Editörler : ayşegül bgm
21 Mayıs 2021 21:40   

Diğer Ay Paradoksu

Her duyum haberi veren diğer ay .Diğer ay ,diğer ay.Korkuyorum ki ağustosta Eylül ,Eylül'de Ekim uzayıp gidecek .Neden her duyumcu diğer ay diyip duruyor .Tabi önceleri önümüzdeki haftalar diyen tayfalarda var neden ?Sanki diğer aya (yada haftaya gerçi önümüzdeki haftalarda diyen ekipde var )bizi bağlıyorlar ve doğal olarak bekle (hop diğer ay ) sonra yine bekle (hop diğer ayci başka bir eleman geliyor ).Böyle acaip bir döngü içine girmek çok acı verici .Paraya ihtiyacım yok verdiğimiz yıllar, gençliğim gitti gerçekden , herkesin bir hayali vardır mutlaka ,üniformasını alıp görevini yapmak mutlu olmak degilmi ? Bu diğer aycilar bizi oyalayip duruyor bence .Yani guvendigim bazı kişiler var ama bazı elemanlar çok mu sallıyor ? Diğer ayci tayfalardan uzak iyi bir atama ins olur da bu tayfalari siler rahatlariz .

21 Mayıs 2021 21:55

BoJack4
Yasaklı

20 binlik atama haberi şimdiki en sağlamı bence... Diğer ayda :D

21 Mayıs 2021 22:07

Lisans hemş
Şube Müdürü

20 binlik atama haberi şimdiki en sağlamı bence... Diğer ayda :D

BoJack4, 7 ay önce - Alıntıya git

Eyw hocam inş olur .

21 Mayıs 2021 23:01

Goldtiger
Kapalı

Hocam o iş kesinleşti hükümete yakın yerden duyum alındı çünkü 20 bin hayırlı olsun hepimize haziranda

21 Mayıs 2021 23:12

Lisans hemş
Şube Müdürü

Hocam o iş kesinleşti hükümete yakın yerden duyum alındı çünkü 20 bin hayırlı olsun hepimize haziranda

Goldtiger, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam inş ins vlla ben bilmiyordum net şekilde sizden duyuyorum şuan .

21 Mayıs 2021 23:19

esmanesk
Şef

sizce bu yıl kaç alım olur ?

21 Mayıs 2021 23:21

Avanak abdi
Kapalı

Hocam nerden duyum aldınız ciddi misiniz?
21 Mayıs 2021 23:41

Ragnar Lorthbrok
Memur

Hocam inş ins vlla ben bilmiyordum net şekilde sizden duyuyorum şuan .

Lisans hemş, 7 ay önce - Alıntıya git

olm kesin gibi yazma yav sallama :D her yorumda varsın tamam oluyor şimdi gibisinden :D

21 Mayıs 2021 23:42

Avanak abdi
Kapalı

sizce bu yıl kaç alım olur ?

esmanesk, 7 ay önce - Alıntıya git
2021 yılı içinde 2 alım olur bence
21 Mayıs 2021 23:46

Atamabekleyenhemşre
Aday Memur

Temmuzun 1-8 arası merkezi atama varmış acaba gerçekten haziran da atıcaklar mı bizi

22 Mayıs 2021 00:15

Lisans hemş
Şube Müdürü

Hocam kesin gibi yazmayın bende dedim kesinmi birde kayanklar hep sıkıntılı

22 Mayıs 2021 03:05

Serenity05
Aday Memur

Henüz kesinlesmis bisey yok lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım
22 Mayıs 2021 04:05

Saglıkcııhanimm
Kapalı

ya kesin olan tek şey yıl içinde 30 bin ama ilk alım ne zaman olur belli değil

22 Mayıs 2021 04:08

Saglıkcııhanimm
Kapalı

hükümete yakın yerden kastınız ankara kulisi twiter hesabı mı

ben artık hiçbirşeye inanamıyorum bakanlıktan dışarıya haber sızdırmak zorlaştı şu 235 alım olayından sonra hepimizin hakkında hayırlısı olsun

22 Mayıs 2021 10:38

aisezreal
Daire Başkanı

kesin diye bir şey yok arkadaşlar sadece bir duyumdur ama bu zamana kadar da en destekli duyumdur.

çünkü o duyumu yazdıktan 1 saat sonra canlı konuşma yaptı, konuşma odasında milletvekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler vardı.

haziran ayında da bu duyum olmazsa bilin ki her şey yalan babana bile güvenme o derece yani...

22 Mayıs 2021 11:18

Xmnb6
Aday Memur

Söylendiği gibi bir alım olursa teknikere düşen pay ne olur sizce?

22 Mayıs 2021 11:49

Lisans hemş
Şube Müdürü

kesin diye bir şey yok arkadaşlar sadece bir duyumdur ama bu zamana kadar da en destekli duyumdur.

çünkü o duyumu yazdıktan 1 saat sonra canlı konuşma yaptı, konuşma odasında milletvekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler vardı.

haziran ayında da bu duyum olmazsa bilin ki her şey yalan babana bile güvenme o derece yani...

aisezreal, 7 ay önce - Alıntıya git

Çok haklısınız hocam:) hazirandan sonra duyum,atama, yok sayı hepsi yalandır ,valla osym tercih kılavuzu yayınlayan kadar da kimseye güvenmem prim yapanların hepsinide hesaplarını kapatana kadar lincleyecem her noktadan, çok ciddi lincleyecem reklamlarını heryerde sikaytte bulunacam.Biliyorsunuz diğer ay diğer ay diyerek bizi beklettiler frenlediler .

22 Mayıs 2021 11:53

Lisans hemş
Şube Müdürü

Söylendiği gibi bir alım olursa teknikere düşen pay ne olur sizce?

Xmnb6, 7 ay önce - Alıntıya git

.Önceki alımlarda bir fark olacağını sanmıyorum üç aşağı beş yukarı aynı oluyor .Hocam bir önceki alıma göre hesaplayabilirsiniz .

22 Mayıs 2021 12:05

Lisans hemş
Şube Müdürü

hükümete yakın yerden kastınız ankara kulisi twiter hesabı mı

ben artık hiçbirşeye inanamıyorum bakanlıktan dışarıya haber sızdırmak zorlaştı şu 235 alım olayından sonra hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Saglıkcııhanimm, 7 ay önce - Alıntıya git

Bende katılıyorum size bu haber de yalan çıkarsa .Şuan bize temmuzu kadar bekletecekler .Haziran bitiminde sorgulayacgiz sonra yine temmuz başı derlerse :((( çok büyük linç yiyecekler bu hesaplar bence .Aslında neden Haziran diye sormamız gerkeiyor benim düşüncem buda ayrı bir saçmalık .Bugün alım var dese bakanlık tercih verene kadar hazirani zaten bulur herturlude işlemler temmuza sarkar herturlu .Mesela benim şuan yeni mezunlar bize eklenirse,olacak bir atama bir işe yaramaycak puanım düşük .Alım sayılarında kötü olursa üniversitelerde yıllarım geçecek .:((

22 Mayıs 2021 12:17

Missturk
Aday Memur

Bende katılıyorum size bu haber de yalan çıkarsa .Şuan bize temmuzu kadar bekletecekler .Haziran bitiminde sorgulayacgiz sonra yine temmuz başı derlerse :((( çok büyük linç yiyecekler bu hesaplar bence .Aslında neden Haziran diye sormamız gerkeiyor benim düşüncem buda ayrı bir saçmalık .Bugün alım var dese bakanlık tercih verene kadar hazirani zaten bulur herturlude işlemler temmuza sarkar herturlu .Mesela benim şuan yeni mezunlar bize eklenirse,olacak bir atama bir işe yaramaycak puanım düşük .Alım sayılarında kötü olursa üniversitelerde yıllarım geçecek .:((

Lisans hemş, 7 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman mezun olucaklar ki

22 Mayıs 2021 12:28

yes it matters
Kapalı

Haziranda alım olacağını söyleyen kişi çok takipçili ve görünüşe göre hükümete yakın bir hesaptı. O gün canlı yayın açıp "emin olmasam yazmazdım" gibi şeyler de söylemiş. Buradaki bazı kişiler gibi "bu iş tamam artık" havasına girmemenizi öneririm ama alım artık çok uzak değil, bunu söyleyebiliriz sanırım.

Haziranda duyuru gelir temmuzda atama yapılır diye düşünüyorum, 2019/4'e benzer şekilde. Umarım sayılar da benzer şekilde olur.

Toplam 41 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?