Editörler : Lanet
08 Haziran 2021 13:30

Güvenlik soruşturması
Merhaba arkadaşlar güvenlik soruşturması mülakata girdikten hemen sonra mı yapılıyor, yoksa asil olduktan sonra mı? Mülakata girerken güvenlik soruşturma formunu teslim ettik. Kurum adalet bakanlığı

Egitim kocu
Memur
08 Haziran 2021 22:10

Her kurum kendine has farkli uygulasa da,genel de mülakattan geçer not alanlara yapilir.

Sirkolok
Aday Memur
09 Haziran 2021 13:39

Peki şöyle bi durum Mart ayında güvenlik soruşturması formunu vermiştim halihazırda orda oturuyoruz ama babamda farklı bir ile tayin oldu şu an tayin sürecindeyiz bu sürelerde gelip bizi evde bulasalar sorun olur mu? ve ben orda belirttiğim işten ayrıldım başka bi firmada çalışıyorum. Yani demek istediğim bu adamın verdiği bilgiler yanlış mı diye bi sorun olur mu
Egitim kocu, 3 yıl önce
Her kurum kendine has farkli uygulasa da,genel de mülakattan geçer not alanlara yapilir.

Egitim kocu
Memur
09 Haziran 2021 13:57

Formu verdiğin tarihteki bilgiler dikkate alinir. Formu verdikten sonra ki değişiklikler olasidir.
Sirkolok, 3 yıl önce
Peki şöyle bi durum Mart ayında güvenlik soruşturması formunu vermiştim halihazırda orda oturuyoruz ama babamda farklı bir ile tayin oldu şu an tayin sürecindeyiz bu sürelerde gelip bizi evde bulasalar sorun olur mu? ve ben orda belirttiğim işten ayrıldım başka bi firmada çalışıyorum. Yani demek istediğim bu adamın verdiği bilgiler yanlış mı diye bi sorun olur mu
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi