Editörler : gubaz
14 Haziran 2021 10:01

ashil13
Genel Müdür

yeter be artık sıktı şu reklamların

git sitende takıl, ne burada reklam yapıyorsun

14 Haziran 2021 12:14

sinelt
Daire Başkanı

2 temmuza kadar devam edecek zaten. Ama 18 haziran öncesi gibi canlı ders ve yüzyüze karma düzen normal ders programı mı olacak yoksa farklı bir program mı gönderilecek.

b3rn4, 6 ay önce - Alıntıya git
Bununla ilgili Bi şey söylenmedi henüz hocam. Ama ben sorumluluk sınavlarını yaparız sadece diye düşünüyorum. Tabi ne olacağı hiç belli olmaz her şey son anda belli oluyor.
14 Haziran 2021 12:24

b3rn4
Müsteşar
Bununla ilgili Bi şey söylenmedi henüz hocam. Ama ben sorumluluk sınavlarını yaparız sadece diye düşünüyorum. Tabi ne olacağı hiç belli olmaz her şey son anda belli oluyor.
sinelt, 6 ay önce - Alıntıya git

İlkokul ve ortaokullarda sorumluluk sınavı yok

14 Haziran 2021 14:30

sinelt
Daire Başkanı

İlkokul ve ortaokullarda sorumluluk sınavı yok

Ben kendi okulumdan örnek verdim hocam. Bilemiyorum artık nasıl olacak.
14 Haziran 2021 15:32

jajacoelho
Daire Başkanı

insan neslinde yeni türler ortaya çıkıyor 21.yy da maalesef kürsel iklim değişikliği sonucu

14 Haziran 2021 15:35

ahmet5678
Yasaklı

insan neslinde yeni türler ortaya çıkıyor 21.yy da maalesef kürsel iklim değişikliği sonucu

jajacoelho, 6 ay önce - Alıntıya git

muhahhahha bayağı güldürdün beni..Allah'da seni güldürsün..

14 Haziran 2021 17:02

rodiva
Daire Başkanı

merhabalar,

arkadaslar yönetmelik prosedür iyice takip etmeye devam edenler varsa nasıl olacak acep biri beni aydınlatabilir mi ?

spesifik sorularım şöyle:

1) ben tatil yapmak istiyorum (mümkünse) , ne yapmam lazım?

2) çalışmak zorunlu ise uzaktan mı yoksa yüyüze mi olacak. yani şu haberi görmedim değil: https://www.memurlar.net/haber/975644/telafide-ben-de-varim-programinda-ogretmenler-resen-gorevlendirilebilir-mi.html?utm_source=headlines

hatta burdan anlıyorum ki zorunlu DEĞİL ama sadece tatil yapmak için bişey yapmam lazım mı ondan emin olamadım (?)

14 Haziran 2021 17:22

zamanayenik
Aday Memur

Yaz boyu okulda telafi yapacaklar! için iki hafta boyunca plan yapılacak bunun için okula gitmek zorunlu değil ama mecburi..

14 Haziran 2021 18:01

b3rn4
Müsteşar

merhabalar,

arkadaslar yönetmelik prosedür iyice takip etmeye devam edenler varsa nasıl olacak acep biri beni aydınlatabilir mi ?

spesifik sorularım şöyle:

1) ben tatil yapmak istiyorum (mümkünse) , ne yapmam lazım?

2) çalışmak zorunlu ise uzaktan mı yoksa yüyüze mi olacak. yani şu haberi görmedim değil: https://www.memurlar.net/haber/975644/telafide-ben-de-varim-programinda-ogretmenler-resen-gorevlendirilebilir-mi.html?utm_source=headlines

hatta burdan anlıyorum ki zorunlu DEĞİL ama sadece tatil yapmak için bişey yapmam lazım mı ondan emin olamadım (?)

rodiva, 6 ay önce - Alıntıya git

2 temmuzdan sonra siz istemediğiniz sürece okula gitmezsiniz. Merak etmeyin öğrencinin falan da geleceği yok. Yurtdışı çıkışlarda idareye bildirmek gerekiyordu en son. Onun dışında yurt içi istediğiniz yerde istediğiniz kadar yapın tatilinizi.

14 Haziran 2021 18:07

rodiva
Daire Başkanı

2 temmuzdan sonra siz istemediğiniz sürece okula gitmezsiniz. Merak etmeyin öğrencinin falan da geleceği yok. Yurtdışı çıkışlarda idareye bildirmek gerekiyordu en son. Onun dışında yurt içi istediğiniz yerde istediğiniz kadar yapın tatilinizi.

çok teşekkür ederim hocam , doğrusu evet yurtdışı olarak ben bu yıl hacca gitmeyi de düşünmedim değildi veya umre ama...suudi arabistan bu yıl almayacakmış. bakalım sınavlar felan da engel olmazsa belki başka bişeyler çıkar en olmadı annemle belki köye gideriz , annem annesini görmek istiyordur diye düşünüyorum.

çok sağolun hocam bu yorum çok makbule geçti.

16 Haziran 2021 17:31

TTYigido

eee müfredat bitti ne anlatacağız? Gelecek yılın konusuna mı geçeceğiz şimdi?

Millennium, 6 ay önce - Alıntıya git
yemişim müfredatı
16 Haziran 2021 19:05

fb88
Memur

Bu gün 2 temmuz sonrası için gönüllü öğretmen yoksa en az bir tane öğretmeni yazacağız dedi idare

16 Haziran 2021 19:45

derrida
Şube Müdürü

Bu gün 2 temmuz sonrası için gönüllü öğretmen yoksa en az bir tane öğretmeni yazacağız dedi idare

fb88, 6 ay önce - Alıntıya git
Zorla kimseyi yazamaz.
16 Haziran 2021 21:02

b3rn4
Müsteşar

Çok biliyormuş idareniz. Öğretmen yoksa milli eğitime bildirecek onlar da ücretli öğretmen bulacak.

16 Haziran 2021 22:32

hasanpoy2007
Aday Memur

O idare önce kendisi alsın telafiyi.

16 Haziran 2021 23:14

b3rn4
Müsteşar

Resmi yazılar geldi. Liselerde sorumluluk sınavları yapılacak. Ortaokul ve ilkokullarda okul duruma ve yerel şartlara göre okul yönetimleri akademik fiziksel kültürel vb şeklinde düzenleyecek.

Yani olacağı şu hiçbir okul şu salgın döneminde öğrenci toplayıp izini osu busu uğraşmak istemeyecek akademik olarak yüzyüze ve canlı ders şeklinde normal derslere devam edecek.

17 Haziran 2021 00:29

Kuzey2259
Memur

Resmi yazılar geldi. Liselerde sorumluluk sınavları yapılacak. Ortaokul ve ilkokullarda okul duruma ve yerel şartlara göre okul yönetimleri akademik fiziksel kültürel vb şeklinde düzenleyecek.

Yani olacağı şu hiçbir okul şu salgın döneminde öğrenci toplayıp izini osu busu uğraşmak istemeyecek akademik olarak yüzyüze ve canlı ders şeklinde normal derslere devam edecek.

Yüz yüze olabilir ama canlı derslere devam edemezler,sadece akademik ders, tekrar ya da telafi demiyor.

17 Haziran 2021 00:31

b3rn4
Müsteşar

Yüz yüze olabilir ama canlı derslere devam edemezler,sadece akademik ders, tekrar ya da telafi demiyor.

Kuzey2259, 6 ay önce - Alıntıya git

Okulumuzun şartları buna müsait diyen her okul aynı ders programını devam ettirir hocam yazı o esnekliği vermiş. Kazanım anlatın demez de çocuklara online oyun oynatın der en fazla.

17 Haziran 2021 00:58

okuryazar3
Müsteşar

2 temmuza kadar okuldan kaçış yok,öğrenci bulabilenler ders,eğlence,oyun,kültürel etkinlik vs..sayaç dolduracak.

Öğrenci bulamayan da çayını içer keyfine bakar.Ha çay içene ek ders yok bir bardak soğuk su ikramı olabilebilür:)

Dostlar bizi mezarda değil pazarda görsün gırla devam..

17 Haziran 2021 13:06

maarif99
Aday Memur

kafası karışanlar ancak yazıyı okuyunca kafa karışıklığından çıkar...Herkese selamlar...

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 58 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?