Editörler : ayşegül bgm
19 Haziran 2021 15:29

Sizce ÖSYM Kılavuzu Ne Zaman Yayımlayacak?
Sizce ÖSYM Kılavuzu Ne Zaman Yayımlayacak?

Bu ankete 20 günde, 79 kişi oy kullandı ve 09/07/2021 15:29 tarihinde sona erdi.

Marlon Brandoes
Yasaklı
19 Haziran 2021 15:34

Pazartesi günü fahrettin husband müjdeyi verir.1 temmuzda da klavuz yayınlanır.

aisezreal
Genel Müdür

ataman dayı diyorum ve nisan diyorum. Hayırlı tercihler

fizyorex
Daire Başkanı

Çakıştırmazlar bence ya merkezi atamayla. Hatta sonucuyla bile çakıştırmazlar. 16 Temmuz- Temmuz sonu arası gelir bence

Marlon Brandoes, 3 yıl önce

Pazartesi günü fahrettin husband müjdeyi verir.1 temmuzda da klavuz yayınlanır.

fizyorex
Daire Başkanı
19 Haziran 2021 15:36

Ataman dayı diyorum ve Nisan olmazsa Temmuz o da olmazsa Eylül diyorum.

aisezreal, 3 yıl önce

ataman dayı diyorum ve nisan diyorum. Hayırlı tercihler

Hemşrehanmm
Memur
19 Haziran 2021 15:44

Müjde verildikten 1 hafta 10 gün sonra alıma çıkılacak diyorlardı belki çok bekletmezler

hadibe2
Aday Memur
19 Haziran 2021 15:50

Fizyoterapistlere 400 kadro gelme ihtimali nedir ?

fizyolutfu
Kapalı
19 Haziran 2021 15:52

Şu an her şey bi muamma.

hadibe2, 3 yıl önce

Fizyoterapistlere 400 kadro gelme ihtimali nedir ?

yusufburak25
Yasaklı
19 Haziran 2021 16:21

Adam garantici Nisan olmadı temmuz bandı o da olmadı sene sonuna doğru Garanti alım olacak diyor ulan :))
fizyorex, 3 yıl önce

Ataman dayı diyorum ve Nisan olmazsa Temmuz o da olmazsa Eylül diyorum.

elmstreet
Memur
19 Haziran 2021 16:29

Ortada çalışma bile yok ne kılavuzu hocam? Çalışma ağustos sonunda başlasa (en iyi ihtimal) eylül sonunda tamamlanır sonra kılavuz, ilan vs. derken alım ekimin ortasını bulur siz bakmayın Duran Hoca'ya adam çok iyi niyetli ama yanılıyor.

elifizyot
Memur
19 Haziran 2021 16:40

Meslek tanımı bekleyen arkadaşlar bence bunun için çabalamalı buhran bir ortam yaratmak için değil. İnşallah temmuz sonuna kadar atama olur.

fizyorex
Daire Başkanı
19 Haziran 2021 16:46

Yok benim güvendiğim iki kaynak var. Aras+saglikmevzuat. Aras yakında atama haberi alacağız demiş saglıkmevzuat da temmuz civarını işaret ediyor.

elmstreet, 3 yıl önce

Ortada çalışma bile yok ne kılavuzu hocam? Çalışma ağustos sonunda başlasa (en iyi ihtimal) eylül sonunda tamamlanır sonra kılavuz, ilan vs. derken alım ekimin ortasını bulur siz bakmayın Duran Hoca'ya adam çok iyi niyetli ama yanılıyor.

elmstreet
Memur
19 Haziran 2021 16:48

Umarım öyle olur hepimizin çok ihtiyacı var

fizyorex, 3 yıl önce

Yok benim güvendiğim iki kaynak var. Aras+saglikmevzuat. Aras yakında atama haberi alacağız demiş saglıkmevzuat da temmuz civarını işaret ediyor.

does it matter
Yasaklı
19 Haziran 2021 17:25

Yok deve artık. Bütün kaynaklar atamanın yakın olduğunu söylüyor bu kadar da sallanmaz ekim nedir.

Erkenden atama olması işime gelmiyor da tam tersini umuyorum desene sen şuna kısaca.

elmstreet, 3 yıl önce

esmanesk
Şef
20 Haziran 2021 10:03

kusura bakmayın da biz tanım bekleyenlerde haklı olarak alımın biraz daha ötelenmesini bekliyoruz 2 yıldır tanım bekliyoruz üzerinden kaç atama geçti istemek beklemek bizimde en doğal hakkımız. lafa söze gelince sağlıkçılar bir hepimiz kardeşiz filan arkadaşlar azcık samimi olun herkes ancak kendisini düşünüyor ilk kez yazdım tanım bekleyenleri de beklemek gerekli diye inşallah ruh hastaları tarafından.

20 Haziran 2021 12:46

İnşallah emeğinizin karşılığını alırsınız

esmanesk, 3 yıl önce

kusura bakmayın da biz tanım bekleyenlerde haklı olarak alımın biraz daha ötelenmesini bekliyoruz 2 yıldır tanım bekliyoruz üzerinden kaç atama geçti istemek beklemek bizimde en doğal hakkımız. lafa söze gelince sağlıkçılar bir hepimiz kardeşiz filan arkadaşlar azcık samimi olun herkes ancak kendisini düşünüyor ilk kez yazdım tanım bekleyenleri de beklemek gerekli diye inşallah ruh hastaları tarafından.

does it matter
Yasaklı
20 Haziran 2021 19:10

Bu, atama ekim sonunda olur diyen süper zekâ da kesin tanım bekleyen tayfadan. Tanım çıksın da ben de atanayım diye kurmuş kafasında yavrucak.

Bekleyin, siz tanımı TDK'den alırsınız ancak.

esmanesk, 3 yıl önce

Attmetehan
Memur
20 Haziran 2021 20:38

Allahım üsluba bak bide bana Türkçe dersi veriyor empati yoksunu zavallı
does it matter, 3 yıl önce

Bu, atama ekim sonunda olur diyen süper zekâ da kesin tanım bekleyen tayfadan. Tanım çıksın da ben de atanayım diye kurmuş kafasında yavrucak.

Attmetehan
Memur
20 Haziran 2021 20:41

İnş meslek tanımınız çıkar emeğinizin karşılığını alırsınız
esmanesk, 3 yıl önce

elmstreet
Memur
21 Haziran 2021 01:46

Gerçekten sorunlu zihinlere sahip varlıklarsınız sizlerle aynı gruptan mesele sahip olmak ne kadar üzücü. Erken atama işime neden gelmesin ben de hepiniz gibi atamayı dört gözle bekliyorum ve atama olmadıkça mutsuz oluyorum hem işine gelmeyecek bir insan olsam bile ben öyle deyince mi olmayacak? gülünç olmayın. ben sadece gerçekleri söylüyorum

Yok deve artık. Bütün kaynaklar atamanın yakın olduğunu söylüyor bu kadar da sallanmaz ekim nedir.

Erkenden atama olması işime gelmiyor da tam tersini umuyorum desene sen şuna kısaca.

elmstreet
Memur
21 Haziran 2021 01:48

Terbiyesizlik yapma tanım bekleyen falan değilim anestezi mezunuyum kapı gibi tanımım var ama gerçekleri duymak hoşunuza gitmediği için saçma sapan yalanlar uyduruyorsunuz. atamaya herkesten çok ihtiyacım var ama atama yakında yok gerçek olan bu

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi