Editörler : crops35
05 Haziran 2021 11:46   

Komisyon hem zabıt hem icra mülakatına girdiğimi bilir mi

Mrb arkadşlar bazı komisyonlar mülakatta soruyomuş zabıta mülakatına veya icra mülakatınada girdin mi diye. bu son alımda iki mülakata girdiğimide yani hem zabıt hem icra mülakatına girdiğimi komisyon öğrenebilir mi

05 Haziran 2021 12:41

Dramaturji
Aday Memur
Biliyorlar :D
05 Haziran 2021 12:54

katipppppp
Aday Memur
Biliyorlar :D
Dramaturji, 1 hafta önce - Alıntıya git

farklı komisyonda girmiştim. Aynı komisyon degiller. komisyonun düşüncesi nede olsa diger taraf alır diger taraf ise o taraf alır düşüncesi girip ikisinnde elemesi sorun

05 Haziran 2021 12:59

Dramaturji
Aday Memur

farklı komisyonda girmiştim. Aynı komisyon degiller. komisyonun düşüncesi nede olsa diger taraf alır diger taraf ise o taraf alır düşüncesi girip ikisinnde elemesi sorun

katipppppp, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bakırköy'de ikm mülakatına girdim, bana İstanbul Çağlayana başvurmuşsun dedi, okuduğum bölümün ceza infaz olması sebebiyle ve sizin de takdirinizle önceliğim ikm dedim. Bakırköy 115 ikm alıyordu mülakata gelen sayısı 160 anca. Şansımız yüksek bakalım hayırlısı olsun.
05 Haziran 2021 13:02

Dramaturji
Aday Memur
Bakırköy'de ikm mülakatına girdim, bana İstanbul Çağlayana başvurmuşsun dedi, okuduğum bölümün ceza infaz olması sebebiyle ve sizin de takdirinizle önceliğim ikm dedim. Bakırköy 115 ikm alıyordu mülakata gelen sayısı 160 anca. Şansımız yüksek bakalım hayırlısı olsun.
Çağlayanda da mübaşirlik mülakatına girdim bana hiçbir şekilde bakırköyle alakalı soru sormadılar. 4 kişiyle birlikte girdim en çok beni zorladılar aralarında. Çağlayan komisyonunda galiba başka yere başvurdu mu diye bilgi yoktu.
05 Haziran 2021 13:15

Kayıhan2020
Editor
Çağlayanda da mübaşirlik mülakatına girdim bana hiçbir şekilde bakırköyle alakalı soru sormadılar. 4 kişiyle birlikte girdim en çok beni zorladılar aralarında. Çağlayan komisyonunda galiba başka yere başvurdu mu diye bilgi yoktu.
Sorma gereği görmemişler önlerinde bilgileriniz mevcut
05 Haziran 2021 13:22

katipppppp
Aday Memur
Kayıhan2020, 1 hafta önce - Alıntıya git

daha önce girdigimiz mülakatları görebilirler mi peki

05 Haziran 2021 13:26

Dramaturji
Aday Memur
Peki hocam 2'sini birden kazanma gibi bir durum olabiliyor mu? Bazı arkadaşlar sadece birinin olabildiğini diğerinde kazansanız bile hakkımızın yandığını söylüyor.
05 Haziran 2021 13:50

Kayıhan2020
Editor

daha önce girdigimiz mülakatları görebilirler mi peki

Hayır

05 Haziran 2021 13:51

Kayıhan2020
Editor
Peki hocam 2'sini birden kazanma gibi bir durum olabiliyor mu? Bazı arkadaşlar sadece birinin olabildiğini diğerinde kazansanız bile hakkımızın yandığını söylüyor.

Çok ama çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil. İkisini kazanırsınız tercih yaparsınız gitmek istemediğinize belge sunmazsınız ve yedek yerinize girer.

05 Haziran 2021 13:53

Dramaturji
Aday Memur

Çok ama çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil. İkisini kazanırsınız tercih yaparsınız gitmek istemediğinize belge sunmazsınız ve yedek yerinize girer.

Bu düşük ihtimal bana bu sene nasip olacak gibi :D Bakırköy'de az kişi girdi mülakata ve Çağlayan mülakatım da çok iyiydi. Şahsen 2'sinin de olacağını zannediyorum.
05 Haziran 2021 13:53

katipppppp
Aday Memur

Hayır

bu alımda hem icraya başvurdum aynı il hem zabıta başvurdum ekisindede mülakata girdim il aynı ancak komisyon farklıydı sizce zabıta girip girmedigimi bilirler mi

05 Haziran 2021 13:57

Kayıhan2020
Editor

bu alımda hem icraya başvurdum aynı il hem zabıta başvurdum ekisindede mülakata girdim il aynı ancak komisyon farklıydı sizce zabıta girip girmedigimi bilirler mi

İsterseniz türkiyenin başka bir ucundaki ile de başvuru yapın bilgiler var.
05 Haziran 2021 13:57

katipppppp
Aday Memur

bakırköyde giren arkadaşa çağlayan demiş ama bakınmöydede girmişsn die inşallah görmezler hocam teşekkür ederim

05 Haziran 2021 14:01

katipppppp
Aday Memur
İsterseniz türkiyenin başka bir ucundaki ile de başvuru yapın bilgiler var.

hocam bi hayır göremez dediniz sonra istar bi uçta gir bilgileriniz var diyosunuz. ben aynı ilde hem icra hem zabıta girdim ancak komisyon farklı benim zabıt katibine girdigim yer icrayada girdigimi görür mü

05 Haziran 2021 14:07

katipppppp
Aday Memur

hocam bi hayır göremez dediniz sonra istar bi uçta gir bilgileriniz var diyosunuz. ben aynı ilde hem icra hem zabıta girdim ancak komisyon farklı benim zabıt katibine girdigim yer icrayada girdigimi görür mü

mülakat olarak soruyorum. 2 mülakata girdigimi bilirler mi

05 Haziran 2021 14:07

Dramaturji
Aday Memur

bakırköyde giren arkadaşa çağlayan demiş ama bakınmöydede girmişsn die inşallah görmezler hocam teşekkür ederim

Tam tersi :D
05 Haziran 2021 14:08

Kayıhan2020
Editor

Hayır derken geçmiş yıllardaki mülakatları kastettim.
05 Haziran 2021 14:11

katipppppp
Aday Memur
Hayır derken geçmiş yıllardaki mülakatları kastettim.

teşekkür ederim

05 Haziran 2021 14:45

Madsizzle
Genel Müdür
Vallahi cok sevindim kardesim ins guzel haberlerini de aliriz :)
05 Haziran 2021 14:50

Dramaturji
Aday Memur
Vallahi cok sevindim kardesim ins guzel haberlerini de aliriz :)
Madsizzle, 1 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah hocam, sizlere iletirim haberleri :D
Toplam 20 mesaj