Editörler : ayşegül bgm
10 Haziran 2021 21:49   

Boş yapan insan sorunsalı

browseri açtığında www. 'dan sonrasını getiremeyen megalomanyak bir türdür.

aslında tertemiz, pirüpak canlı formudur. Eğitilebilir veya evcilleştirebilir...

aksi mümkün insanlar için şöyle denmiştir;

10 Haziran 2021 21:55

BoJack4
Yasaklı

boş yapma

10 Haziran 2021 23:45

Atamabekleyensaglıkc
Memur
Forumlarda genelde mantık çerçevesinde konuşan birisin yani normal diyebildiğim bazı kişilerden birisin ama biraz sanki boş olmuş . Olsun seninde hakkın . Aslında tek takıldığım konuşma şeklin hani vardır ya bazıları klavyede edebi dille konuşur felsefe yapar . Bana yapmacık gelir genelde aşırı önyargılı biri olduğum için olabilir bu belkide böyle konuşuyorsundur reis ama komik geldi . İroni gibi anlaşılabilir çünkü bahsettiğin şahıs bunlardan anlayacak gibi bir dille konuşmuyor
11 Haziran 2021 00:11

Hemşirbeydiyeceksin
Kapalı

Zanane açtığımız başlıktan heeks özgür girip okuma veled. Bizi görünce yol değiştirirsin burda artistlşk yapma.

11 Haziran 2021 00:43

aisezreal
Daire Başkanı
Forumlarda genelde mantık çerçevesinde konuşan birisin yani normal diyebildiğim bazı kişilerden birisin ama biraz sanki boş olmuş . Olsun seninde hakkın . Aslında tek takıldığım konuşma şeklin hani vardır ya bazıları klavyede edebi dille konuşur felsefe yapar . Bana yapmacık gelir genelde aşırı önyargılı biri olduğum için olabilir bu belkide böyle konuşuyorsundur reis ama komik geldi . İroni gibi anlaşılabilir çünkü bahsettiğin şahıs bunlardan anlayacak gibi bir dille konuşmuyor
Atamabekleyensaglıkc, 4 ay önce - Alıntıya git

yok hocam, böyle kişilere nasıl davranılması ve eğitilmesi gerektiğini vurgulamak istedim, buradaki kişilere.

anlamışsındır sen bence nasıl olduğunu...

11 Haziran 2021 09:05

Atamabekleyensaglıkc
Memur

yok hocam, böyle kişilere nasıl davranılması ve eğitilmesi gerektiğini vurgulamak istedim, buradaki kişilere.

anlamışsındır sen bence nasıl olduğunu...

aisezreal, 4 ay önce - Alıntıya git
İşin zor başarılar hocam bununla uğraşılmaz .
11 Haziran 2021 09:16

BarisHealthCompany
Aday Memur

Arkadaşlar Einstein in dediği gibi " İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren" Yani biz aptallarla salaklarla cahillerle psikopatlarla aynı zamanda akıllı hoşgörülü düşünceli eğitimli aydın nazik insanların olduğu bir dünyadayız hepsiyle de bir şekilde karşılaşacağız ve hiçbir zaman bitmeyecekler :) Ama o boş insanları boşlamayı o kaliteli insanları da kazanmayı bilmeliyiz. İyi günler

Toplam 6 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?