Editörler : Pangaea
11 Mayıs 2021 15:09

TCDD 2021/1 atamasında makine mühendisi ataması yapar mı?

Çok çalışmak istediğim bir kurum, alım olur mu sizce? Var mı duyum falan arkadaşlar

11 Mayıs 2021 15:25

Şuan talep toplama dönemi bi kaç branştan talep iletildi makineyi bilmiyorum ben malesef

eem101
Memur
11 Mayıs 2021 15:30

Hocam hangi branşlardan talep iletildi ve hangi tcdd işletme mi taşımacılık mı biliyo musunuz?
Opus Magnum 2, 3 yıl önce

Şuan talep toplama dönemi bi kaç branştan talep iletildi makineyi bilmiyorum ben malesef

makineci31
Aday Memur
11 Mayıs 2021 15:51

nerden aldınız hocam bu bilgiyi, atandınız mı yoksa tanıdık vs. mi?

11 Mayıs 2021 16:36

Ben Türasaşdayım

makineci31, 3 yıl önce

nerden aldınız hocam bu bilgiyi, atandınız mı yoksa tanıdık vs. mi?

11 Mayıs 2021 16:40

Türasaş ve Taşımacılık önlisans raylı sistemler, gişe,kondüktör,lisans lojistik memuru ve mühendis talebi.Branş sayı vs bilmiyorum malesef maliye onaylarsa bi alım olacak.

eem101, 3 yıl önce
Hocam hangi branşlardan talep iletildi ve hangi tcdd işletme mi taşımacılık mı biliyo musunuz?

eem101
Memur
11 Mayıs 2021 16:52

Hocam elektrık elektronik müh var mi acaba?

Türasaş ve Taşımacılık önlisans raylı sistemler, gişe,kondüktör,lisans lojistik memuru ve mühendis talebi.Branş sayı vs bilmiyorum malesef maliye onaylarsa bi alım olacak.

eem101
Memur
11 Mayıs 2021 17:00

Pardon hocam branş bilmıyorum yazmssıniz yenı fark ettım.
eem101, 3 yıl önce
Hocam elektrık elektronik müh var mi acaba?

organikpttci
Memur
11 Mayıs 2021 19:26

.

12 Mayıs 2021 20:42

İibf ve Elektrik-Elektronik mühendisi olacak makineyi henüz bilmiyorum

loriennn
Şef
12 Mayıs 2021 21:21

iibf derken sadece lojistik memuru mu yoksa düz memur da talep edildi mi?

12 Mayıs 2021 21:23

Lojistik ve düz memur birisi uluslarasi bölümlerden düz memuru iibf bölümlerinden yani geçen alım nasıl olduysa öyle sayılar net değil maliye ne kadar onaylar belli değil bakalım.

loriennn, 3 yıl önce

iibf derken sadece lojistik memuru mu yoksa düz memur da talep edildi mi?

12 Mayıs 2021 21:34

Diyelim ki dediğiniz branşlardan alım oldu ama son zamanlarda TCDD için yapılanma vs.gibi duyumları çokça duyar olduk bu durum yeni alınacak personel için negatif bir durum oluşturur mu ?

Lojistik ve düz memur birisi uluslarasi bölümlerden düz memuru iibf bölümlerinden yani geçen alım nasıl olduysa öyle sayılar net değil maliye ne kadar onaylar belli değil bakalım.

loriennn
Şef
12 Mayıs 2021 21:35

teşekkürler. İnşallah güzel bir sayı gelir de iibf biraz olsun rahatlar.

12 Mayıs 2021 21:50

Bu sadece söylenti ha oldu diyelim yeni girecek personel mevcut personele ne olacaksa o haklara sahiptir havuz olursa havuz yok başka model gelirse başka model.

Adaymemurrrrrr34, 3 yıl önce
Diyelim ki dediğiniz branşlardan alım oldu ama son zamanlarda TCDD için yapılanma vs.gibi duyumları çokça duyar olduk bu durum yeni alınacak personel için negatif bir durum oluşturur mu ?
12 Mayıs 2021 21:52

Anladım teşekkür ederim cevabınız için

Bu sadece söylenti ha oldu diyelim yeni girecek personel mevcut personele ne olacaksa o haklara sahiptir havuz olursa havuz yok başka model gelirse başka model.

eem101
Memur
13 Mayıs 2021 21:05

elektrik-elektronik mühendisi talep sayısını öğrenirseniz buraya yazabilir misiniz hocam.?

acg0080
Aday Memur
15 Mayıs 2021 11:54

hocam iyi günler. turasas ve tcdd iki kurumda mı elektrik-elektronik mühendisi talep etti acaba?

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi