Editörler : crops35
23 Mayıs 2021 19:34

DHMİ Elektrik Teknisyen Alımı Hk.

Arkadaşlar merhaba sizce dhmi 2023 kodlu elektrik teknisyeni alır mı ilk alımda yapmadı. İlk 20deyim ama herşey belirsiz daha önce böyle az sayıda bir alım hiç olmamış ne önerirsiniz beklemeli miyim diğer alımlarda süreç nasıl ilerler fikri olan var mı

Kpsbirincisi
Genel Müdür
23 Mayıs 2021 20:27

Hocam yanlış anlama senin bölümünle benim alakam yok atanmanin bana faydası ya da zararı da yok. Ama bir düşün sen 20.sin diyelim dhmi istiyorsun ama önündeki en az 15 kişi de bunu biliyor ve dhmi istiyor. Yani demem o ki dhmi alsa bile en fazla kac kişi alabilir ki. Bir an once gidebileceğin en iyi kuruma gitmeye çalış, zaten atamalar cok az artık kurum filan seçilecek yıl değil bu yıl.

23 Mayıs 2021 20:48

Rahat atanır kurumda beğenir durumda sıralaması ama DHMİ konusunda haklısın ayrıca DHMİ teknisyen değil tekniker alıyor ve böyle devam edecek gibi elektrik branşı için diyorum

Kpsbirincisi, 3 yıl önce

Hocam yanlış anlama senin bölümünle benim alakam yok atanmanin bana faydası ya da zararı da yok. Ama bir düşün sen 20.sin diyelim dhmi istiyorsun ama önündeki en az 15 kişi de bunu biliyor ve dhmi istiyor. Yani demem o ki dhmi alsa bile en fazla kac kişi alabilir ki. Bir an once gidebileceğin en iyi kuruma gitmeye çalış, zaten atamalar cok az artık kurum filan seçilecek yıl değil bu yıl.

müh.em
Aday Memur
23 Mayıs 2021 22:05

Üstad elektrik mühendisi ihtiyacı da çok deniliyor bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz bir fikriniz varmı alım olurmu kaç seferdir almadılar
Opus Magnum 2, 3 yıl önce

Rahat atanır kurumda beğenir durumda sıralaması ama DHMİ konusunda haklısın ayrıca DHMİ teknisyen değil tekniker alıyor ve böyle devam edecek gibi elektrik branşı için diyorum

osmanli delikanlisi
Aday Memur
30 Mayıs 2021 11:21

20.sırada olman çok iyi, kadro açılırsa atanırsın. Yüksek puanlı kişiler heryeri yazmıyor,bekliyorlar. Sana uygun olan yerleri tercih etmeye bak, çünkü alımlar azaldı.

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
20 Temmuz 2021 01:27

Teknisyen almıyor sanırım elektrik alanında

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi