Editörler : E.Kayı Han
09 Haziran 2021 15:33

657 - 4B'li sözleşmeli hizmetli görev ve maaşı nedir?

Merhabalar bugün 01.04.2021 tarihinde Milli Savunma Bakanlığının yayınlamış olduğu Sözleşmeli destek personeli hizmetli için sözlü mülakata girdim. Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak Millli Savunma Üniversitesinde çalıştırılmak üzere ilana başvurdum. Mülakata bugün girdim bana hizmetlinin görevleri nedir diye bir soru sordular. Bende evrak işlerine bakan, kuruma gelenleri karşılayan yönlendiren ve diğer üst amirlerin verdiği görevi yerine getiren memur cevabını verdim. Bana yanlış olduğunu eğer bu işi yapıcaksan tuvalet temizliyceksin cam sileceksin görevde yükselemezsin maaşın artmaz gibi şeyler söylediler. Mevzuatta görevde yükselme de var maaş artışı da var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

UŞAKLİKABUS
Aday Memur
09 Haziran 2021 17:01

Var ama kadrolu hizmetlide

kargi1907
Aday Memur
09 Haziran 2021 17:53

Mülakat sonucu ne zaman belli olacak birşey söylediler mi benimde 17 haziranda mülakatım var

Niypar
Şube Müdürü
09 Haziran 2021 18:49

İçişleri bakanlığı 4/B sözleşmeli personel ve hizmetli sözleşmeli personel proje için alınır diyor aslına bakarsanız hizmetli kadrosuna kadroyu alım yapılmalı sözleşmeli zaten eziliyo bide hizmetli olursa bırak kardeş o puanla başka yeri bekle önlisans falan mezunuysan ilkokulsa çok önemli değil ama

15 Haziran 2021 01:51

Bende sizden önce girdim size ne sordular hocam nasıldı ?
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi