Editörler : Kubil ay
17 Haziran 2021 13:02   

Rtük hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Bu soru altında rtükte yeni başlayacak lisans mezunu memur için maaş durumu özlük hakkı konuları hakkında yardımcı olabilir misiniz?

17 Haziran 2021 14:44

atanacak memur
Aday Memur

rtük ilan mı açtı da ?

18 Haziran 2021 00:19

Mr.Patient
Aday Memur

rtük ilan mı açtı da ?

atanacak memur, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayır. Kpssye gireceğim. Kurumlar hakkında erkenden bilgi toplamaya çalışıyorum.

18 Haziran 2021 07:45

EmreeAydemir
Daire Başkanı

rtük uzman kadrosu yaklasık 8 alıyor diye biliyordum tabiiki iyi bir yds puanı + iyi bir kpss puanına ihtiyacın var sonra mülakatı geçmeye

18 Haziran 2021 08:12

Mr.Patient
Aday Memur

rtük uzman kadrosu yaklasık 8 alıyor diye biliyordum tabiiki iyi bir yds puanı + iyi bir kpss puanına ihtiyacın var sonra mülakatı geçmeye

EmreeAydemir, 2 ay önce - Alıntıya git

Yeni başlayan düz memur ne kadar alıyor? Düz lisans memurları 657ye mi tabi 399a mı?

18 Haziran 2021 08:17

EmreeAydemir
Daire Başkanı

Yeni başlayan düz memur ne kadar alıyor? Düz lisans memurları 657ye mi tabi 399a mı?

Mr.Patient, 2 ay önce - Alıntıya git

onu bir soruşturayım benim uzman olarak girmeye çalışan arkadaşımdan duydum duz memur maaşı hakkında bilgim yok bir bakayım dönerim sana

18 Haziran 2021 09:16

Mr.Patient
Aday Memur

onu bir soruşturayım benim uzman olarak girmeye çalışan arkadaşımdan duydum duz memur maaşı hakkında bilgim yok bir bakayım dönerim sana

EmreeAydemir, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim

18 Haziran 2021 19:19

ya.hayyy
Şube Müdürü

657ye tabi kadrolu kurumların tamamında (rtük gibi mesela) memur, bilgisayar işletmeni, veri Hazırlama ve kontrol işletmeni (sizin tabirle düz memur) gibi kadrolarda maaş skalası 4300-4500 arasıdır ortalama. Bu durum, kurumdan kuruma değişiklik göstermez, her yerde aynıdır.

18 Haziran 2021 23:57

Mr.Patient
Aday Memur

657ye tabi kadrolu kurumların tamamında (rtük gibi mesela) memur, bilgisayar işletmeni, veri Hazırlama ve kontrol işletmeni (sizin tabirle düz memur) gibi kadrolarda maaş skalası 4300-4500 arasıdır ortalama. Bu durum, kurumdan kuruma değişiklik göstermez, her yerde aynıdır.

ya.hayyy, 2 ay önce - Alıntıya git

1 ay tek 1 ay çift maaş alıyorlar diye duymuştum ama gerçekliği yok sanırım

Toplam 8 mesaj

ANKET
Memur Sen'in 2022 yılı için yüzde 21, 2023 yılı için yüzde 17'lik maaş zammı talebi sizce karşılanabilir mi?