Editörler : ayşegül bgm
21 Haziran 2021 07:58

does it matter
Şube Müdürü

Terbiyesizlik yapma tanım bekleyen falan değilim anestezi mezunuyum kapı gibi tanımım var ama gerçekleri duymak hoşunuza gitmediği için saçma sapan yalanlar uyduruyorsunuz. atamaya herkesten çok ihtiyacım var ama atama yakında yok gerçek olan bu

elmstreet, 4 ay önce - Alıntıya git

Hmm demek gerçekleri söylüyorsun tamam o zaman bundan sonra bakanlık çalışanlarına değil de senin karamsar kıçından uydurduğun tarihlere itimat ederiz eyvallah ahahahahahah

21 Haziran 2021 12:24

esmanesk
Memur

arkadaşlar yorumuma destek olanlardan Allah razı olsun Allah gönlünüzdekini nasip etsin. ama böyle çok beklersin tdk dan alırsın diyendeAllah da seni bekletsin ne diyeyim Allah?a havale ediyorum şu bencilliğinin sana hiç bir getirisi olmayacak Allah bu kadar lütfu nimeti rahmeti genişken bir ölümlü insanoğlunun kalbini böyle şeyler ile doldurması ne ironik...

21 Haziran 2021 14:32

does it matter
Şube Müdürü

arkadaşlar yorumuma destek olanlardan Allah razı olsun Allah gönlünüzdekini nasip etsin. ama böyle çok beklersin tdk dan alırsın diyendeAllah da seni bekletsin ne diyeyim Allah?a havale ediyorum şu bencilliğinin sana hiç bir getirisi olmayacak Allah bu kadar lütfu nimeti rahmeti genişken bir ölümlü insanoğlunun kalbini böyle şeyler ile doldurması ne ironik...

esmanesk, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen esma allah, aynen allah kitap aynen. Beyinsiz

21 Haziran 2021 16:26

elmstreet
Memur

Hmm demek gerçekleri söylüyorsun tamam o zaman bundan sonra bakanlık çalışanlarına değil de senin karamsar kıçından uydurduğun tarihlere itimat ederiz eyvallah ahahahahahah

does it matter, 4 ay önce - Alıntıya git

Böyle sokak ağzıyla konuşan utanmazları forumda neden tutarlar anlamıyorum yok mu hiç moderatör?

22 Haziran 2021 09:41

Tolgi07
Yasaklı

haftaya

22 Haziran 2021 10:58

mrsgerontologist
Aday Memur

Meslek tanımı bekliyoruz tanımların ilk atamaya yetişmesini istiyoruz. Sizi bilmem ama biz özelde bile kendi işimizi yapamıyoruz, call centerda çalışmak durumundayım şuan 20 yıldır okulokuyorum ve sıradan herhangi birinin yapabileceği bir işte çalışıyorum. Atamaya yetişmese bile belki özelde önümüzü açar diye bir an önceyönetmeliğin yayınlanmasını istiyorum. Burda yanlış anlaşılacak bişey yok keşke bakanlıkta her şey bizim istediğimiz kadar hızlı ilerlese ama bekliyoruz işte

Toplam 26 mesaj