Editörler : crops35
05 Haziran 2021 10:00

Aday Öğretmen iken Başka Pozisyona Geçmek Mümkün mü?

selamlar,

evet bu mesleği bırakmak , başka bir pozisyona geçmeye niyetliyim. Kararım kesin gibi, çünkü mutlu değilim. Amacım bunun mümkün olup olmadığını öğrenmek .Mümkün ise, mhtemelen kıs sürede resmi dilekçemi vereceğim.

ekpss ile atanmıştım.

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
17 Haziran 2021 10:44

Aleyküm Selam. Branşınız ve yaşadığınız problemler ne ? Öğretmen olmuşken sizi mutsuz eden ? Birde engeliniz ne ?

gelecekbizimolsun
Aday Memur
17 Haziran 2021 14:22

Öğretmen iken başka pozisyona nasıl geçilir dilekçe verirsiniz bir alt görev olan memur ya da hizmetli olursunuz öğretmenlikden bıktıran ne hocam memurluk öyle kolay mı zannediyorsunuz

öğretemnlikte kalmanız daha iyi

rodiva
Genel Müdür
04 Temmuz 2021 20:34

merhabalar yeniden, @gelecekbizimolsun, bence engelli olmak vey böyle bilinmek yada engel sahibi olmak.. her anlamda ve kültürel anlamda anlaşıldığı gibi bunun böyle olması demek ile aynı geçerliliğe sahip değil.

pekala bizler de çok eşsiz ve güzel işler yapabilir ve başarılara imza atabilriz , neden olmasın ki..

hem diğer arkadasa hem size tek elden cevap vermek istiyorsam da sanırım şunları söyleyebilriim. bu meslekte genel olarak benim hedeflediğim işlerle meşgul olan çok az personel var bu bir:ikincisi : aslına bakılırsa ..benim hedeflediğim işler ya özel sektörde yapılabilen yada mevcut kanun ve yönetmelikler çiğnenmeden kişinin kendi özel ilgi ve özen göstererek yapabileceği işler.

diğer taraftan (en çok önemsediğim şey) bence (kısaca) mevcut hali ile ben bu mesleği yaparken mutlu değilim.

ne engeliniz var denilmiş. dediğim gibi engelim ile bana kalsa bir alakası yok. illaki önyargıyı bile dikkate aldığımda söylediğimde mutlu olacaksanız söyleyeyim : psikiyatri grubundayım ..

ben bence kadromu alabilirsem ekys yi denemeliyim.

iyi çlışmalar

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi