Editörler : gubaz
27 Mayıs 2021 18:38

hannzoo
Aday Memur

)))) İyi o zaman biz gidiciyiz kalanlara selam olsun!? Bu zalımmm dünya sizin olsun. Hazırlıklara şimdiden başlayalım yahuu)))

Kagiş, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ateş seni çağırıyorrrrr

27 Mayıs 2021 19:34

Kagiş
Şube Müdürü

Ateş seni çağırıyorrrrr

hannzoo, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bu nazik davete icabet etmek lazım!!))) Ağalarrr tez Kekilli babadan "Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz" I çalın bakayımm.)))) Cenaze marşı için iyi bir seçim olabilir.

28 Mayıs 2021 13:13

figensimge
Aday Memur

Öğretmen camiası araştırır, değerlendirir,analiz eder,sorgular.... Biontech Aşısını bulan şahıs Uğur Şahin kendi aşısını olmuyor çünkü: firma garanti vermiyor. Aşılarda FAZ 3 çalışması 5ile 10 yıl sürer ve bu FAZ 3çalışması atlanamaz.yani bu süreçte aşı olanlar denek olmuş oluyor. MRNA aşısı genlere müdahale eden bir aşı araştırınız... orta da büyük bir aşılama çalışması var... tıpkı bazı Kalp Dr.nın MARGARİN SAĞLIKLIDIR dediği gibi.... sonra ne oldu kalp ve damar hastalıkları ve kanserden ölümler korona ölümlerinden kat kat fazladır ...her şey bilimsel kanıtlarla mevcuttur....ARAŞTIRANA.............................

28 Mayıs 2021 13:24

Ferhatc
Şef

İlk doz aşımı yaklaşık bir buçuk ay önce biontech aşısından yaptırdım. Üç gün önce de ikinci dozunu yaptırdım. İlk dozu yaptırdığımda ilk beş saat biraz halsizlik, ertesi gün hafif ishal ve kolda birkaç gün boyunca ağrı vardı. Ama etkilerin hiçbirisi rahatsızlık verecek boyutta değildi. İkinci dozda bu etkilerden sadece kol ağrısı oldu ama o da ilkine göre çok hafifti. İlk aşıya aç karınla gittim. İkinci aşıya gideceğim gün iyi beslenerek gittim. Aşı olacak arkadaşlara tavsiyem aşı olacakları gün uykularını iyi alıp, iyi beslenmeleri. İnşallah hepimiz için sağlık getirir.

28 Mayıs 2021 18:59

Kagiş
Şube Müdürü

İlk dozla ikinci doz arası 45 günü buluyor değil mi!? 19 Mayıs 'ta ilk dozu(Biontech) oldum, ikinci doz için 5 Temmuz' a randevu alabildim!?

28 Mayıs 2021 19:01

Kagiş
Şube Müdürü

Öğretmen camiası araştırır, değerlendirir,analiz eder,sorgular.... Biontech Aşısını bulan şahıs Uğur Şahin kendi aşısını olmuyor çünkü: firma garanti vermiyor. Aşılarda FAZ 3 çalışması 5ile 10 yıl sürer ve bu FAZ 3çalışması atlanamaz.yani bu süreçte aşı olanlar denek olmuş oluyor. MRNA aşısı genlere müdahale eden bir aşı araştırınız... orta da büyük bir aşılama çalışması var... tıpkı bazı Kalp Dr.nın MARGARİN SAĞLIKLIDIR dediği gibi.... sonra ne oldu kalp ve damar hastalıkları ve kanserden ölümler korona ölümlerinden kat kat fazladır ...her şey bilimsel kanıtlarla mevcuttur....ARAŞTIRANA.............................

figensimge, 2 hafta önce - Alıntıya git

Siz aşı oldunuz mu!?

29 Mayıs 2021 00:07

selçukbesyo
Aday Memur

İlk dozla ikinci doz arası 45 günü buluyor değil mi!? 19 Mayıs 'ta ilk dozu(Biontech) oldum, ikinci doz için 5 Temmuz' a randevu alabildim!?

hangi ildesiniz? Ankara randevuya açık değil daha.

29 Mayıs 2021 21:14

emre23230
Aday Memur

Buluyor 45 günü hemen hemen . Bende bayramın 3. Günü ilk dozu oldum.2. doz temmuz ilk haftası
30 Mayıs 2021 06:42

Tolgi07

cıkmadı kı

30 Mayıs 2021 14:06

emre23230
Aday Memur

Haklı olma ihtimaliniz yüksek ama mecbur bırakıldık gibi birşey oldu.
30 Mayıs 2021 21:40

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı

Biontech oldum kulağım rahat ne de olsa Türk hekimleri yaptı. Güvenim sonsuz. 41 yaşındayım hiçbir aşıyı yapmamazlık etmedim. Her sene grip aşısı yaparım, 12 yıl önce çok tartışılan domuz gribi aşısı da olmuştum. Düzenli olarak 5 yılda bir zatürre aşısını yaparım, ha keza yine 5 yılda bir Tetanos aşısı yaparım. Çocukluk aşılarımı yazmıyorum bile onda da bir tane dahi eksiğim yok. Korona aşısını da sıramın geldiği ilk gün hemen bir an dahi tereddüt etmeden randevu aldım ve yaptırdım. 41 yaşındayım çok şükür sağlık problemim yok ve bunu zamanında aksatmadan yaptırdığım aşılara borçluyum.

Ha unutmadan aşıya ve koronaya inanmayan, tiyatro diyen bir arkadaşım maalesef koronaya yenik düştü, vefat etti. Allah rahmet eylesin. En kısa sürede pandemiden kurtulmak ümidiyle.

31 Mayıs 2021 09:21

b3rn4
Müsteşar

Bilgilendirme:Bu sabah itibariyle çalışanları ile birlikte aşı oldular. Olmama sebebi olarak da Almanya kanunlarının öncelik sırası gelmeden aşılamaya izin vermemesiymiş.

31 Mayıs 2021 15:15

Safak Vaktii
Editor

https://www.memurlar.net/haber/973380/asiyi-buldular-1-5-yil-sonra-asi-oldular.html

Biontech sahipleri ve çalışanları aşılarını oldular.

Hoş aşı muhalifleri önce neden aşı olmuyorlar diyordu şimdi de yalan söylüyorlar, aşı olmamışlardır diyorlar. Neyse biz üstümüze düşeni yapalım da yapan yapar , yapmayan yapmaz.

31 Mayıs 2021 17:40

Euphratestigris
Aday Memur

Biontek sahipleri de çin aşısı olmuştur kesin :))

Toplam 134 mesaj