Editörler : Kubil ay
11 Haziran 2021 19:47   

Milli savunmada uzman olmak mi belediye de veznedar olmak mi !!

Milli Savunma Bakanlığı Haritalar Gnl Mdr uzmanlığı ve Çankaya Belediyesinde veznedarlığı kazandım. Karar vermekte çok zorlanıyorum artıları eksileri bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun.

11 Haziran 2021 19:54

yunusesss
Memur

veznedar ol hocam

11 Haziran 2021 19:55

leviathandk
Aday Memur

veznedar ol hocam

yunusesss, 6 ay önce - Alıntıya git

Daha mantıklı geliyor bana da ancak neden böyle tercih ettiğinizi sorabilir miyim rica etsem

11 Haziran 2021 20:47

Costant14
Aday Memur

msb daha iyi koşulları faydası fazla olur

11 Haziran 2021 20:48

johnhwatson
Aday Memur
merhaba kpss puaniniz kacti hocam. benim fikrimi sorarsaniz uzmanlik derim:)
11 Haziran 2021 21:06

xyzz00
Aday Memur

Bu ilanlara başvurmadan önce arastirsaniz da sonrasında böyle ikilemde kalıp insanlara sormasaniz

11 Haziran 2021 21:25

35gru35
Aday Memur
Katı Hiyerarşi olan kurumlarda çalışmak gerçekten çok zor.. asker değilsiniz ama asker gibi olmanız istenir..rahat bir memurluk Arzu ediyorsanız Uzak durun MSB'den
11 Haziran 2021 21:30

leviathandk
Aday Memur

Bu ilanlara başvurmadan önce arastirsaniz da sonrasında böyle ikilemde kalıp insanlara sormasaniz

xyzz00, 6 ay önce - Alıntıya git

Takdir edersiniz ki her bilgiye çok rahat ulaşamıyoruz. Ve yine takdir edersiniz ki sonucu belli olmadığından başvurabildiğimiz her ilana başvuruyoruz. Sadece msb ya da sadece belediye kazansaydım bu soruyu sormazdım girince öğrenirim zaten diye.

11 Haziran 2021 21:31

leviathandk
Aday Memur
merhaba kpss puaniniz kacti hocam. benim fikrimi sorarsaniz uzmanlik derim:)
johnhwatson, 6 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim yanıtınız için 86.4 puanım ve yine merakları gidereyim bileğimin hakkıyla kazandım :D

11 Haziran 2021 21:47

leviathandk
Aday Memur

msb daha iyi koşulları faydası fazla olur

Costant14, 6 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim cevap için koşulları biraz genişletebilir miyiz avantajıma olan bi durum varsa değerlendirmek isterim

11 Haziran 2021 21:49

leviathandk
Aday Memur
Katı Hiyerarşi olan kurumlarda çalışmak gerçekten çok zor.. asker değilsiniz ama asker gibi olmanız istenir..rahat bir memurluk Arzu ediyorsanız Uzak durun MSB'den
35gru35, 6 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim değerlendireceğim mutlaka.

11 Haziran 2021 21:55

johnhwatson
Aday Memur

Teşekkür ederim yanıtınız için 86.4 puanım ve yine merakları gidereyim bileğimin hakkıyla kazandım :D

leviathandk, 6 ay önce - Alıntıya git
bolumunuz nedir hocam. hocam belediyede siyaset cok olur.. ben dedigim gibi msb secerdim.
11 Haziran 2021 21:57

teo iibf
Aday Memur

Tabi ki uzman olmak. Madem imkanınız var veznadarlık düşünmeyin, hangi kurum olursa olsun, veznedarhiç bir gün eve rahat kafayla gidemez.

11 Haziran 2021 22:03

leviathandk
Aday Memur
bolumunuz nedir hocam. hocam belediyede siyaset cok olur.. ben dedigim gibi msb secerdim.
johnhwatson, 6 ay önce - Alıntıya git

Haklısınız bu da düşündürücü bi etken. Bölüm iktisat. Adı uzman olup düz memur olduğunu belirteyim size. Çalışan arkadaşların yorumları daha negatife yatkın. Belediye adı geçtiğinde özellikle büyükşehir içinde pek olumsuz yorum görmedim. Bu sebeple açtım bu başlığı zaten. Belki farklı düşünenler vardır sizin gibi :)

11 Haziran 2021 22:04

johnhwatson
Aday Memur

Haklısınız bu da düşündürücü bi etken. Bölüm iktisat. Adı uzman olup düz memur olduğunu belirteyim size. Çalışan arkadaşların yorumları daha negatife yatkın. Belediye adı geçtiğinde özellikle büyükşehir içinde pek olumsuz yorum görmedim. Bu sebeple açtım bu başlığı zaten. Belki farklı düşünenler vardır sizin gibi :)

leviathandk, 6 ay önce - Alıntıya git
hocam belediye iyide iste siyaset var cok tek dezavantaji o bana gore.
11 Haziran 2021 22:06

leviathandk
Aday Memur

Tabi ki uzman olmak. Madem imkanınız var veznadarlık düşünmeyin, hangi kurum olursa olsun, veznedarhiç bir gün eve rahat kafayla gidemez.

teo iibf, 6 ay önce - Alıntıya git

Evet daha önceki iş tecrübelerimden dolayı anlayabiliyorum parayla iş yapma muhabbeti herkesin gözünü korkutuyor.

Toplam 15 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?