Editörler : ayşegül bgm
11 Haziran 2021 13:01   

Yeni mezun arkadaslar

Yeni mezun arkadaşlara tavsiyem bundan sonraki herhangi bir alımda sizde mutlaka yetişiyorsunuz ve halen çevrede yeni mezunlar bekleniyor gibi şeylere inanmayın olacak alımlara destek verin.Bakanlık şuan açıklama yapsa zaten ÖSYM haziranın 20 lerini buldurur( daha geç olur hatta) eminimki hepiniz o zaman mezun olursunuz.İşin özü destek verin bazı çevreler alimin önünü kesmek ve daha ileri tarihlere atmak için kolları sıvıyor.

11 Haziran 2021 13:54

Goldtiger
Kapalı

Sen kendini çok kasıyorsun mezunlar ile kasma bu kadar rahat ol haziranda bu iş biter.

11 Haziran 2021 13:56

aisezreal
Daire Başkanı

Sen kendini çok kasıyorsun mezunlar ile kasma bu kadar rahat ol haziranda bu iş biter.

Goldtiger, 1 ay önce - Alıntıya git

hayırlı tercihler karşim

11 Haziran 2021 14:08

uguronder
Aday Memur

Başlarda iyi niyetli biri falan diyodum ama artık trollediğini düşünüyorum bu kadar umut fazla
11 Haziran 2021 14:30

Lisans hemş
Memur

Dostum yazdığım yazıyı okudunmu ben yeni mezun arkadaşlara mezun oldunuz zaten diyorum ve arkadaşlara artık yeni mezun eski mezun kavgası gibi birşey olabileceğini düşünmüyorum artık .Yani yeni mezunlarda gelsin artık gelmese ayıp olur artık atamaya .Sıkıntı dediğim gibi bazı cevreler yok yeni mezun bekleniyor diyerekten kendileri teselli ediyorlar bu gidişle temmzu merkezi atamalar Ağustos yks tercihleri diyerekten herkez kendini teselli edecek .Atama olması gerkiyor 7 ay olacak ve sayı az tutulursa orta puanlar eskide yeni mezunda üzülür .teselliye yer yapmayalım .

Toplam 4 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?