcut , Salı günunun duyum haberleri gelsin ;)

Dalilalia
Kapalı
11 Mayıs 2021 12:02

Bence artık duyum beklemek yerine bakanın açıklamasını bekleyelim duyumların içi hep boş çıkıyor

agizdis
Kapalı
11 Mayıs 2021 12:39

evet bayblade duyum aşeriyor arkadaşımıza duyum enjekte edelim

Attmetehan
Memur
11 Mayıs 2021 13:20

Tamam birader bütün duyumlar doğru olmayabilir ama inanmak veya inanmamak senin elinde ama böyle başlıktaki gibi işi dalgaya almak haddine değil yok ben bakanlıktan başka kaynağı görmek bile istemem diyorsan üyeligini feshet

drcula11
Şef
11 Mayıs 2021 13:20

bakan açıklama yapacak gibi durmuyor
Dalilalia, 3 yıl önce

Bence artık duyum beklemek yerine bakanın açıklamasını bekleyelim duyumların içi hep boş çıkıyor

Bayblade
Kapalı
11 Mayıs 2021 14:14

Öncelikle herkes herkesi eleştirebilir , katılmadığı noktalari ifade edebilir fakat hakaret küfür olmadan bu eleştiriyi yapmalıdır. Tanımadığınız birine had bildirmek kimsenin hakkı değildir. Şu zor süreçte illa resmi konuşmak mi gerekiyor? Elbet emoji atılacak elbet yanlış bulduğumuz şeyleri trajikomik bir şekilde ifade edebiliriz. Tekrar söylüyorum bu ifade etme şeklimiz hakaret küfür boyutuna ulaşmadan son bulmalıdır. Bende sizi sağduyulu olmaya çağırıyorum.
Attmetehan, 3 yıl önce
Tamam birader bütün duyumlar doğru olmayabilir ama inanmak veya inanmamak senin elinde ama böyle başlıktaki gibi işi dalgaya almak haddine değil yok ben bakanlıktan başka kaynağı görmek bile istemem diyorsan üyeligini feshet

Bayblade
Kapalı
11 Mayıs 2021 14:19

Ayrıca hiç tanımadığıniz birine emrivaki konuşmalarınızdan ötürü sizi kınıyorum , bakın şimdi emoji atmadim isteidiginiz gibi olmuştur umarım had bilen bey .
Attmetehan, 3 yıl önce
11 Mayıs 2021 14:33

Gereksiz tartışmalardan başka bişi yok insanlar da bi umut okuyor giriyor tartışma ne saçma

Attmetehan
Memur
11 Mayıs 2021 14:51

Bak bakalım emrivaki bişey varmı duyumlara inanmıyormusun inanma bakanlıktan başka kaynağı baz almıyormusun alma ama gelip başlıktaki gibi sanki duyumlarını söyleyen insanların hepsinin salladığı izlenimini veriyorsun bazıları emek veriyor il sağlık müdürlüğüne tanıdıkları insanlardan bilgi almak için emek sarfediyor sen ne yapıyorsun inanırsın inanmazsın ama böyle saygısızcada başlık açarsanda haddini bil derim bugünde dedim yarında derim işine gelmiyorsa üyeliğini silersin saygı görmek istiyorsan öncelikle saygılı olman lazım foruma insanlar duyum görüş almak için üye oluyor sonuçta burası resmi kaynak değil ama sen işi dalgaya alıyorsun az öncede dedim şimdide diyorum resmi kaynak dışına itibar etmiyorsan silersin üyeliğini bakanlıktan haber beklersin bunu kibarca söylemenin yolu yok emirvaki değil yada görürsün inanamazsın geçersin senin yaptığın eleştiri değil konuyla dalga geçmek
Bayblade, 3 yıl önce
Öncelikle herkes herkesi eleştirebilir , katılmadığı noktalari ifade edebilir fakat hakaret küfür olmadan bu eleştiriyi yapmalıdır. Tanımadığınız birine had bildirmek kimsenin hakkı değildir. Şu zor süreçte illa resmi konuşmak mi gerekiyor? Elbet emoji atılacak elbet yanlış bulduğumuz şeyleri trajikomik bir şekilde ifade edebiliriz. Tekrar söylüyorum bu ifade etme şeklimiz hakaret küfür boyutuna ulaşmadan son bulmalıdır. Bende sizi sağduyulu olmaya çağırıyorum.

Attmetehan
Memur
11 Mayıs 2021 14:54

Bak burada eleştiri yok konuyla dalga geçtiğin bariz belli sipariş veriyorsun sanki duyumlar yanlış herkes sallıyor sende olayı dalgaya almışsın

Bayblade
Kapalı
11 Mayıs 2021 15:03

Sanki duyumlar yanlış herkes sallıyor ?:)bak yine güldüm bu söyleme tutamadım kendimi. Doğru olan bir duyum söyler misin ? Mesela ocakta Şubat'ta Mart'ta alım olacak duyumları hatta Nisan da Mayıs'ta :). Bir diğer mevzu , üyeliğini feshet kelimesi emir cümlesidir. Bir kimseye haddini bil demek hakarettir. Burada oturup size tek tek bunları açıkladığım için kusura bakmayın ama anlama algılama meselesi...
Attmetehan, 3 yıl önce
Bak burada eleştiri yok konuyla dalga geçtiğin bariz belli sipariş veriyorsun sanki duyumlar yanlış herkes sallıyor sende olayı dalgaya almışsın

Attmetehan
Memur
11 Mayıs 2021 15:22

Döner sermaye çözüleceği dendi çözüldü 2020/14 atamasının olacağı öngörüldü oldu branş dağılımları kılavuzdan önce yazıldı çoğu doğru çıktı sence hepsimi sallamasyon tamam inanmıyorsun ama bu açtığın başlıkla duyumu olan insanlar linç yerim dalga geçerler diye konu açmaya çekinir oldu burası görüşlerin duyumların paylaşıldığı bir forum ben bu forumu üye olmadan öncede takip ediyordum 2020 mayıstan beri İnan bana söylenen çoğu şey çıktı hepsi çıkacak diye bişey yok tabi
Bayblade, 3 yıl önce
Sanki duyumlar yanlış herkes sallıyor ?:)bak yine güldüm bu söyleme tutamadım kendimi. Doğru olan bir duyum söyler misin ? Mesela ocakta Şubat'ta Mart'ta alım olacak duyumları hatta Nisan da Mayıs'ta :). Bir diğer mevzu , üyeliğini feshet kelimesi emir cümlesidir. Bir kimseye haddini bil demek hakarettir. Burada oturup size tek tek bunları açıkladığım için kusura bakmayın ama anlama algılama meselesi...

Bayblade
Kapalı
11 Mayıs 2021 15:31

@Dalilalai arkadaşımız çok güzel söylemiş. Ortada duran kınalınin söylemleri var eyvallah zaten hepimiz dedik inşallah doğrudur kendisini de severiz. Fakat o dedikten sonra ne hikmetse onun dediklerini evirip çevirip birileri sürekli bakanlıkta tanıdık var diyerek söylüyor tamam buna da inandık diyelim. duran kınalı bayram öncesi duyurusu gelecek dedi ama ne hikmetse bu arkadaşlar zaman daraldığı için duran hocanın bu dediğini bu kez Mayıs sonuna , Mayıs sonu gelince de Haziran a. Başlıkta özellikle bu duruma dikkat çektim. Bir de şu oldu artık. Duyumlar fos çıkınca bakan bile bilmiyor der oldular. Az kaldı bayrama, hepimiz o müjdeyi bekliyoruz ama artık lütfen biri de çıkıp temmuzda önce atama olmayacak dediğinde onu yargilamayin, belki o duyum doğrudur değil mi? Bir de ona şans verin

tdsli genç
Yasaklı
11 Mayıs 2021 16:26

Ben duyum aldım duyumlarıma göre alım hiç olmayacak puhahahahaja

ogrenci0707
Kapalı
11 Mayıs 2021 16:42

direkt bakanlıktan duyum aldım.

yarın alıma çıkacakmış ösym.

kaynağım:bakanlıktaki çay bardağı

tdsli genç
Yasaklı
11 Mayıs 2021 18:17

Szjssjsnsns

ogrenci0707
Kapalı
22 Mayıs 2021 18:54

-bu sefer %99 doğru bir duyum aldım.

-kaynağım %100 güvenilir.

-2021de alım olacakmış.

-kaynak:bakanlıktaki, en üst kattaki toplantı odasının pencere kulbu.

ogrenci0707, 3 yıl önce

direkt bakanlıktan duyum aldım.

yarın alıma çıkacakmış ösym.

kaynağım:bakanlıktaki çay bardağı

OrtHemşire98
Aday Memur
22 Mayıs 2021 18:59

Bu üstün zekanla yaşamak zor olmuyor mu
ogrenci0707, 3 yıl önce

-bu sefer %99 doğru bir duyum aldım.

-kaynağım %100 güvenilir.

-2021de alım olacakmış.

-kaynak:bakanlıktaki, en üst kattaki toplantı odasının pencere kulbu.

ogrenci0707
Kapalı
22 Mayıs 2021 19:04

al işte.

forumda herkes birbirine laf atıyor,hakaret ediyor.

ben de ortamı yumuşatmak için espri yaptım.

bu espriye bile hakaret.

bu forumu bırakmanın zamanı gelmişti zaten...

saygı içinde iyi forumlar herkese.

OrtHemşire98, 3 yıl önce
Bu üstün zekanla yaşamak zor olmuyor mu
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi