Editörler : gubaz
27 Temmuz 2021 21:59

Entellektüelizm
Memur

SANANE LANNN İSTEDİĞİM YERİME YAPARIM...PATLAA SALAK BEYİNSİZ OT GELDİN SAMAN GİDECEN YAŞAMASINI BİLMEYEN SİRK DEVESİ

sınıfcıcenk13, 2 ay önce - Alıntıya git
Beyin iyidir, beynine yap. Bu arada banlandıkça yeni nick açıyorsun. Yakında 100 e vurursun.
27 Temmuz 2021 22:25

Selema
Aday Memur

Taklit edile edile moda haline gelen bir nevi çoğunluk psikoloji ile yaygınlaşan bu tarz şeyler basit ve hafif gelmiştir. Herkes dövme yapıyor da ben de eksik kalmayayim anlayışı. Aynı şey son zamanlarda revaçta olan sakal bırakma için de geçerli. Biraz özgün ve nevi şahsına münhasır bireyler olun beyler.

28 Temmuz 2021 14:38

sınıfcıcenk08
Yasaklı

senin beyin çok gelişmiş ki milletin dövmesine paçasına takılıp durdun oksijensiz suss

28 Temmuz 2021 15:31

uzman-muallim
Aday Memur

Arkadaşlar hepimiz öğretmeniz birbirinizi dövme yaptırma gibi ossuruktan tayyare işler yüzünden kırmayın. Isteyen çatalına dövme yaptırsın, isteyende makatına piercing taktırsın.

28 Temmuz 2021 19:14

Entellektüelizm
Memur

senin beyin çok gelişmiş ki milletin dövmesine paçasına takılıp durdun oksijensiz suss

sınıfcıcenk08, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeş trollük ne kazandırıyor sana söyle biz de bilelim.
28 Temmuz 2021 19:43

siluet35
Aday Memur

sandalet ve şortla derse girmek ne ise dövmeyi göstere göstere ders anlatmak da odur bence.

28 Temmuz 2021 21:34

BitlisCengiz1981
Yasaklı
Kardeş trollük ne kazandırıyor sana söyle biz de bilelim.
Entellektüelizm, 2 ay önce - Alıntıya git

ben trol değilim sen az gelişmis bir abzasın eziksin hatta topluma zararsın angut angut konuşma sana ne benim dövmemden imajımdan bilmem neyimden sen kendne bakk. sen takmazsın belki sana uymaz ama ben severim dovmede yaparım çatala ok da yaparım

29 Temmuz 2021 07:13

Entellektüelizm
Memur

ben trol değilim sen az gelişmis bir abzasın eziksin hatta topluma zararsın angut angut konuşma sana ne benim dövmemden imajımdan bilmem neyimden sen kendne bakk. sen takmazsın belki sana uymaz ama ben severim dovmede yaparım çatala ok da yaparım

BitlisCengiz1981, 2 ay önce - Alıntıya git
Öncelikle üslubuna dikkat et, ben deövme yapana ya da yapmayana bir şey demedim. Sadece trollük yapan bir üyeyi uyardım. Haa çatala ok yapma git çatala pennnis yap, belki daha çok dikkat çekersin, ama pennnisin ucu totonun en mahrem noktasına kadar insin ki bir anlam ifade etsin.
29 Temmuz 2021 08:21

hannzoo
Memur

Arkadaşlar hepimiz öğretmeniz birbirinizi dövme yaptırma gibi ossuruktan tayyare işler yüzünden kırmayın. Isteyen çatalına dövme yaptırsın, isteyende makatına piercing taktırsın.

uzman-muallim, 2 ay önce - Alıntıya git

Zarttt

29 Temmuz 2021 12:00

sınıfcıcenk08
Yasaklı
Öncelikle üslubuna dikkat et, ben deövme yapana ya da yapmayana bir şey demedim. Sadece trollük yapan bir üyeyi uyardım. Haa çatala ok yapma git çatala pennnis yap, belki daha çok dikkat çekersin, ama pennnisin ucu totonun en mahrem noktasına kadar insin ki bir anlam ifade etsin.

sen milletede trol diyemezsin sen kimsin milleti yaftalıyorsun ..milletin dövmesinden başörtüsünden orasından vburasından sanane angut...hadi şimdi defol git

29 Temmuz 2021 12:55

Entellektüelizm
Memur

sen milletede trol diyemezsin sen kimsin milleti yaftalıyorsun ..milletin dövmesinden başörtüsünden orasından vburasından sanane angut...hadi şimdi defol git

sınıfcıcenk08, 2 ay önce - Alıntıya git
Beyin bedeva, kullan biraz.
29 Temmuz 2021 14:15

Bitliscengiz1982
Yasaklı
Beyin bedeva, kullan biraz.

hadi şimdi defol

bir daha milletin giyimine eleştiri yaoarken hareket etme kğüçük düşürme senin gibi beyinsizler 1990 larda başörtülülere zulmetti şimdide senin gibi davarlar dövme kupe takanlara zülmeteye çalışıyor yedirmeyiz sizin gibilerine artık bitti o devir herkes saygıyı s... s.. öğrenecek

01 Ağustos 2021 07:48

uzman-muallim
Aday Memur

Entelektüeizm sende durdun durdun turnayı gözünden vurdun Sınıfcıcenk hocanın ossuruklugunu hedef aldın. Baska bir fikrin yokmuydu?

01 Ağustos 2021 12:51

OgretmennAhmet
Aday Memur

Devlet memurusun, artı öğretmensin. Dövme yapılamayacağını bilmen gerekir. Kılık kıyafet serbestliği tamam ama dövme nedir ya? Azıcık öğretmenin ve devlet memurluğunun ağırlığını taşımalı insan.

01 Ağustos 2021 18:09

Bitliscengiz1982
Yasaklı

UYDURMA BİR TARAFINDAN DEVLET MEMURU DOVME VURAMAZ DİYE BİŞEY YOK SALLAMA

Toplam 95 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?