Editörler : F16 Gökçen

esfk.98
Aday Memur
02 Ağustos 2021 19:48

Arkadaşlar merhabalar herkesin hakkında hayırlısı olsun başarılar. Müfettiş yardımcılığı alımları hakkında bilgi sahibi olan var mı? Süreç mt ile benzer ilerlemiş ama bana son görüşmeden sonra bir dönüş olmadı çevrenizden veya sizden dönüş olan var mı olumlu/olumsuz?

Anonim1905
Kapalı
03 Ağustos 2021 10:03

Merhaba dostlar. 15 Temmuz'da İngilizce sınavına girmiştim. Bugün aradılar mülakat için ama ben başka bir şirketin teklifini kabul ettim. O yüzden girmedim. Bekleyenler varsa aramaya başlamışlar sanırım, sabretmek lazım. Bekleyenlere kolay gelsin, başarılar dilerim.

destinass
Aday Memur
03 Ağustos 2021 19:59

arkadaşlar ben de temmuzun 9unda girdim mülakata. bayramı saymazsak 3. haftaya girdik. olumlu ya da olumsuz dönücez demişlerdi. pek bir bilgim yok işleyiş hakkında bu kadar uzun sürmesi normal mi bankalarda? ya da olumsuz olarak mı değerlendirmem lazım.

nolipa
Aday Memur
03 Ağustos 2021 20:23

Ben de temmuz basında mulakata girdim, bulundugum diger banka surecleri de cok uzun suruyor maalesef o yuzden burayı da olumsuz dusunmemek lazım bence donusler yakın zamanda olacaktır.
destinass, 3 yıl önce

arkadaşlar ben de temmuzun 9unda girdim mülakata. bayramı saymazsak 3. haftaya girdik. olumlu ya da olumsuz dönücez demişlerdi. pek bir bilgim yok işleyiş hakkında bu kadar uzun sürmesi normal mi bankalarda? ya da olumsuz olarak mı değerlendirmem lazım.

destinass
Aday Memur
03 Ağustos 2021 20:38

anladım teşekkür ederim. özellikle teb?in bu süreçleri çok uzun sürüyormuş sanırım. bakalım artık olumsuz olsa bile dönerler diye düşünüyorum. ağustosun kaçındaydı tam hatırlamıyorum ama eğitim başlayacak demişlerdi. 23üydü sanırım ya da 16sı. umarım bu hafta dönerler.

nolipa, 3 yıl önce
Ben de temmuz basında mulakata girdim, bulundugum diger banka surecleri de cok uzun suruyor maalesef o yuzden burayı da olumsuz dusunmemek lazım bence donusler yakın zamanda olacaktır.

esfk.98
Aday Memur
03 Ağustos 2021 21:18

Selamlar, bu bahsettiğiniz süreç müfettiş yardımcılığı pozisyonu için mi? Yoksa geleceğin liderleri programının eğitiminden mi söz ediyorsunuz

destinass, 3 yıl önce

anladım teşekkür ederim. özellikle teb?in bu süreçleri çok uzun sürüyormuş sanırım. bakalım artık olumsuz olsa bile dönerler diye düşünüyorum. ağustosun kaçındaydı tam hatırlamıyorum ama eğitim başlayacak demişlerdi. 23üydü sanırım ya da 16sı. umarım bu hafta dönerler.

destinass
Aday Memur
03 Ağustos 2021 21:28

sales trainee için benimki

esfk.98, 3 yıl önce

Selamlar, bu bahsettiğiniz süreç müfettiş yardımcılığı pozisyonu için mi? Yoksa geleceğin liderleri programının eğitiminden mi söz ediyorsunuz

cyetisen
Aday Memur
04 Ağustos 2021 20:55

Merhaba arkadaşlar bende antalyada girdim mülakata temmuzda sonrasında mail geldi sürecimiz devam etmekte olup size geri dönüş yapılacaktır diye. Böyle bir mail alan var mı aranızda

esfk.98
Aday Memur
05 Ağustos 2021 12:17

Gerçekten TEB'in süreçleri uzun sürüyor sanırım, hiçbir pozisyonlarından dönüş yok kimseye.

destinass, 3 yıl önce

Amele1
Aday Memur
05 Ağustos 2021 12:50

bana pazartesi dönücez dediler hala dönmemişler

destinass
Aday Memur
05 Ağustos 2021 13:39

siz sales trainee için mi başvurdunuz ? olumsuz mu acaba pazartesi demişler size dönen yok bana da.

Amele1, 3 yıl önce

cyetisen
Aday Memur
05 Ağustos 2021 14:45

Mülakat sürecinde mi pazartesi bilgi verileceği söylendi size peki
Amele1, 3 yıl önce

Amele1
Aday Memur
05 Ağustos 2021 14:57

yok geleceğin liderleri normal olan

destinass, 3 yıl önce

siz sales trainee için mi başvurdunuz ? olumsuz mu acaba pazartesi demişler size dönen yok bana da.

nolipa
Aday Memur
05 Ağustos 2021 17:12

Ben az once ikinci mulakat icin arandım birim yoneticileri ile olacagı soylendi bekleyen arkadaslar icin aramalar devam ediyor yani

destinass
Aday Memur
05 Ağustos 2021 17:15

merhabalar ben hem ik ile hem şube müdürleriyle girmiştim mülakata. tek bir mülakat olacaktı. sizin ilk mülakatınız mı bu yoksa ilk mülakat farklı mıydı sizin ? bir de ne için başvurmuştunuz ?

nolipa, 3 yıl önce

Ben az once ikinci mulakat icin arandım birim yoneticileri ile olacagı soylendi bekleyen arkadaslar icin aramalar devam ediyor yani

nolipa
Aday Memur
05 Ağustos 2021 17:26

Ben temmuz basında ilk mulakata girdim managment trainee icin, ik ve birimlerden 3 kisi vardı ben de hangi birimle ilgilendigimden bahsetmistim ama kac mulakat olacagı soylenmedi bana

destinass, 3 yıl önce

merhabalar ben hem ik ile hem şube müdürleriyle girmiştim mülakata. tek bir mülakat olacaktı. sizin ilk mülakatınız mı bu yoksa ilk mülakat farklı mıydı sizin ? bir de ne için başvurmuştunuz ?

destinass
Aday Memur
05 Ağustos 2021 17:30

anladım ben sales trainee için girdim yeni mezunlar için. şube müdürleri de mülakattaydı. girdiğim mülakat sonucu işi alıp almayacağım belli olacaktı. eğitimler de başlayacak dediler ağustos için. bakalım artık.

nolipa, 3 yıl önce

Ben temmuz basında ilk mulakata girdim managment trainee icin, ik ve birimlerden 3 kisi vardı ben de hangi birimle ilgilendigimden bahsetmistim ama kac mulakat olacagı soylenmedi bana

Amele1
Aday Memur
06 Ağustos 2021 22:43

pzt sölücez dediler söylemiyorlar

gizemozk
Aday Memur
09 Ağustos 2021 14:56

Ben de 8 temmuzda mt için mülakata girmiştim. Olumlu ya da olumsuz Ağustosun 2. Haftasina kadar donus yapilacak denildi. Hala bir donus yok. Herhangi olumsuz da olur artik bir donus alan yok mu?

nolipa
Aday Memur
09 Ağustos 2021 14:59

Ben cuma gunu mt icin ikinci mulakata girdim, sadece iki kisi vardı finansal raporlama departmanından yine adayı ve departmanı kısaca tanıtmak uzerineydi ama surecle ilgili bilgi verilmedi sadece uzaktan calıstıkları icin ise alım da diger surecler gibi uzuyor dediler

Toplam 198 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi