Editörler : ayşegül bgm
15 Mayıs 2021 10:20

Lisans hemş
Memur
Hocam puanım 69 güncel sıralama 18.7 k atanma durumu var mı sizce
Blackbir, 4 hafta önce - Alıntıya git

Mezunlardan önce olursa alımlar yüzde yüz gelir .Çünkü şuan 18 binsiniz ama mezunlardan önce olursa (18k-13.5k=4.5 k) 4.500 lerdesinzi ve çok rahat gelir .

15 Mayıs 2021 12:34

Blackbir
Aday Memur

Mezunlardan önce olursa alımlar yüzde yüz gelir .Çünkü şuan 18 binsiniz ama mezunlardan önce olursa (18k-13.5k=4.5 k) 4.500 lerdesinzi ve çok rahat gelir .

Lisans hemş, 4 hafta önce - Alıntıya git
Mezun olmadım hocam daha il de farketmez
15 Mayıs 2021 18:23

Lisans hemş
Memur
Mezun olmadım hocam daha il de farketmez
Blackbir, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bekleyin hocam zaten yeni mezun olacaksınız çok birşey kaybetmez siniz(muhtemelen 3 alımda gidebilirsiniz ) .Eğer alım olmassa ki puanınız kötü değil 2022 Nisan Mart gibi üniversiteye girersiniz .Sizin yerinizdee olsam kpss yede başlardım nolur nolmaz.Yeniden demek istiyorum gercekden sizin puanınız çok kötü değil 18 k her türlü alır geçmişe yıllara bakarsak.ama risk de almayın çalışın mutlaka .Bosda kalmayın can sıkıntısı oluyor :)

16 Mayıs 2021 01:34

Blackbir
Aday Memur

Bekleyin hocam zaten yeni mezun olacaksınız çok birşey kaybetmez siniz(muhtemelen 3 alımda gidebilirsiniz ) .Eğer alım olmassa ki puanınız kötü değil 2022 Nisan Mart gibi üniversiteye girersiniz .Sizin yerinizdee olsam kpss yede başlardım nolur nolmaz.Yeniden demek istiyorum gercekden sizin puanınız çok kötü değil 18 k her türlü alır geçmişe yıllara bakarsak.ama risk de almayın çalışın mutlaka .Bosda kalmayın can sıkıntısı oluyor :)

Lisans hemş, 4 hafta önce - Alıntıya git
Öyle yapacağım hocam teşekkür ederim
16 Mayıs 2021 23:35

Emirzeynp
Şef

71 ile akdeniz bölgesi gelir mi?

Lisanshemsire012, 1 ay önce - Alıntıya git

He o zor işte, anca son atamada olur Akdeniz cevresi

Toplam 25 mesaj