Editörler : Kubil ay
07 Haziran 2021 10:49   

Kapalı
Teiaş kontenjanı azaltmış

bugün aradım teiaşı ve 15 kişi merkeziden 235 kişiyi de açıktan sınavla alınacağını söylediler geçmiş olsun

07 Haziran 2021 10:54

kpssadaymuh
Aday Memur

ya teiaş bizim kalemiz orası da böyle yaparsa biz napcaz ??

07 Haziran 2021 11:11

EmreeAydemir
Şef

ya teiaş bizim kalemiz orası da böyle yaparsa biz napcaz ??

kpssadaymuh, 6 gün önce - Alıntıya git

şuna inanma ya :) adam trol

07 Haziran 2021 11:21

kpssadaymuh
Aday Memur

EmreeAydemir, 6 gün önce - Alıntıya git

aradım diyor ? sizin bilginiz var mı konuyla ilgili

07 Haziran 2021 11:25

EmreeAydemir
Şef

aradım diyor ? sizin bilginiz var mı konuyla ilgili

en az 40 gelecek çarşamba ek tercih istemedi iseler şuan bilinen 40 kesin lakin adamlar ek atama istediyse fazlası gelecek

07 Haziran 2021 11:45

kpssadaymuh
Aday Memur

en az 40 gelecek çarşamba ek tercih istemedi iseler şuan bilinen 40 kesin lakin adamlar ek atama istediyse fazlası gelecek

siz nerden biliyorsunuz ? arada kaldım çok stresliyim şuan offf

07 Haziran 2021 11:50

nasilolacakbuisler
Şube Müdürü

Bu forumdakilerin saflığı beni öldürecek ya.siz bu yaşa kadar nasıl geldiniz kuzum?

07 Haziran 2021 12:03

kpssadaymuh
Aday Memur

40 diyorsunuz kesin mi bu ? 40 yine de az bi sayı ve şu alan sınavı konusu nedir ? boşa mı gitti bunca emeğim

07 Haziran 2021 12:27

EmreeAydemir
Şef

40 diyorsunuz kesin mi bu ? 40 yine de az bi sayı ve şu alan sınavı konusu nedir ? boşa mı gitti bunca emeğim

en az ik dediği 40 sürekli 40 dediler ek atama istediler mi bilmiyoruz şimdi 100-150 gelecek diyip kandırmamın anlamı yok inşallah ek atama gelir teiaş 100 alırda atama 150-180 bulur

07 Haziran 2021 12:31

EmreeAydemir
Şef

siz nerden biliyorsunuz ? arada kaldım çok stresliyim şuan offf

hocam ik arayan herkesin söylediği söz genel olarak ik dediği bu ama ne olur ne gelir bilinmez ısrarla 40 gelecek diyorlardı teiaş ik

07 Haziran 2021 12:32

Kesem
Memur

iyi sallamış maklubeci,40 kisi alacak içiniz rahat olsun .

07 Haziran 2021 12:41

DopingMühendis
Memur

Ya dostum diyaloga girdiğin çocuk da troll sen kime ne açıklaması yapıyorsun sal sal.

07 Haziran 2021 13:09

kpssadaymuh
Aday Memur

hocam ik arayan herkesin söylediği söz genel olarak ik dediği bu ama ne olur ne gelir bilinmez ısrarla 40 gelecek diyorlardı teiaş ik

daha önce de 250 diyorlardı hocam şimdi de 40 diyorlar nedir yani bunun sebebi neden daha önce 250 olan şey şimdi 40 oluyor boşuna mı oturduk bu yaşta masa başına ders çalıştık off

07 Haziran 2021 14:55

EmreeAydemir
Şef

daha önce de 250 diyorlardı hocam şimdi de 40 diyorlar nedir yani bunun sebebi neden daha önce 250 olan şey şimdi 40 oluyor boşuna mı oturduk bu yaşta masa başına ders çalıştık off

ik dediğini söyledim inanılmaz bilgi kirliliği var normalde teiaş temmuzda çok büyük alım yapacak deniyordu aralık ayında şimdi ik 40 alacağız dıyor yani garip ve saçma durum en ıyısı dığer ay gerçeği görmek

07 Haziran 2021 15:33

kpssadaymuh
Aday Memur

ik dediğini söyledim inanılmaz bilgi kirliliği var normalde teiaş temmuzda çok büyük alım yapacak deniyordu aralık ayında şimdi ik 40 alacağız dıyor yani garip ve saçma durum en ıyısı dığer ay gerçeği görmek

diğer ayı bekleyecek tahammülüm kalmadı çok kötüyüm gerçekten elektrik elektronik mühendisi olarak bu stresi yaşamak zorunda mıyım ben anlamıyorum neden 250 40 yani alan sınavı da çıktı şimdi başa araştırma görevlisi alıyorlar sanki

07 Haziran 2021 15:59

Yyyemreee
Mış miş miş
07 Haziran 2021 16:06

EmreeAydemir
Şef

diğer ayı bekleyecek tahammülüm kalmadı çok kötüyüm gerçekten elektrik elektronik mühendisi olarak bu stresi yaşamak zorunda mıyım ben anlamıyorum neden 250 40 yani alan sınavı da çıktı şimdi başa araştırma görevlisi alıyorlar sanki

alan sınavı falan yok öyle söylenti bile yokmuş teiaşta çalışan burdaki abilerimiz söyledi bu adamların amacı moralinizi bozmak inanmayın şunlara isimde vereyım gönderi sahibi, kesem,müsmühendis,hanzel,furkanemmytu,rüstem bu adamlara inanma

07 Haziran 2021 17:34

Kesem
Memur

alan sınavı falan yok öyle söylenti bile yokmuş teiaşta çalışan burdaki abilerimiz söyledi bu adamların amacı moralinizi bozmak inanmayın şunlara isimde vereyım gönderi sahibi, kesem,müsmühendis,hanzel,furkanemmytu,rüstem bu adamlara inanma

Dostum beni araya kattığın için,1 ay sonra pişman olacaksın,ama ben puahahahahahah diye gulecem sana :)))))

07 Haziran 2021 17:46

kpssadaymuh
Aday Memur

250yi de genel müdür söylemişti onlara bile güvenim kalmadı napacağımı bilemiyorum tüm ümidim buydu başka da yapabileceğim bişey yok malesef ailemi 250 rakamına göre ikna etmiştim şimdi ne derim nasıl ederim bunalımdayım zaten doğuyu bile yazarım

07 Haziran 2021 20:28

EmreeAydemir
Şef

250yi de genel müdür söylemişti onlara bile güvenim kalmadı napacağımı bilemiyorum tüm ümidim buydu başka da yapabileceğim bişey yok malesef ailemi 250 rakamına göre ikna etmiştim şimdi ne derim nasıl ederim bunalımdayım zaten doğuyu bile yazarım

branş sıralaman kaç hocam?

07 Haziran 2021 20:42

EmreeAydemir
Şef

Dostum beni araya kattığın için,1 ay sonra pişman olacaksın,ama ben puahahahahahah diye gulecem sana :)))))

Kesem, 6 gün önce - Alıntıya git

sen kesin müsmühendissin oda bana aynısını diyordu :D sende

Toplam 39 mesaj