Editörler : ayşegül bgm
15 Temmuz 2021 16:11   

Hemşirelik
Merhaba arkadaşlar ben bransımda 3.yüm sizce hastane mi sağlık ocağı mı yoksa sağlık müdürlüğü mü yazmalıyım hangisi daha iyi teşekkürler
15 Temmuz 2021 16:41

baytehlike
Aday Memur

rahat mi calismak istiyosun yoksa para mı kazanmak istiyosun yoksa hemsirelikle hic de alakasi olmayan isler mi yapmak istiyosun veya nobet falan tutamam ben evrak kürek takilayim mi diyosun ona göre buralarin sartlarini araştır dogru yolu bulursun zaten

15 Temmuz 2021 16:44

Hemhemhem
Aday Memur
Aslında rahat çalışmak istiyorum ama maaş konusunda çok fark var mı bilmiyorum o yüzden sağlık müdürlüğü biraz daha yakın geliyor
15 Temmuz 2021 19:51

yusufburak25
Memur
Aslında rahat çalışmak istiyorum ama maaş konusunda çok fark var mı bilmiyorum o yüzden sağlık müdürlüğü biraz daha yakın geliyor
Hemhemhem, 3 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim sağlık ocağında döner kesinlikle yok gibi il müdürlüğündede il de ki hastanelerin ortalama döneri kadar bence eğer dersen yani öğreneyim falan hastane yap yoksa il müdürlüğü de kafan rahat olsun
15 Temmuz 2021 19:57

Hemhemhem
Aday Memur
Kardeşim sağlık ocağında döner kesinlikle yok gibi il müdürlüğündede il de ki hastanelerin ortalama döneri kadar bence eğer dersen yani öğreneyim falan hastane yap yoksa il müdürlüğü de kafan rahat olsun
yusufburak25, 3 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim ben sağlık müdürlüğünde hiç döner olmuyor diye duymuştum sizin bilginiz nedir
15 Temmuz 2021 19:59

yusufburak25
Memur
Teşekkür ederim ben sağlık müdürlüğünde hiç döner olmuyor diye duymuştum sizin bilginiz nedir
Dediğim gibi ilde ki döner ortalaması hastanelerin yani çok zor olmaz veya az olur eğer gerçekten mesleğini yapmak istiyorsan sıradan bir memur olmak istemiyorsan hastaneyi tercih et derim bu ara da kaç almıştın merak ettjm
15 Temmuz 2021 20:01

Hemhemhem
Aday Memur
Dediğim gibi ilde ki döner ortalaması hastanelerin yani çok zor olmaz veya az olur eğer gerçekten mesleğini yapmak istiyorsan sıradan bir memur olmak istemiyorsan hastaneyi tercih et derim bu ara da kaç almıştın merak ettjm
97 aldım mesleğe hevesim yok açıkçası sadece maaş ve rahatlık acisindan en ideali seçmek istiyorum puanın da boşa gitmesini istemiyorum
15 Temmuz 2021 20:02

yusufburak25
Memur
97 aldım mesleğe hevesim yok açıkçası sadece maaş ve rahatlık acisindan en ideali seçmek istiyorum puanın da boşa gitmesini istemiyorum
Lisans mı ortaöğretim hocam
15 Temmuz 2021 20:13

Hemhemhem
Aday Memur
Lisans mı ortaöğretim hocam
Ortaöğretim
15 Temmuz 2021 21:45

subkutan
Memur
Ortaöğretim
97 puanla neden düz memurluk tercih etmediniz. Merkezi atamada giderdiniz o puana. Eger meslege hevesiniz yoksa. Dhmiye falan atanirdiniz hemde 7 8 bin maas sartlarida baya iyi
15 Temmuz 2021 21:57

Hemhemhem
Aday Memur
97 puanla neden düz memurluk tercih etmediniz. Merkezi atamada giderdiniz o puana. Eger meslege hevesiniz yoksa. Dhmiye falan atanirdiniz hemde 7 8 bin maas sartlarida baya iyi
subkutan, 3 ay önce - Alıntıya git
Ortaöğretimden oralara alım oluyor mu ki ben çok araştırdım ama denk gelmedim
16 Temmuz 2021 01:29

subkutan
Memur
Ortaöğretimden oralara alım oluyor mu ki ben çok araştırdım ama denk gelmedim
Evet oluyor daha yeni oldu. Kilavuzu inceleyin tekrar bence. 2. Merkezi alim aralik ayinda sanirim
16 Temmuz 2021 08:55

Hemhemhem
Aday Memur
Evet oluyor daha yeni oldu. Kilavuzu inceleyin tekrar bence. 2. Merkezi alim aralik ayinda sanirim
subkutan, 2 ay önce - Alıntıya git
Ortaöğretim klavuzunda teknisyen falan alıyor zaten nitelik kodları var hepsinin senin bı yanlışın vardır
Toplam 12 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?