Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
13 Haziran 2021 19:33

Stres kırığı

Arkadaşlar merhaba benim her iki bacağımda da stres kırığı oluşmuş kaç tane doktora gittiysem sadece dinleneksin başka türlü geçmez gibi cevaplaraldım tam 2,5 aydır çok dikkat etmeme rağmen ağrı tekrar nüksetti ayrıca ne kadar egzersiz varsa yaptım yine faydası olmadı sizlerden ricam değerli fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıca subaylık için hazırlık yapamıyorum bu süreç benim için çok önemli şimdiden teş

Ultraasla
Aday Memur
26 Haziran 2021 11:12

Hamit geçmiş olsun.. ben astsubaylığa çalışırken bende de aynı dert vardı.. ağlayacak derecede ağrıyordu ama cidden bnun bir çözüm yolu yok dinleceksin.. buz koy oraya günlük masaj yap ama buza alıştırma sonra ister durur.. bere melhemleri var araştır onları kullan düzenli sarılı tut.. birde ayak bandajları var onu oraya sar sıkı sıkı biraz da olsa fayda sağlıyor.

Hamit07
Kapalı
26 Haziran 2021 12:17

Teşekkür ederim ultraaslan. Bi merhem ile sargı uygulamamıştım onu da denerim inşaallah bi faydası olur. Senin geçti mi tekrar astsubaylığa hazırlanacak mısınız

Ultraasla
Aday Memur
27 Haziran 2021 16:53

Kazandım kardeşim eğitime katılışı bekliyorum. tekrardan geçmiş olsunn inşallah faydası olur
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi