Editörler : cihan27
30 Ekim 2021 22:36

Sınav üyelik
Aday Memur

Lisans mezunu memurum..Aynı kurumda çalıştığım Güvenlik görevlisi ve Temizlik görevlisinden daha az maaş alıyorum.

Yıllarca oku et kpss derken sinir stres kafada saç kalmadı..Gerçekten o kadar pişmanım ki..Cidden boşaymış..

Oku adam ol dediler.. Kandırmışlar bizi..

O kadar pişmanım ki..Kendi çektiğim stres uykusuz geceler vs vs de..Ailemin bana o kadar harcadığı paraya yazık oldu..Lisede dersane özel ders ünide 5 sene masraf..kpss kitapları vs..

Şimdi ciddi bir soru :

Ben kurum içerisinde ya da kurumlar arası geçişle Temizlik Personeli olabilir miyim ?

Bunun bir yolu var mıdır?

mat3387, 4 hafta önce - Alıntıya git

Tarihte görülmemiş saçmalıklar yaşıyoruz emeklerimizin hepsi boşa gitti üniversite okuyup aileye yük olmak, sınav stres yaşamak, KPSS kazanmak yerine liseyi bitirip taşeron olarak girseydik daha yüksek maaş alacaktık çoğumuz hala memleketinden uzak öğrenim kredisi ödüyoruz ay sonu gelmiyor

31 Ekim 2021 00:32

yorum.X
Şef

yapacak bir şey yok.. temizlikçiler memurluk yapıyor. memurdan fazla alıyor. hata yapsalar bile sorumlulukları daha az sayılıyor. milyon kişi de atama bekliyor..

07 Kasım 2021 12:15

mat3387
Aday Memur

Çok ilginç gerçekten.. Bu konunun hiç gündeme gelmemesi.. Hiçbir siyasi partinin dikkatini çekmemesi.. Herkes hayatından memnun demek ki..

Hastanedeki temizlik görevlisi Adliye'deki katibin 2 katı maaş alıyor farkında mısınız millet..

Bu saçmalığı kimse görmüyor ya çok enteresan..

08 Kasım 2021 00:46

civciv kız
Şef

üniversitelerde de durum aynı bu özel güvenlikçi olarak zamanında çalışanlar sonrasında kadro aldı ve şuan 2 yıllık memur arkadaşımızdan fazla maaş alıyorlar maaş +tediye+ikramiye vs gibi ücretleri var onların.

Toplam 144 mesaj

ANKET
5 ila 11 yaş arasındaki çocuklarınıza Covid19 aşısı yaptırır mısınız?