Editörler : hopali
10 Haziran 2021 07:46   

Türkçe Öğretmeni İstanbul Ataması

Arkadaşlar merhaba

Türkçe öğretmenliğinde eğer İstanbul açılırsa seçecek arkadaşlar var mı? Tercihleriniz Anadolu ve Avrupa olarak nasıl şekillenecek?

11 Haziran 2021 17:50

furkan yedek
Aday Memur

Öncelikle konuyla çok bir bağlantım yok size yardımcı olamayacağım ancak sizi tebrik ediyorum.

En basit imla kurallarını Türkçe öğretmenleri görüyorum forumda bu baya üzücü. Kendine faydası olmayan kişi nasıl çocuklara Türkçe öğretecek.

Umarım atanırsınız hocam. Saygılar.

11 Haziran 2021 23:10

memurolm
Genel Müdür

Öncelikle konuyla çok bir bağlantım yok size yardımcı olamayacağım ancak sizi tebrik ediyorum.

En basit imla kurallarını Türkçe öğretmenleri görüyorum forumda bu baya üzücü. Kendine faydası olmayan kişi nasıl çocuklara Türkçe öğretecek.

furkan yedek, 1 ay önce - Alıntıya git

adam bazı büyük edebiyatçıların yaptığı gibi imla hatalarını kullanmamış edebiyat dersi gördüysen bilirsin bazı şairler kullanmıyor imlayı. sen daha cümle kuramıyon kurduğun cümleyi bir oku. yollamadan önce bir düşünme süreci süzgecinden geçir

12 Haziran 2021 00:15

furkan yedek
Aday Memur

adam bazı büyük edebiyatçıların yaptığı gibi imla hatalarını kullanmamış edebiyat dersi gördüysen bilirsin bazı şairler kullanmıyor imlayı. sen daha cümle kuramıyon kurduğun cümleyi bir oku. yollamadan önce bir düşünme süreci süzgecinden geçir

memurolm, 1 ay önce - Alıntıya git

ok boomer.

12 Haziran 2021 00:17

memurolm
Genel Müdür

ok boomer.

aceleye gerek yok

12 Haziran 2021 00:19

furkan yedek
Aday Memur

aceleye gerek yok

memurolm, 1 ay önce - Alıntıya git

ne dediğim anlaşılmış ancak mobilde yazarken bazen kelimeleri atlıyor telefon üstat hepsi bu.

14 Haziran 2021 07:19

trustmeiamanengineer
Aday Memur

dostum ben türkçe öğretmeni değilim eşim türkçe öğretmeni. ben onun yerine dolanıyorum bu sitede. bak nickimde mühendis yazıyor. mümkün mertebe dikkat etmeye de çalışırım ayrıca. ne hatamı gördün benim bilmediğim ?

19 Haziran 2021 13:49

alfie summerfield
Aday Memur

dostum ben türkçe öğretmeni değilim eşim türkçe öğretmeni. ben onun yerine dolanıyorum bu sitede. bak nickimde mühendis yazıyor. mümkün mertebe dikkat etmeye de çalışırım ayrıca. ne hatamı gördün benim bilmediğim ?

trustmeiamanengineer, 1 ay önce - Alıntıya git

Cihan hocam sız msnz?

21 Haziran 2021 06:43

trustmeiamanengineer
Aday Memur

Cihan hocam sız msnz?

alfie summerfield, 1 ay önce - Alıntıya git

hayır, değilim.

21 Haziran 2021 10:16

alfie summerfield
Aday Memur

hayır, değilim.

Hocam valla ünlü oldunuz meltem hocaya selam :)

21 Haziran 2021 15:50

trustmeiamanengineer
Aday Memur

Hocam valla ünlü oldunuz meltem hocaya selam :)

alfie summerfield, 1 ay önce - Alıntıya git

peki asıl soru şu ....

meltem hoca kim ?

02 Temmuz 2021 17:51

alfie summerfield
Aday Memur

peki asıl soru şu ....

meltem hoca kim ?

Adam karısını tanımıyor :) :) Türkçe öğretmeni hani sırası 899 olan anladın sen hadi hadi.. :)

03 Temmuz 2021 23:34

trustmeiamanengineer
Aday Memur

Ben değilim yahu

Toplam 12 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?