Editörler : ayşegül bgm
16 Mayıs 2021 17:57

Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Kadro Standartları

PDC' den farklı olarak standart kadro cetvelleri atacağım iki ekte mevcuttur. bilmeyenler varsa, inceleyebilir.

Standart Cetvelleri 1 :

https://yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/11829/0/ek-iv-standard-cetvelleri---1pdf.pdf

Standart Cetvelleri 2

https://yhgm.saglik.gov.tr/Eklenti/11827/0/ek-iv-standard-cetvelleri---2pdf.pdf

16 Mayıs 2021 22:58

Ee ne işimize yarayacak bu ?

aisezreal
Genel Müdür
16 Mayıs 2021 23:07

bu soruyu soruyorsan sana yaramıyordur boş ver hocam.

Laboranttt33, 3 yıl önce
Ee ne işimize yarayacak bu ?
16 Mayıs 2021 23:37

Aydınlatır öısın bizi
aisezreal, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
16 Mayıs 2021 23:47

İl Sağlık Müdürlüğü, hastanelerde, ağız ve diş sağlığı merkezlerinde, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalıştırılacak personelin kadro sayısının standart şeklidir.

kendi branşınızın kadro sayılarına bakabilirsiniz ona göre yorumlayabilirsiniz diye attım.

Atamabekleyensaglıkc, 3 yıl önce
Aydınlatır öısın bizi

aisezreal
Genel Müdür
16 Mayıs 2021 23:49

aydınlanacak bir durum yok aslında... ingiliz birisine kadro standartları desem anlardı.

yine de yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hocam.

Atamabekleyensaglıkc, 3 yıl önce
Aydınlatır öısın bizi

Memuriyetyolu06
Aday Memur
17 Mayıs 2021 08:03

A2 tip istastonda 11 att 6 paramedik yazıyor bu düzeltilmemişmiydi ?

agizdis
Kapalı
17 Mayıs 2021 09:14

ne boş yaptınız ya adam kadro standartlarına bakarak kaç kişi daha alınabilir diye tahmşn etmenize yardımcı olmuş nesini anlamadınız , hastanelere bakabilirsiniz kaç yataklı kaç ünitli vs diye ona göre kaç kişi alınacağını vs tahmin etmeniz kolay olur , benim işime yaradı sağol

aisezreal
Genel Müdür
17 Mayıs 2021 09:44

standartlar değişmedi. sadece pdc değişti

standartları değiştirmek kolay değil. eğer değiştirilseydi ATT'ler istekleri dışında başka istasyonlara kaydırılırdı.

Memuriyetyolu06, 3 yıl önce

A2 tip istastonda 11 att 6 paramedik yazıyor bu düzeltilmemişmiydi ?

aisezreal
Genel Müdür
17 Mayıs 2021 09:45

rica ederim hocam.

agizdis, 3 yıl önce

ne boş yaptınız ya adam kadro standartlarına bakarak kaç kişi daha alınabilir diye tahmşn etmenize yardımcı olmuş nesini anlamadınız , hastanelere bakabilirsiniz kaç yataklı kaç ünitli vs diye ona göre kaç kişi alınacağını vs tahmin etmeniz kolay olur , benim işime yaradı sağol

19 Mayıs 2021 21:41

Sana insan gibi soru sormuş verdiğin cevaba bak senin gibiler bu mesleği yapmamali
aisezreal, 3 yıl önce

h.kandemir7
Aday Memur
20 Mayıs 2021 02:33

haklısın atama bekleyip pdc cetveli ne bilmeyen sen mmesleğini layıkı ile yapmalısın :))
Laboranttt33, 3 yıl önce
Sana insan gibi soru sormuş verdiğin cevaba bak senin gibiler bu mesleği yapmamali

aisezreal
Genel Müdür
20 Mayıs 2021 02:43

İyi bak bakalım adam gibi mi sormuş, yoksa lavbali şekilde: ''ee bu ne işimize yarayacak?'' Gibisinden mi? Bak güzel kardeşim, ben insan dilinden ve konuşma üslubundan ne dediğini gayet iyi anlayabilen bir insanım. Yoksa senden benden iyi biliyor kadro standartlarını. Sadece çatacak yer arıyordu ben de öyle cevap verdim.

Meslek ahlakı ve yeterliliği dersi vermek yerine, kelimeleri iyi okuyun veya kavrayın, sonra sizinle eşit zeka seviyesinde olduğumu anlarsam, zevkle münazara edip tartışabiliriz.

Laboranttt33, 3 yıl önce
20 Mayıs 2021 09:52

Ya adam pdc yi değil başka birşeyi söylemiş ki bu söylediğinin bizim ile alakasını sormuştum da sen farklı anlamışsın :)
h.kandemir7, 3 yıl önce
haklısın atama bekleyip pdc cetveli ne bilmeyen sen mmesleğini layıkı ile yapmalısın :))
20 Mayıs 2021 09:54

Vay be sen neymissin ya insanları bu kadar üstten görmek ne bileyim helal olsun :) burası ego tatmin etmek için güzel bir yermiş ya :) birde madem bu kadar iyi anlıyorsun kelimeleri öğretmen olsaydın bak onların atamaları daha iyi ne diye sağlıkçı oldun gerci yok senin öğretmen olmaman lazim :)
aisezreal, 3 yıl önce

İyi bak bakalım adam gibi mi sormuş, yoksa lavbali şekilde: ''ee bu ne işimize yarayacak?'' Gibisinden mi? Bak güzel kardeşim, ben insan dilinden ve konuşma üslubundan ne dediğini gayet iyi anlayabilen bir insanım. Yoksa senden benden iyi biliyor kadro standartlarını. Sadece çatacak yer arıyordu ben de öyle cevap verdim.

Meslek ahlakı ve yeterliliği dersi vermek yerine, kelimeleri iyi okuyun veya kavrayın, sonra sizinle eşit zeka seviyesinde olduğumu anlarsam, zevkle münazara edip tartışabiliriz.

agizdis
Kapalı
22 Mayıs 2021 00:24

sende de maşallah kaç tane hesap var bari cümlelerini farklı yaz da anlamayalım

Laboranttt33, 3 yıl önce
Vay be sen neymissin ya insanları bu kadar üstten görmek ne bileyim helal olsun :) burası ego tatmin etmek için güzel bir yermiş ya :) birde madem bu kadar iyi anlıyorsun kelimeleri öğretmen olsaydın bak onların atamaları daha iyi ne diye sağlıkçı oldun gerci yok senin öğretmen olmaman lazim :)
22 Mayıs 2021 22:04

Diyelim ki 100 tane seni ne ilgilendirir ki milletin hesap sayisindan sanane ?
agizdis, 3 yıl önce

24 Mayıs 2021 23:57

Sizden özür dilenmem istendi verdiğim ters cevap için kusura bakmayın özür dilerim
agizdis, 3 yıl önce

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi