Editörler : ayşegül bgm
22 Mayıs 2021 12:57

Xmnb6
Aday Memur

2019/4 alımı 12 binlik alım değil miydi

22 Mayıs 2021 13:25

Lisans hemş
Şube Müdürü

Ne zaman mezun olucaklar ki

Missturk, 7 ay önce - Alıntıya git

16 Haziran 1 temmuz arası herkez mezun olmuş olur

22 Mayıs 2021 13:31

Lisans hemş
Şube Müdürü

Haziranda alım olacağını söyleyen kişi çok takipçili ve görünüşe göre hükümete yakın bir hesaptı. O gün canlı yayın açıp "emin olmasam yazmazdım" gibi şeyler de söylemiş. Buradaki bazı kişiler gibi "bu iş tamam artık" havasına girmemenizi öneririm ama alım artık çok uzak değil, bunu söyleyebiliriz sanırım.

Haziranda duyuru gelir temmuzda atama yapılır diye düşünüyorum, 2019/4'e benzer şekilde. Umarım sayılar da benzer şekilde olur.

yes it matters, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam o alimin sayılarını bilmiyorum ama benim brasdan enaz 9-8 bin alırsa giderim(mezunlar dahil) 15.900 lerdeyim .Ama şöyle 25 binlik alım falan olirda bütün sağlık camiasının yüzü güler .Ben güven veya guvenemeyiz demiyorum öncekileri söylemek istedim aslında bunun daha yalan olup olmadigini kanitlayamayiz .Ama erken olması iyi olur temmuz çok uzak bir tarih Haziran'da isi bitirsek iyi olurdu .yeni mezunlarda gelirse sayıda az olursa atama çoğu kişi için hatta şuan atanamayan kim varsa büyük covunlugumuz yine atanamaycaginz çünkü puan düşmeyecek .(aralikdaki atamada atanamayan ekibiz):(((Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

03 Haziran 2021 23:12

Lisans hemş
Şube Müdürü

Yine temmuz mu ? Yine girdik bir döngüye galiba.

04 Haziran 2021 01:23

BarisHealthCompany
Aday Memur

Yine temmuz mu ? Yine girdik bir döngüye galiba.

Lisans hemş, 6 ay önce - Alıntıya git

Yine yangınlar yine ben

04 Haziran 2021 10:07

Lisans hemş
Şube Müdürü

Yine yangınlar yine ben

BarisHealthCompany, 6 ay önce - Alıntıya git

Bu gidişle hocam yıl sonunu bile görebilir alımlar,sonuçta hiçbir resmi yazı bır haber bile yok.

04 Haziran 2021 14:32

BarisHealthCompany
Aday Memur

Bu gidişle hocam yıl sonunu bile görebilir alımlar,sonuçta hiçbir resmi yazı bır haber bile yok.

Lisans hemş, 6 ay önce - Alıntıya git

Hocam ins olmaz ama ortada sene başından beri söylenen bi 30 35bin senelik toplam alım var kendi mantığım bunun 2 alım şeklinde olması gerektiği ama durumlar geciktirip tek seferlik 30bine yakın alıp yaptırır mı bilemem inş 2 alım olur da yakın tarihte alımla gideriz

04 Haziran 2021 15:14

Lisans hemş
Şube Müdürü

Hocam ins olmaz ama ortada sene başından beri söylenen bi 30 35bin senelik toplam alım var kendi mantığım bunun 2 alım şeklinde olması gerektiği ama durumlar geciktirip tek seferlik 30bine yakın alıp yaptırır mı bilemem inş 2 alım olur da yakın tarihte alımla gideriz

BarisHealthCompany, 6 ay önce - Alıntıya git

Hocam dediğiniz sayı çok uçuk bir sayı değil kesinlikle haklısınız olmalıydı .Fakat yeni mezunlar gelmeden 15 bin alınmalıydi bence .İkinci alımda Kasım'da olmalıydı 15 binlik .Fakat şuan 30 u direkt almazlar 15-20 alacaklar .Fakat alım bu yıl için bence tek olacak bu yüzden 3.alim için belki diğer Mart ta olacak .Egerki bakanlık mayisda alsaydı 15 bin digerinide Kasım'da sonrada subat-martla 4.alima cikacakdi .Bu gidisle 3 alimla sağlık kpss2020 olayı son bulacak gibi .Yani demek istediğim bu alimdan sonra 3 alım diğer yıla sarkacak .Gerçi bu alımda Eylül sonrasına sarkacak gibi duruyor .Sonuçta hiçbir resmi birşey yok okadar etkinliklere rağmen bakanlık ses vermiyorsa ben alimin yakın tarihte olacağını sanmam olsa zaten adamlar da sevinerek söyluyor yok diyeceğine hicbirsey demem diyor bakanlık bence .

30 Ağustos 2021 17:44

Lisans hemş
Şube Müdürü

3 ay geçti daha ses yok .Kısır döngü oldu .Çok bekledik sabrettik sonuç veya bir haber yok :( bir üç sonra yazmak istemiyorum buraya

30 Ağustos 2021 17:48

Kocahüseyin
Aday Memur

Allah'tan hayırlısını dileyelim

30 Ağustos 2021 17:52

Lisans hemş
Şube Müdürü

Allah'tan hayırlısını dileyelim

Kocahüseyin, 3 ay önce - Alıntıya git

Amin hocam .Bu Eylül ayında bir alım olurda herkez atanır .

27 Eylül 2021 11:59

Lisans hemş
Şube Müdürü

Geldik yine ekim ayına diğer ay diye diye uzayıp gidiyor hayali atamalar :(

27 Eylül 2021 12:19

does it matter
Yasaklı

Geldik yine ekim ayına diğer ay diye diye uzayıp gidiyor hayali atamalar :(

Lisans hemş, 2 ay önce - Alıntıya git

Diğer ay diye bir şey de kalmadı.

Ekimde de bir halt olmayacağı gün gibi ortada şu an, umutlanan enayidir şunca tecrübeden sonra.

27 Eylül 2021 15:11

Lisans hemş
Şube Müdürü

Ekimde de bir halt olmayacağı gün gibi ortada şu an, umutlanan enayidir şunca tecrübeden sonra.

does it matter, 2 ay önce - Alıntıya git

Maalasef kardeşim bende senin gibi düşünüyorum haftalar denildi, aylar denildi oldu Ekim .

Kötü tecrübe kazandık .Ekim'de de dediğin gibi birşey olmayacak bencede, olursa da sürpriz olur .Oyalayıp duruyorlar bizi .

27 Eylül 2021 15:14

vindieselailesi
Kapalı

Hocam o iş kesinleşti hükümete yakın yerden duyum alındı çünkü 20 bin hayırlı olsun hepimize haziranda

Goldtiger, 7 ay önce - Alıntıya git

Ah ne reis, seni hiç özlemedik.

27 Eylül 2021 15:24

Lisans hemş
Şube Müdürü

Ah ne reis, seni hiç özlemedik.

vindieselailesi, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayata çok pozitif bakıyordu ,hep hafataya öbür ay derdi.

Hayali atama ile Haziran'da atandı o .Çok hızlı bir şekilde ışınlandı bakanlığa :))

27 Eylül 2021 15:24

onuralp1071
Kapalı

does it matter, 2 ay önce - Alıntıya git

Sonunda beni anlaman güzel oldu, geçmiş olsun.

23 Ekim 2021 23:02

Lisans hemş
Şube Müdürü

Bu ayda bitti neredeyse Kasıma bir hafta kaldı .Kasımcılar nerede acaba ne zaman geliyor yine bu atama .İns atama olurda Kasımın 23 yine buraya yazmak istemiyorum .Diğer aycıları alalım hemen :(((

23 Ekim 2021 23:31

Ftrteknikeri
Aday Memur

Bu ayda bitti neredeyse Kasıma bir hafta kaldı .Kasımcılar nerede acaba ne zaman geliyor yine bu atama .İns atama olurda Kasımın 23 yine buraya yazmak istemiyorum .Diğer aycıları alalım hemen :(((

Lisans hemş, 1 ay önce - Alıntıya git
24 kasim ogretmenler gününde buyuk capli atama yapacaklar ozellikle 24 kasimda
23 Ekim 2021 23:45

Lisans hemş
Şube Müdürü
24 kasim ogretmenler gününde buyuk capli atama yapacaklar ozellikle 24 kasimda
Ftrteknikeri, 1 ay önce - Alıntıya git

Aynen kardeşim tam öğün atayacaklar :) ben 25 Kasım'da yazayım diğer aycılar nerede diye :) vlla bu gidişle o gün atanacagiz milli eğitim bakanı acikalyacak :)

Toplam 41 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?