Editörler : ayşegül bgm
13 Haziran 2021 20:00

diyetisyenb
Kapalı

Hocam dicleye başvuracağım demişsiniz ben de düşünüyorum ama tam anlayamadım birkaç yıllığına mı alınıyor yoksa kalıcı olarak alınıyor sonrasında kadro mı olacak, sizin bilginiz var mı bu konuda

13 Haziran 2021 20:09

tuncermahmut
Şef

Hocam dicleye başvuracağım demişsiniz ben de düşünüyorum ama tam anlayamadım birkaç yıllığına mı alınıyor yoksa kalıcı olarak alınıyor sonrasında kadro mı olacak, sizin bilginiz var mı bu konuda

diyetisyenb, 6 ay önce - Alıntıya git
Süresiz 4b sözleşmeli olarak alınıyor. Her sene sözleşme imzalıyorsunuz. Devlet ne zaman isterse o zaman kadroya alınırsınız. En son 2013'te sözleşmeliler kadroya alındı
13 Haziran 2021 20:13

LisansHemsire98
Aday Memur
Süresiz 4b sözleşmeli olarak alınıyor. Her sene sözleşme imzalıyorsunuz. Devlet ne zaman isterse o zaman kadroya alınırsınız. En son 2013'te sözleşmeliler kadroya alındı
tuncermahmut, 6 ay önce - Alıntıya git
Peki mutlaka kadro gelir mi? Yani 2013 den önce bu durum nasıldı bı önce ki kadro ne kadar süre sonra gelmişti bilginiz var mı
13 Haziran 2021 20:36

Hemşrehanmm
Memur
Peki mutlaka kadro gelir mi? Yani 2013 den önce bu durum nasıldı bı önce ki kadro ne kadar süre sonra gelmişti bilginiz var mı
LisansHemsire98, 6 ay önce - Alıntıya git
Bence seçim zamanı bir kadro gelebilir. Ama belli de olmaz devlet ne zaman isterse o zaman. He ayrıca kadroya alınsanız da sağlık bakanlığı hastanelerine yine geçiş yapamıyormuşsunuz. Sadece üni hastaneleri arasında geçiş yapabilirsiniz onu da her iki hastanenin de kabul etmesi gerekiyormuş bende araştırmıştım
Toplam 24 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?