Editörler : ayşegül bgm
14 Mayıs 2021 23:01

Umut tacirlerine hayallerinizi kaptırmayın

şimdi de pazartesi günü atama haberini açıklayacak diyorlar cb tarafından. doğru veya yanlış olabilir ama her şeye inanıp umutlanmayın. sonra yıkımı çok büyük oluyor. hiç olmayacakmış gibi düşünün alım haberi açıklandığında daha mutlu olursunuz

14 Mayıs 2021 23:11

Onu da kim dedi ya artık hiç umudum kalmadı özel hastane bakıcam artık

Goldtiger
Kapalı
14 Mayıs 2021 23:58

Ben bu hafta netleşeceğini düşünüyorum

elmstreet
Memur
15 Mayıs 2021 00:03

Aman hocam bırak öyle deme buradakiler gerçekleri duymak istemiyorlar onları sürekli alım olacak duydum kesin bilgi diyerek kandırıp umutlarıyla oynayacaksın ki yaranasın alım yok demeyi bırak olması zor desen bile taşa tutarlar

15 Mayıs 2021 00:07

Gerçekten öyle hocam onu bunu küfür ede linçlemekten kimse kalmadı

15 Mayıs 2021 01:13

Arkadaşlar bişi dicem kavga cıkarmak değil amacım sadece soruyorum millet inanıyor haber fos cıkıyor umudu yıkılıyor falan filan bunu niye siz çok takıyosunuz bırakın millete bişeyler demeyi bence isteyen istedıgıne inansın boşverin sürekli hersey boş cıktıgında onlar üzülür üzülen üzülsün . Bende çoğu duyumu takip ederim ufakta olsa hepsinden bi umuudum var atıyorım verdiği tarih geldi baktım bişi yok umrumda değil ama her duyuma bakarım yani ben üzülmüyorım üzülen varsa da siz çok takmayın bence boşverin haklı cıksanızda bosverın yanı sonra saçma sapan birsürü kavga cıkıyor geçen millet hakaret edıyo ne hale geliyoruz. Herkes gergin bişiler olmamasındn zaten ama bari yarın birgün birlik olmamız gereken yerde birlik olamıcaz boşverelim saygı duyalım her başlığa yazı yazmak zorunda degılız bırı bısı dedı dıye onu taşlamamalıyız bence buna bile taşlayanlar cıkmaz umarım zaten bölük bölüğüz dahada bölünmeyelım benceeeeeeee yanş bence

Ezgilii
Aday Memur
15 Mayıs 2021 02:05

Katılıyorum
Atamabekleyensaglıkc, 3 yıl önce
Arkadaşlar bişi dicem kavga cıkarmak değil amacım sadece soruyorum millet inanıyor haber fos cıkıyor umudu yıkılıyor falan filan bunu niye siz çok takıyosunuz bırakın millete bişeyler demeyi bence isteyen istedıgıne inansın boşverin sürekli hersey boş cıktıgında onlar üzülür üzülen üzülsün . Bende çoğu duyumu takip ederim ufakta olsa hepsinden bi umuudum var atıyorım verdiği tarih geldi baktım bişi yok umrumda değil ama her duyuma bakarım yani ben üzülmüyorım üzülen varsa da siz çok takmayın bence boşverin haklı cıksanızda bosverın yanı sonra saçma sapan birsürü kavga cıkıyor geçen millet hakaret edıyo ne hale geliyoruz. Herkes gergin bişiler olmamasındn zaten ama bari yarın birgün birlik olmamız gereken yerde birlik olamıcaz boşverelim saygı duyalım her başlığa yazı yazmak zorunda degılız bırı bısı dedı dıye onu taşlamamalıyız bence buna bile taşlayanlar cıkmaz umarım zaten bölük bölüğüz dahada bölünmeyelım benceeeeeeee yanş bence

Fizyoterapiiii
Kapalı
15 Mayıs 2021 11:51

Kim diyor kardeşim
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi