Editörler : Pangaea
08 Temmuz 2021 18:07

Seneye 60 bin öğretmen alımı olur mu ?
Bu sene 20 bin alım oldu seneye 60 bin öğretmen alımı olur mu ?

komyrd3000
Aday Memur
08 Temmuz 2021 18:46

Neden olsun ki? Meraktan soruyorum sadece

batman123
Aday Memur
08 Temmuz 2021 18:47

Hocam her sene 40 bin alımdı ya hani bunu almayıp seneye 60bin mi diye düşündüm

Delkominasyon
Aday Memur
08 Temmuz 2021 19:08

hocam keske dedıgınız gıbı olsa ama benım dusunceme gore 20 bınden fazla olacak 2021 ıcın

batman123, 3 yıl önce
08 Temmuz 2021 19:13

Ülke ekonomisi tepetaklak giderken seneye de 20 bin atama olursa öpün başınıza koyun!

Sp3ll
Aday Memur
08 Temmuz 2021 19:22

20 binden daha düşük bekliyorum seneye

Penrose
Yasaklı
08 Temmuz 2021 20:12

Seneye her eve bir öğretmen uygulaması geliyor 300 bin alım olur ek atamayla 1 milyonu bulur.

Penrose
Yasaklı
08 Temmuz 2021 20:15

Covid ten ölenleri hesaba katarsak 1 040 000 atama bekliyorum ben.

sam85
Aday Memur
08 Temmuz 2021 21:47

Ülkenin ekonomik durumuna bağlı.ama şartlar pek iyi görünmüyor, 40bin bile zor olabilir.kamuya alımlarda tasarruf yapılacak.

Delkominasyon
Aday Memur
09 Temmuz 2021 02:12

kamudakı alım bızı etkılemıyor saglık egıtım bu ulkede sureklı devam saglanılacak bır meslek statusu o yayınlanan genelgede 2 madde okuyup kamuda tasarruf dıye ek atamayı etkıleyecek dıye dusunmeyın tamamını okuyunuz.

sam85, 3 yıl önce

Ülkenin ekonomik durumuna bağlı.ama şartlar pek iyi görünmüyor, 40bin bile zor olabilir.kamuya alımlarda tasarruf yapılacak.

burakeyigun
Kapalı
09 Temmuz 2021 11:31

2022 de aldığımız puan 2 yıl boyunca geçerli olacağı için bu fırsatı çok iyi değerlendirmek gerekiyor. 2022 de olmasa 2023 de 40 50 bin civarı atama yapılacağını düşünüyorum. Ama tabiiki en önemlisi bizim nasıl sonuçlar alabileceğimiz

sam85
Aday Memur
09 Temmuz 2021 12:02

Biraz incelerseniz anlarsınız devlet politikasını 10 aydır sağlıkçılar atama bekliyor, 1 yıldır öğretmenler atama bekliyor.çok alım düşüncesi olsa bu kadar bekletilmez.tek yönlü bakmaktan vazgeçin , işinize gelmeyen gerçekleride anlamaya çalışın.

Delkominasyon, 3 yıl önce

kamudakı alım bızı etkılemıyor saglık egıtım bu ulkede sureklı devam saglanılacak bır meslek statusu o yayınlanan genelgede 2 madde okuyup kamuda tasarruf dıye ek atamayı etkıleyecek dıye dusunmeyın tamamını okuyunuz.

Delkominasyon
Aday Memur
09 Temmuz 2021 12:04

hayır kardesım sen genelgenın 2 maddesıne takılıyorsun ben genelıne bakmanı rıca edıyorum kım kımın ısıne gelmıyor bellı.

sam85, 3 yıl önce

Biraz incelerseniz anlarsınız devlet politikasını 10 aydır sağlıkçılar atama bekliyor, 1 yıldır öğretmenler atama bekliyor.çok alım düşüncesi olsa bu kadar bekletilmez.tek yönlü bakmaktan vazgeçin , işinize gelmeyen gerçekleride anlamaya çalışın.

Delkominasyon
Aday Memur
09 Temmuz 2021 12:06

hem burada baslık acıyorsunuz ogretmensınız atanmak ıstıyorsunuz hemde atama ıcın bıseyler konusuldugunda yok oyle olmaz yok atama olamayacak yok 20 bın alsak sukur ulan sız zaten pes etmıssınız neyınıze bu baslıgı acıyorsunuz ozaman gıdın fabrıkaya calısın.

Penrose
Yasaklı
09 Temmuz 2021 12:12

Bazı insanların gerçeklerle işi yok malesef. Devam ederseniz linç, küfür, iftira vs hazır olun.

sam85, 3 yıl önce

sam85
Aday Memur
09 Temmuz 2021 12:17

Çok öğretmen alımı olsun istiyorsanız koşa koşa ücretli öğretmenlik yapmaya gitmeyeceksiniz.giderseniz böyle öğretmen fazlalığı olur işte.koskoca ülkenin klavye üzerinden yönetilmediğini de insanların anlaması gerek.bir de karşı görüşlere saygı duymak lazım, linçlemek değil.ben senin kardeşinde değilim.

hayır kardesım sen genelgenın 2 maddesıne takılıyorsun ben genelıne bakmanı rıca edıyorum kım kımın ısıne gelmıyor bellı.

Delkominasyon
Aday Memur
09 Temmuz 2021 13:06

Oturuyorsunuz kendi hayatınızı ıc karartacak sekılde sahlandırıyorsunuz ulkeyı kotuluyorsunuz sonrasında vay efendım boyle ucretlı ogretmenlıge gıtmeyın sanane KARDESIM ınsanlar gıder sana mı kalıyor herkesın ekonomık durumu bellı adam zorunda oldugu ıcın basvuruyor sızın gıbı baba parası yemıyor. Icınızı karartacagınıza calısın 20 bının ıcıne gırmeyı dusunun burada 60 bın gelmez yok 20 bın gelmez dıye yorumlar yaparak felaket tellalıhı yapmayın.

sam85, 3 yıl önce

Çok öğretmen alımı olsun istiyorsanız koşa koşa ücretli öğretmenlik yapmaya gitmeyeceksiniz.giderseniz böyle öğretmen fazlalığı olur işte.koskoca ülkenin klavye üzerinden yönetilmediğini de insanların anlaması gerek.bir de karşı görüşlere saygı duymak lazım, linçlemek değil.ben senin kardeşinde değilim.

sam85
Aday Memur
09 Temmuz 2021 13:44

Yazılanı anlamayacak biri ile laf yarıştırmam.seni kendi haline bırakıyorum...

Bu kafa ile nasıl eğitim fakültesi mezunu oldunuz ayrı tabii.

Tekrar söylüyorum ben senin kardeşin değilim.yarın bir gün atanıcaksınız karşınızdaki insanlarla nasıl konuşacağınıza özen gösterin.

Oturuyorsunuz kendi hayatınızı ıc karartacak sekılde sahlandırıyorsunuz ulkeyı kotuluyorsunuz sonrasında vay efendım boyle ucretlı ogretmenlıge gıtmeyın sanane KARDESIM ınsanlar gıder sana mı kalıyor herkesın ekonomık durumu bellı adam zorunda oldugu ıcın basvuruyor sızın gıbı baba parası yemıyor. Icınızı karartacagınıza calısın 20 bının ıcıne gırmeyı dusunun burada 60 bın gelmez yok 20 bın gelmez dıye yorumlar yaparak felaket tellalıhı yapmayın.

nikneyme
Şef
11 Temmuz 2021 14:55

2023 Eğitim Vizyonu'na bakın orada ücretli öğretmenlikle ilgili kısımları okuyun. Öğretmen ihtiyacı atama yoluyla mı ücretli öğretmenler yoluyla mı kapatılacak anlayabilirsiniz.

Felsefeyapma.
Yasaklı
22 Temmuz 2021 01:46

Hayal dünyasında yaşamayı bırakalım

Burhan2344
Aday Memur
26 Temmuz 2021 17:25

Seçime yakın olabilir
batman123, 3 yıl önce
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular