Editörler : supporters.
«244245246247248249250251252253254255»

doktoranadolu
Şube Müdürü
25 Haziran 2022 17:17

Teşekkürler paylaşım için hocam. En azından hepimizin DKdan sonra bir an evvel YK olması duası ve dileği tutmuş görünüyor. Bakalım kimleri kapsayacak hayırlısıyla. Sabırla işin sonunu bekleyen herkes için kalp genişliğiyle beraber hayırlı gelişmeler, güzel haberler ve olumlu sonuçlar diliyorum.

BakkalGazi86, 2 yıl önce

24 haziran'da yapılmış hocam, 28-29-30 haziran olarak planlandığı söylenmişti, sanırım yeni0 üak kurul üyeleri seçiminden dolayı önce çekmişler, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

25 Haziran 2022 19:31

Rica ederim hocalarım, 29/30 Haziran gibi sonuçları beklemeye başlayabiliriz artık... Hepimizin hakkında hayırlısı...

Dr. Anonymous
Aday Memur
25 Haziran 2022 23:58

Hocam İYTE Rektörünün twitterda şöyle bir açıklaması var:

"254. Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) toplantısında Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş olduğum ÜAK ile ilk Yönetim Kurulu Toplantımıza katıldım.

Bu vesileyle beni bu göreve layık gören ÜAK'ın saygıdeğer üyelerine teşekkür ediyor, hayırlı ve verimli bir dönem diliyorum."

Ayrıca 254. Üak toplantısı 21 Haziran da yapılmış, farklı sayfalardan bu tarih doğrulanabiliyor. Hocanın açıklamasından, önce seçildim sonra toplantıya katıldım anlamı da çıkıyor. Acaba 21 Haziranda da seçim yapıldı 24 Haziran da online toplantı mı düzenlendi. Bu konu ile ilgili bir malumatınız var mıdır?

BakkalGazi86, 2 yıl önce

Rica ederim hocalarım, 29/30 Haziran gibi sonuçları beklemeye başlayabiliriz artık... Hepimizin hakkında hayırlısı...

26 Haziran 2022 00:06

ÜAK Kurul toplantısı ile ÜAK Yönetim Kurulu (YK dediğimiz) toplantıları farklı mevzuatlar üzerinden işleyen etkinlikler hocam.

24 Haziran tarihinde yapıldığını alan yetkilimizden öğrendim şahsen ben hocam (Daha önce 28/29/30 Haziran arasında yapılacağı planlandığını söylemişti)

Sağolsun daha önceleri de oldukça fazla bilgi aldık kendisinden; yüzümüzü kara çıkarmadı.

Şahsen ben 29-30 Haziran da yeni sonuçların açıklanacağını düşünüyorum.

İnşallah bizler de açıklancak sonuçların içerisinde varızdır Hayırlısıyla.....

Dr. Anonymous, 2 yıl önce

Hocam İYTE Rektörünün twitterda şöyle bir açıklaması var:

"254. Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) toplantısında Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş olduğum ÜAK ile ilk Yönetim Kurulu Toplantımıza katıldım.

Bu vesileyle beni bu göreve layık gören ÜAK'ın saygıdeğer üyelerine teşekkür ediyor, hayırlı ve verimli bir dönem diliyorum."

Ayrıca 254. Üak toplantısı 21 Haziran da yapılmış, farklı sayfalardan bu tarih doğrulanabiliyor. Hocanın açıklamasından, önce seçildim sonra toplantıya katıldım anlamı da çıkıyor. Acaba 21 Haziranda da seçim yapıldı 24 Haziran da online toplantı mı düzenlendi. Bu konu ile ilgili bir malumatınız var mıdır?

Dr.doc.dr
Genel Müdür
26 Haziran 2022 00:17

Hocam sağolun açıklama için biz de bu konuyu saatlerdir Mart grubunda tartışıyorduk acaba 2 toplantı mı yapıldı diye, dilerim siz ve tüm bekleyenler için salı çarşamba güzel haberler gelir

BakkalGazi86, 2 yıl önce

ÜAK Kurul toplantısı ile ÜAK Yönetim Kurulu (YK dediğimiz) toplantıları farklı mevzuatlar üzerinden işleyen etkinlikler hocam.

24 Haziran tarihinde yapıldığını alan yetkilimizden öğrendim şahsen ben hocam (Daha önce 28/29/30 Haziran arasında yapılacağı planlandığını söylemişti)

Sağolsun daha önceleri de oldukça fazla bilgi aldık kendisinden; yüzümüzü kara çıkarmadı.

Dr. Anonymous
Aday Memur
26 Haziran 2022 00:24

Çok teşekkür ederim hocam. Hayırlısıyla sürecin sonuna geldik o zaman. Verilen hiç bir emek boşa gitmez, doçent olup daha fazla çalışmaya, üretmeye devam edelim inşallah.

BakkalGazi86, 2 yıl önce

Astrosit
Aday Memur
27 Haziran 2022 15:13

Yaklasik bir ay once jurilerim degismisti. Bunu sizlere de ilettim benim durumum ne olacak daha bekleyecekmiyim bir cevap lutfen

selamlar cok

AykutDr
Aday Memur
27 Haziran 2022 16:34

Merhaba hocam, yeni jurilerinize dosyalarınız gönderilmiştir. inşallah tek dosya gitmiştir onlara aksi halde her bir dosya için süreç uzar. Bende aynı durumdayım bekliyorum

Astrosit, 2 yıl önce

Yaklasik bir ay once jurilerim degismisti. Bunu sizlere de ilettim benim durumum ne olacak daha bekleyecekmiyim bir cevap lutfen

selamlar cok

mukallid
Şef
27 Haziran 2022 16:44

2021 Eylül sayfamız da öldü iyice..ayda yılda bir mesaj atan oluyor olmuyor

27 Haziran 2022 17:37

Biz buradayız hocam ^_^

mukallid, 2 yıl önce

2021 Eylül sayfamız da öldü iyice..ayda yılda bir mesaj atan oluyor olmuyor

Astrosit
Aday Memur
27 Haziran 2022 18:22

Bu kadar uzamasi insana zulum neyse cevap icin tesekkur ederim

AykutDr, 2 yıl önce

Merhaba hocam, yeni jurilerinize dosyalarınız gönderilmiştir. inşallah tek dosya gitmiştir onlara aksi halde her bir dosya için süreç uzar. Bende aynı durumdayım bekliyorum

korab
Aday Memur
27 Haziran 2022 18:40

Bir etikte bana geldi. Sanırım tüm dosyalar girildikten sonra belli oluyor

Docmuh
Şef
27 Haziran 2022 18:54

Hocam bugün mü geldi Eylül başvurusumusunuz?

korab, 2 yıl önce

Bir etikte bana geldi. Sanırım tüm dosyalar girildikten sonra belli oluyor

korab
Aday Memur
27 Haziran 2022 18:55

Mart Başvurusu

anthemis82
Yasaklı
27 Haziran 2022 19:04

2022 Mart mi hocam?

korab, 2 yıl önce

Mart Başvurusu

korab
Aday Memur
27 Haziran 2022 19:06

2022 Mart. Savunmayı ne zaman isterler süreç nasıl bilgisi olan var mı

anthemis82
Yasaklı
27 Haziran 2022 19:12

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda aklanırsınız.

Aşağıda 2022 Mart dönemi grubun linkini paylaşıyorum. Orası biraz daha aktif.

https://forum.memurlar.net/konu/2480294/

korab, 2 yıl önce

Adydoc
Şef
27 Haziran 2022 19:56

Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm umarım kısa sürede aklanirsiniz. İlk başvurunuz muydu? Paralı dergide yayininiz varmiydi?

korab, 2 yıl önce

aukara
Aday Memur
27 Haziran 2022 22:01

Alanların kaç tane doçent adayı olduğunu nereden biliyorsunuz, bazı hocalarımız yazmıştı başvuran aday sayısını

doktoranadolu
Şube Müdürü
28 Haziran 2022 05:32

Değerli arkadaşlar hafta sonu yolladığım mailime geri dönüş alabildim; önce sağolsun ilgili memur arkadaş telefon açtı ve aksamanın nedenine dair karşılıklı kritik değerlendirme ve paylaşımda bulunduk. Ardından üaktan pdf formunda en sonunda tarafıma ulaştırılan çifte maille cevap almış bulunuyorum. Bir satırlık yazıyla üak genel sekreterinin elektronik imzasıyla itirazımın reddedildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Sağlık olsun. Mahkemeye verip vermeme konusunu değerlendirme aşamasındayım. Tek bir jüri üyesinin asgari vermesiyle iptal edilen başvuru kararımıza itiraz sürecimiz dkdan dönmemiş oldu.

Hak haklıyı elbette bulur ve yerine gelir ama zamanını ve mekanını Cenabı Hak tayin eder. Dava açarsam sizinle paylaşırım.

En azından kurumsal iç başvuru yollarının tükenmiş olduğunun teyid edilmiş olmasının ve bir ara karara ve istasyona gelmiş olmanın göreceli rahatlığı içindeyim. Buna sebeb olanları sadece Allaha havale ediyorum. Bir de doçentlik sınav sürecinin bir bütün olarak yeniden her seviye ve ölçekte ele alınması gerektiğinin altını çiziyorum. Adil, makul, hakkaniyetli, objektif şeffaf bir süreç merkeziyetçi olmayan farklı, nitelikli ve derinlikli bir perspektifle mutlaka gündeme alınmalı ve ivedilikle devreye sokulmalıdır. Göz kendini göremez. Doçent adayları boşu boşuna çalışmıyor ve üretmiyorlar ama hak ettiklerine maalesef vaktinde ulaşamıyorlar. Bu böyle olmamalı. Hayat devam ediyor ve teorileri aşıyor. Bekleyen tüm arkadaşlar içinkalp genişliği hayırlı haberler ve olumlu sonuçlar diliyorum. Hoşça kalın. Selam ve sevgiler.

Toplam 5149 mesaj
«244245246247248249250251252253254255»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi