Editörler : Kubil ay
12 Haziran 2021 16:41   

C dilimi

C dilimi aldım anksiyete bozukluğu çalışma şeklim için daireye dilekçe yazmam mı gerek???

12 Haziran 2021 19:40

azmah
Şube Müdürü

Daire kendi belirliyor zaten nasıl çalışacağını raporun gider bir aya yazısı gelir ancak dilim raporu nasıl aldın sevk mi ettiler raporun daireye gidip değerlendirilmeden bilgi vermezler normalde

12 Haziran 2021 20:15

alperadn01
Memur
Bana da hastanede heyete girerek c dilimi verildi. Egm ye gönderilecek. Egm onaylarsa geçiş yapılacak. Ancak egm genelde her ne kadar hastane c dilimi verse de onaylamıyormuş gibi bilgiler geliyor. Bakalım inşallah mahkemelik olmadan geçiş yaparım. İnsan sağlığından olmak istermi ne yazıkki sağlığım7z bozıldu. Bekleyip göreceğiz
12 Haziran 2021 20:20

azmah
Şube Müdürü
Bana da hastanede heyete girerek c dilimi verildi. Egm ye gönderilecek. Egm onaylarsa geçiş yapılacak. Ancak egm genelde her ne kadar hastane c dilimi verse de onaylamıyormuş gibi bilgiler geliyor. Bakalım inşallah mahkemelik olmadan geçiş yaparım. İnsan sağlığından olmak istermi ne yazıkki sağlığım7z bozıldu. Bekleyip göreceğiz
alperadn01, 2 ay önce - Alıntıya git

Neye geçiş yapılacak

12 Haziran 2021 20:53

alperadn01
Memur

Neye geçiş yapılacak

azmah, 2 ay önce - Alıntıya git
C dilimine geçiş yaparım demek istemiştim
12 Haziran 2021 21:01

Ayetülkübra
Aday Memur

Evet sevk ettiler 6 kontrol sonucu C dilimi verildi.gece ve gündüz kimi çalışıyor kimiside sadece gündüz hafta sonu ek görev olmadan çalışıyor buna daire karar veriyor galiba.

12 Haziran 2021 21:10

azmah
Şube Müdürü

Evet sevk ettiler 6 kontrol sonucu C dilimi verildi.gece ve gündüz kimi çalışıyor kimiside sadece gündüz hafta sonu ek görev olmadan çalışıyor buna daire karar veriyor galiba.

Ayetülkübra, 2 ay önce - Alıntıya git

Silah yok zaten ek görev olmaz normali 5+2 dir ben bir yıl öyle çalıştım, normal devlet memurları gibi daire md.16 göre çalıştırılsin diye yazı gönderir bir aya

12 Haziran 2021 21:17

Ayetülkübra
Aday Memur

Bana C dilimi verdiler silah kullanabilir yazıyor orda yinede madde 16 kapsamında çalıştırabilirler mi gecede çalıştırabiliyorlarmış.

12 Haziran 2021 21:19

Kral yanluz
Kapalı

Psikiyatride c dilimi çalışma sürekli kalma yoktur. Burda daire c de kal silahsız devam et kal diyen görmedim. Ya b veya d seçeneği var bildiğim kadarıyla

12 Haziran 2021 21:58

alperadn01
Memur
Benim rapor şu şekilde Hastalık detaylı bir şekilde yazıldı ve 8 saati geçmeyen gündüz mesailerine ağır ilerde çalıştırılmaması uygundur. Egm sağlık şartları yönetmeliği C dili 1 b maddesine girmektedir. Sizce bu durum egm tarafından nasıl değerlendirilir
12 Haziran 2021 22:03

alperadn01
Memur
Benim rapor şu şekilde Hastalık detaylı bir şekilde yazıldı ve 8 saati geçmeyen gündüz mesailerine ağır ilerde çalıştırılmaması uygundur. Egm sağlık şartları yönetmeliği C dili 1 b maddesine girmektedir. Sizce bu durum egm tarafından nasıl değerlendirilir
8 saati geçmeyen gündüz mesailerinde çalışması ve ağır işlerde çalıştırılmaması, egm sağlık şartları yönetmeliği kardiyoloji bölümü c dilimi 1b maddesine girmektedir şeklinde
12 Haziran 2021 23:01

aslancelebi49
Kapalı

Bana C dilimi verdiler silah kullanabilir yazıyor orda yinede madde 16 kapsamında çalıştırabilirler mi gecede çalıştırabiliyorlarmış.

Bu ibareler sorunlu C dilimi silah kullanamaz tedavi sürecidir
12 Haziran 2021 23:02

aslancelebi49
Kapalı
Daire çalışma şekline hastanenin karar vermesini kabul etmiyor sağlık komisyonu kararını beklemek lazım
12 Haziran 2021 23:27

alperadn01
Memur
Daire çalışma şekline hastanenin karar vermesini kabul etmiyor sağlık komisyonu kararını beklemek lazım
aslancelebi49, 2 ay önce - Alıntıya git
Egm nin Pratisyen hekimini koskoca şehir hastanesinin heyet raporunu kabul etmemesi normal mi?
13 Haziran 2021 00:44

aslancelebi49
Kapalı
Egm nin Pratisyen hekimini koskoca şehir hastanesinin heyet raporunu kabul etmemesi normal mi?
Normal onlar yönetmeliğe göre iş yapıyor gittiğin hastanede o yönetmeliğe göre raporunu düzenlemek zorunda bizzat biliyorum C dilimi silahlı görev yapar birisini hakem hastaneye sevketmişler. Ayrıca komisyon başkanı pratisyen değilmiş emniyetin kadrolu personeli ve yılda 50.000 rapor inceliyor o komisyon basite almayın
13 Haziran 2021 10:24

psadık
Aday Memur

Çalıştığın ile göre değişiyor. Ben c dilimi madde 16 kapsamında çalışıyordum. Erzincan ilinde 8/5 ek görev yazılmıyor. Resmi tatiller tatil. Bursa inegöle geldim. Ek görev yazıyorlar

13 Haziran 2021 12:36

Esesliadam
Aday Memur
Değişen bir şey olmaz normal çalışmaya devam
Toplam 16 mesaj

ANKET
Memur Sen'in 2022 yılı için yüzde 21, 2023 yılı için yüzde 17'lik maaş zammı talebi sizce karşılanabilir mi?