Editörler : Pangaea
08 Temmuz 2021 11:54

İller bankasının 6107 sayılı kanuna göre alım yaptığını umarım biliyorsundur. Kolay gelsin .

4611eem4611, 3 yıl önce

4046 sayılı özelleştirme kanununu okursan anlarsın. Kurum yönetmeliği ne alaka? Bu konuda teiaş üzerinden daha birkaç gün önce haber yapıldı zaten

4611eem4611
Yasaklı
08 Temmuz 2021 12:36

Özelleştirme kanunu 6107'yi bağlamaz diye bir kural var da biz mi bilmiyoruz :) Neticede alacakları yine sözleşmeli personel

DopingMühendis, 3 yıl önce

İller bankasının 6107 sayılı kanuna göre alım yaptığını umarım biliyorsundur. Kolay gelsin .

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2021 15:44

Arkadaşlar biliyorsunuz İlbank mülakat sonuçları Aralık gibi açıklanacak. Daha önce açıklanma ihtimali yok gibi bişey o yüzden bu süre içinde işsiz kalmamak için geçici olarak merkeziden atanıp daha sonra ilbanka geçmek istesek geçebilir miyiz?

EngineerPower
Aday Memur
09 Temmuz 2021 16:10

Senin ne kadar zekası düşük asosyal bir insan bu dünyada yok seni kimse ciddiye almıyor asosyal hanzel

hanzel, 3 yıl önce

Arkadaşlar biliyorsunuz İlbank mülakat sonuçları Aralık gibi açıklanacak. Daha önce açıklanma ihtimali yok gibi bişey o yüzden bu süre içinde işsiz kalmamak için geçici olarak merkeziden atanıp daha sonra ilbanka geçmek istesek geçebilir miyiz?

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2021 16:22

Soru sordum sadece böyle bir şey yapabilmek mümkün mü diye. Kişisel olarak benimle uğraşmayı bırak ve fikirlerime yorum yap

EngineerPower, 3 yıl önce

Senin ne kadar zekası düşük asosyal bir insan bu dünyada yok seni kimse ciddiye almıyor asosyal hanzel

kitabınortası
Daire Başkanı
09 Temmuz 2021 18:11

Millete burda sabah akşam iş garantisi yok diye İlbank'ı kötülüyorsun, gömüyorsun. Kendin iş garantili merkezi atamayı bırakıp İlbank'a geçme durumunu soruyorsun. Gerçekten büyük sahteymişsin sen, diyorlardı da abartı sanıyordum. Dediğin hiçbir şeyin hükmü kalmadı şu an.
hanzel, 3 yıl önce

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2021 18:15

Kendim için sormadım bunu. Ben iş garantisi olmayan bi kurumda çalışmam kamuda zaten. Ayrıca sorduğum her soruyu neden otomatik olarak kendim için istediğimi düşünüyorsunuz anlamıyorum. Burası bir forum ve ben de soru soruyorum. Sürekli bencil sadece kendilerini ilgilendiren konularda insanların sorularını duymaya sartlanmissiniz
kitabınortası, 3 yıl önce
Millete burda sabah akşam iş garantisi yok diye İlbank'ı kötülüyorsun, gömüyorsun. Kendin iş garantili merkezi atamayı bırakıp İlbank'a geçme durumunu soruyorsun. Gerçekten büyük sahteymişsin sen, diyorlardı da abartı sanıyordum. Dediğin hiçbir şeyin hükmü kalmadı şu an.

EngineerPower
Aday Memur
09 Temmuz 2021 19:33

Enayi hanzel

hanzel, 3 yıl önce
Kendim için sormadım bunu. Ben iş garantisi olmayan bi kurumda çalışmam kamuda zaten. Ayrıca sorduğum her soruyu neden otomatik olarak kendim için istediğimi düşünüyorsunuz anlamıyorum. Burası bir forum ve ben de soru soruyorum. Sürekli bencil sadece kendilerini ilgilendiren konularda insanların sorularını duymaya sartlanmissiniz

maxmim
Aday Memur
09 Temmuz 2021 19:57

Neden bu kadar mutsuzsun
hanzel, 3 yıl önce

makinaci92
Aday Memur
09 Temmuz 2021 22:36

Evet arkadaşlar ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi haberi olan varmı?

EngineerPower
Aday Memur
09 Temmuz 2021 22:49

bugün kurumla görüşmeye gittim insan kaynakları ile konuşma fırsatım oldu. İncelemelerin başladığını söyledi muhtemelen bayramdan sonra Ağustos ayı içerisinde açıklanır dediler zaten bunu telefonda da söylemişlerdi.

makinaci92, 3 yıl önce

Evet arkadaşlar ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi haberi olan varmı?

makinaci92
Aday Memur
09 Temmuz 2021 23:13

Baya bekleyeceğiz o zaman kötü oldu bu

Mahak
Aday Memur
09 Temmuz 2021 23:56

Buna neden fazlaca eksi oy verilmiş?

bugün kurumla görüşmeye gittim insan kaynakları ile konuşma fırsatım oldu. İncelemelerin başladığını söyledi muhtemelen bayramdan sonra Ağustos ayı içerisinde açıklanır dediler zaten bunu telefonda da söylemişlerdi.

EngineerPower
Aday Memur
10 Temmuz 2021 01:07

Asosyal Hanzel ve Saz arkadaşları yapmıştır hocam

Mahak, 3 yıl önce

Buna neden fazlaca eksi oy verilmiş?

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
10 Temmuz 2021 12:15

Sonuçlar Aralık ayında açıklanacak zaten çok bir şey kalmadı. Temmuz bitti sayılır 5 ay gibi az bi zaman kaldı

Sdftg
Kapalı
10 Temmuz 2021 12:23

Sen başvurdum mu Hanzel?Birakta başvuranlar düşünsün sen kendini yorma biz bekleriz 2023 te aciklansa bir şey olmaz😊

EngineerPower
Aday Memur
10 Temmuz 2021 12:53

Asosyal hanzel millete yalan yanlış bilgi vererek sosyalleşmeye çalışıyor gerçek hayatında tek bi arkadaşı bile yok çünkü

hanzel, 3 yıl önce
Sonuçlar Aralık ayında açıklanacak zaten çok bir şey kalmadı. Temmuz bitti sayılır 5 ay gibi az bi zaman kaldı

Merves.
Aday Memur
14 Temmuz 2021 16:02

Son açıklanan merkezi atamayla yerleşenler bu kurumu kazanması halinde geçiş yapabiliyor mu? Yeni atananlar için istifa etse bile bekleme süresi olmuyor mu?

4611eem4611, 3 yıl önce

İyi iyi. Merkezi gelenler buraya gider böylece gidenlerin kadrosu aralıkta tekrar açılır :)

EngineerPower
Aday Memur
14 Temmuz 2021 16:10

İnşallah yapamıyordur. Zaten atanmışsınız neden kadro yakiyorsunuz. Bu kadar kişi kadro beklerken bunu yapalan büyük günaha giriyor. Umarım merkeziden yerleşenleri kurum degerlendirmeye bile almaz.

Merves., 3 yıl önce

Son açıklanan merkezi atamayla yerleşenler bu kurumu kazanması halinde geçiş yapabiliyor mu? Yeni atananlar için istifa etse bile bekleme süresi olmuyor mu?

Merves.
Aday Memur
14 Temmuz 2021 16:16

Sizin yazdığınıza istinaden sordum ben de bilmiyorum çünkü

İnşallah yapamıyordur. Zaten atanmışsınız neden kadro yakiyorsunuz. Bu kadar kişi kadro beklerken bunu yapalan büyük günaha giriyor. Umarım merkeziden yerleşenleri kurum degerlendirmeye bile almaz.

Toplam 93 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi