Editörler : oto-danisman-expert
13 Haziran 2021 11:52

Jandarma Szlşm Psikiyatri Tanı Lütfn Yrdm

Sağlık kurulunda bütün aşamları geçtim yalnızca psikiyatri 16AF 1 uyar yazmış. 6 yıl önce sınava hazırlanırken psikolog yerine psikiyatriye gitmiştim (psikoloğa görünmek için psikiyatriye gitmek şartmış o zamanlar) sadece biraz konuşmak istemiştim.Doktorda sana bir ilaç yazıyorum bunu kullan demişti.Ben sınavlara gireceğim bu ilaç sorun olmaz değil mi dediğimde hayır kesinlikle olmaz demişti.Ben de güvendim devletin doktoru bana uyuşturucu yazacak değil ya.Derslerime kendimi daha iyi odaklarım diye düşündüm.Sonrasında zaten kullanmadım.İlacın adı selectraydı.Kağıdı teslim etmedim hanüz.Ben çok emek verdim akıl sağlım ve diğer herşey sağlam yok mu bunun bir yolu Allah aşkına insanların hayalleriyle ekmeğiyle oynamak bu kadar mı kolay?

Fırtına24
Aday Memur
13 Haziran 2021 12:37

Kardeşim benim maalesef artık ağzınla kuş da tutsan olmaz, ruh sağlığı geçmişte ve şimdi tam olmali diyor psikiyatriler ve 16AF1 askeri personel olamaz...

Fearles76
Aday Memur
13 Haziran 2021 12:59

16AF1 elenme nedeni mevzuatta öyle yazıyor

blade129
Aday Memur
13 Haziran 2021 14:17

Ama benim ruh sağlığım bozuk değil ki.Derslerime daha fazla odaklanmak için gittim.Hiç gitmesem olur

Fırtına24
Aday Memur
13 Haziran 2021 14:26

Geçmişinle bir bütün olarak değerlendiriyor psikiyatri.. Eğer seni muayene ettiğinde sorunun yoksa psikipatoloji saptanmamıştir yazıyor ama yanında eski tanını yazıp eliyor maalesef..

blade129, 3 yıl önce

Ama benim ruh sağlığım bozuk değil ki.Derslerime daha fazla odaklanmak için gittim.Hiç gitmesem olur

blade129
Aday Memur
13 Haziran 2021 14:45

Tanıyı yazan hastane başhekiminden durumu belirten hatalı tanı resmi yazısı götürsem heyete çıkacağım zaman olur mu kardeşim

Fırtına24, 3 yıl önce

Geçmişinle bir bütün olarak değerlendiriyor psikiyatri.. Eğer seni muayene ettiğinde sorunun yoksa psikipatoloji saptanmamıştir yazıyor ama yanında eski tanını yazıp eliyor maalesef..

Fırtına24
Aday Memur
13 Haziran 2021 15:35

Olur ama mümkün mü sence? Doktor hatalı tanı yazdığını kabul edecek o şekilde tanıyı bile sildirebilirsin

blade129, 3 yıl önce

Tanıyı yazan hastane başhekiminden durumu belirten hatalı tanı resmi yazısı götürsem heyete çıkacağım zaman olur mu kardeşim

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi