Editörler : ÇOTANAK
09 Ağustos 2021 15:02

destinass
Aday Memur

Ben de 8 temmuzda mt için mülakata girmiştim. Olumlu ya da olumsuz Ağustosun 2. Haftasina kadar donus yapilacak denildi. Hala bir donus yok. Herhangi olumsuz da olur artik bir donus alan yok mu?

gizemozk, 1 yıl önce - Alıntıya git

ben de 9 temmuzda girmiştim sales trainee için. bana da olumlu olumsuz dönücez dediler dönüş yok. sizne için girmiştiniz mülakata ?

09 Ağustos 2021 15:13

destinass
Aday Memur

Ben cuma gunu mt icin ikinci mulakata girdim, sadece iki kisi vardı finansal raporlama departmanından yine adayı ve departmanı kısaca tanıtmak uzerineydi ama surecle ilgili bilgi verilmedi sadece uzaktan calıstıkları icin ise alım da diger surecler gibi uzuyor dediler

nolipa, 1 yıl önce - Alıntıya git

teşekkür ederim bilgilendirme için. bakalım bekleyelim bu hafta da. haber çıkmazsa olumsuz değerlendiricem artık.

09 Ağustos 2021 15:15

gizemozk
Aday Memur

Ben cuma gunu mt icin ikinci mulakata girdim, sadece iki kisi vardı finansal raporlama departmanından yine adayı ve departmanı kısaca tanıtmak uzerineydi ama surecle ilgili bilgi verilmedi sadece uzaktan calıstıkları icin ise alım da diger surecler gibi uzuyor dediler

nolipa, 1 yıl önce - Alıntıya git

Beni tek bir mülakata soktular. İK dan 1 kişi, 1 kişi de ilgilendiğim departman müdürüydü. Eğer yapabilirsek bir de genel müdürle belki mülakat olabilir dendi o kadar.

09 Ağustos 2021 15:17

gizemozk
Aday Memur

ben de 9 temmuzda girmiştim sales trainee için. bana da olumlu olumsuz dönücez dediler dönüş yok. sizne için girmiştiniz mülakata ?

destinass, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bireysel ve özel bankacılık mt için girmiştim. Hatta mülakatta departman yöneticisi de vardı.

09 Ağustos 2021 15:29

destinass
Aday Memur

evet beni de tek bir mülakata soktular. bende de 1 ikve 2 şube müdürü vardı. olumlu olumsuz dönücez dediler. belki departmanlarda süreç farklı işliyordur.

09 Ağustos 2021 15:49

Amele1
Aday Memur

bende girdim yapamadım

09 Ağustos 2021 15:51

destinass
Aday Memur

bende girdim yapamadım

Amele1, 1 yıl önce - Alıntıya git

neyi yapamadınız anlamadım ? dönüş oldu mu size

09 Ağustos 2021 16:00

Bankacıbey
Aday Memur

Arkadaşlar bende Temmuz başında girdim hala olumlu olumsuz dönüş yapılmadı. Mülakata hangi bölgede girdiniz

09 Ağustos 2021 16:01

destinass
Aday Memur

Arkadaşlar bende Temmuz başında girdim hala olumlu olumsuz dönüş yapılmadı. Mülakata hangi bölgede girdiniz

Bankacıbey, 1 yıl önce - Alıntıya git

ben çukurova bölge müdürlüğünde girmiştim

09 Ağustos 2021 16:04

Bankacıbey
Aday Memur

ben çukurova bölge müdürlüğünde girmiştim

Bende antalya bölge de girdim. Bölge bölge süreç farklılık gösteriyor olabilir. Teb kariyer sitesinden sürecinize baktınız mı benim değerlendiriliyor olarak görünüyor.
09 Ağustos 2021 16:05

gizemozk
Aday Memur

Ben mülakata online katıldım

09 Ağustos 2021 16:07

Amele1
Aday Memur

neyi yapamadınız anlamadım ? dönüş oldu mu size

dönüş olmadı

09 Ağustos 2021 16:18

perceftogether
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, ben de Bursa ST için bir online bir de yüzyüze bölge müdürü mülakatınagirdim. İlk mülakatta iki saat sonra dönüş yaptılar. ikincisinden ses yok. Bursa için giren var

mı aranızda? Herkesin hakkında hayırlısı

09 Ağustos 2021 16:24

gizemozk
Aday Memur

Ben mülakata online katıldım

Mülakat İstanbul için de bu arada. Başvurduğum departman ve pozisyon genel müdürlükte bir tek zaten.

09 Ağustos 2021 16:26

gizemozk
Aday Memur

Mülakat İstanbul için de bu arada. Başvurduğum departman ve pozisyon genel müdürlükte bir tek zaten.

İstanbul ' içindi' demek istedim. Artık cevap beklemekten kafam karıştı

09 Ağustos 2021 22:24

gizemozk
Aday Memur

Maille süreci sordum ve sürecin devam ettiğini, bittiginde genel bilgilendirme yapacaklarını söylediler.

09 Ağustos 2021 22:41

destinass
Aday Memur

Maille süreci sordum ve sürecin devam ettiğini, bittiginde genel bilgilendirme yapacaklarını söylediler.

teşekkür ederim. umarım her şey gönlümüzce olur.

09 Ağustos 2021 22:46

gizemozk
Aday Memur

teşekkür ederim. umarım her şey gönlümüzce olur.

Rica ederim. Haber geldikçe yazacağım. Umarım dediğiniz gibi olur.

10 Ağustos 2021 16:39

RockRider
Aday Memur

Programa daha 3-4 gün önce başvuru yaptım. İki tane sınav yaptılar. Hemen mülakata çağırdılar. Akbank'ı üç aydır bekliyordum hala bir sonuca ulaşamadık. TEB'le 3 günde yüzyüze mülakat aşamasına geldik. Teşekkür ederim hızınız için. Diğer bankalar bu konuda sizi örnek alır umarım.

10 Ağustos 2021 18:04

Amele1
Aday Memur

bende yarın görüşeceğim

Toplam 187 mesaj