Editörler : supporters.
27 Haziran 2021 10:13

En iyi yatırım aracı nedir arkadaşlar?

En iyi yatırım amacı nedir arkadaşlar

27 Haziran 2021 10:49

Merhaba kardeş hayırlı sabahlar, Ben ufak bir miktar altına girdim ama altın da çöküşte bir iniyor bir çıkıyor uzun vade bekleyecekmisiz öyle diyorlar. Kırmızı kar yağınca kar ederim belki. Valla benim şahsi görüşüm en iyi yatırım para varsa ev alıp kiraya vermek . Yada 2.el araç alıp bekleyeceksin zaten değeri artıyor.( Bende bundan muzdaribim fiyatlarsan araç alamıyoruz ama ne yazikkii yatırım aracı oldu arabalar) Ben şahsen alamıyorum ama millet Maşallah 30 binlik arabaya 60 verip alıyor Yani alan var hala talep varmı fiyatlar yükseliyor.. Hayırlısı diyelim hayırlısı olsun..

r.ziraat
Aday Memur
27 Haziran 2021 17:47

Arsa.

Yatirimvarligi
Aday Memur
27 Haziran 2021 20:25

Kripto paralar ve abd borsası bence

ioriyagami80
Aday Memur
27 Haziran 2021 22:41

Arsa en değerlisi toprak her zaman kıymetlidir

enngineer87
Memur
28 Haziran 2021 09:05

arkadaşlar uzun vadede düşünüyorsanız altın en iyisi bence.düşüp çıktığına bakmayın yapın yatırımınızı gitsin.Arsa diyen arkadaşlar için de para edecek yerlerin arsaları zaten ucuz olmuyor alabilen zaten durmasın derim ben.kripto ve borsaya bulaşmanızı da önermem.başkasını kaybı ile ağlatan para seni beni mutlu etmez...

28 Haziran 2021 10:40

Uzun vadede ülkenin bazı yerlerindeki bazı evler ve bazı arsalar bütün yatırım araçlarından çok kazandırıyordu ama artık bu devir bitmek üzere.Artık ev veya arsa alım satımları çok azaldı ve bundan sonra mecburen fiyatlar hızla düşmeye başlayacak.Şimdiye kadar alabilenler zaten 2-3 tane ev aldılar ve gelir uçurumunun hızla arttığı,bir sürü insanın işsiz kaldığı bu devirde ev,arsa alabilecek insan sayısı da hızla düşüyor.

Tabi Arapların alabileceği bir yerde eviniz varsa ve kandırıp çok yüksek fiyattan satabilirseniz iyi kâr elde edersiniz:)

Onun dışında bence de altın uzun seneler iyi para kazandıracak gibi gözüküyor çünkü altın ekonomik krizleri, buhranlı dönemleri çok sever.Hem Dünya ekonomisi hem Türkiye ekonomisi daha uzun seneler darboğazdan kurtulamayacak gözüküyor.Ülkemiz için de birkaç sene sonra adeta ekonomik bir iflas bekleniyor ne yazık ki!

denizemirgen
Aday Memur
28 Haziran 2021 20:57

kişiden kişiye ve beklentiye göre değişir bence

Tolgi07
Yasaklı
29 Haziran 2021 07:50

iyi haftalar diliyoruz.

Tasarruf22
Aday Memur
29 Haziran 2021 08:57

Borsa ama uzun vade... Kısa vade kaybettirir. Her ay 100 TL Sasa hissesi alan bir yatırımci 10 senede 976 bin TL, Hektas 450 bin TL, Erdemir hissesi alan 215 bin TL kazanmış kaynak Milliyet... Yastık altına hisse atın... Kendi emeklilik fonunuzu kurun az ama sürekli

zahanos
Aday Memur
29 Haziran 2021 14:36

Altın.
30 Haziran 2021 11:49

dönemsel ve kişiye göre değişir bence, şu an benim için altın veya dövizdir

MSKR
Aday Memur
30 Haziran 2021 13:39

NE KADAR SÜRE ELİNDE TUTACAGINA BAGLI KISA VADEDE EN GARANTİSİ VADELİ MEVDUAT UZUN VADEDE DOVİZ

odtulu962014
Aday Memur
30 Haziran 2021 18:08

toprak ve altın-gümüş

Pol-mat-tugay
Aday Memur
01 Temmuz 2021 05:58

Sepet yapabilirsin azar azar ama devamlı altın döviz hisse senedi, yatırım fonu ve kripto . Bütçene göre az çok demeden . Al sata girmeden uzun vade candır

01 Temmuz 2021 15:34

üstad yatırım fonlarını ben de düşünüyorum ama nerden başlamak lazım çok karışık geliyor

Pol-mat-tugay, 3 yıl önce

Sepet yapabilirsin azar azar ama devamlı altın döviz hisse senedi, yatırım fonu ve kripto . Bütçene göre az çok demeden . Al sata girmeden uzun vade candır

sonosmanli01
Aday Memur
02 Temmuz 2021 00:55

Tarla. Net. Mantıklı yerde alırsan fiyat zamanla2 3 kat rahat artacaktır

liebestraum
Şube Müdürü
02 Temmuz 2021 09:16

En iyi yatırım aracı diye bir şey yoktur. Konjonktüre göre dönem dönem bazıları öne çıkar. Tutmak gerektiğinde tutmak, değiştirmek gerektiğinde esnek olmak lazım. O yüzden yatırımın yarısı likitte olmalı bence.

02 Temmuz 2021 16:02

katılıyorum çok değişkenli bir durum

liebestraum, 3 yıl önce

En iyi yatırım aracı diye bir şey yoktur. Konjonktüre göre dönem dönem bazıları öne çıkar. Tutmak gerektiğinde tutmak, değiştirmek gerektiğinde esnek olmak lazım. O yüzden yatırımın yarısı likitte olmalı bence.

12 Temmuz 2021 22:51

bence de kişiden kişiye ve dönemsel olarak değişen bir durum

Dead-men
Kapalı
13 Temmuz 2021 00:26

Benim düşüncem ; eğer arsa , ev yada araba vb alma şansınız yoksa paranız az ise kendinize bir ekonomi sepeti oluşturmanız, mesela 1. Ay Borsadan 500 TL lik hisse alın, 2. Ay gram hesabınıza 1 gram altın alın, 3 . Ay dolar alın , 4. Ay Euro, 5. Ay Japon Yeni/ Çin Yuani alın sonra tekrar her ay bu şekilde yatırım yapın ... Umarım tez zamanda hayalini kurduğunuz parayı toplarsınız. Saygılar.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi