Editörler : crops35
15 Temmuz 2021 17:06   

TCDD teknikerlik

TCDD'de çalışan var mı? Şartları nasıldır? Kurum içinde tekniker olanlar veya başka pozisyonda çalışanlar da bilgi verebilirse sevinirim.

15 Temmuz 2021 23:49

erdo71
Aday Memur

İşyeri neresi hocam?

17 Temmuz 2021 18:07

Mustafakarabultt
Aday Memur
Nereyi kazandınız?
17 Temmuz 2021 21:17

Çalı Cimbom
Aday Memur
Kars'a atanan arkadaş bana ulaşabilir mi
18 Temmuz 2021 17:22

Mekattronik
Aday Memur

Merhaba ben tcdd tekniker olarak yerleştim. WhatsApp grubu varmı?

19 Temmuz 2021 11:40

Mustafakarabultt
Aday Memur

Merhaba ben tcdd tekniker olarak yerleştim. WhatsApp grubu varmı?

Mekattronik, 2 ay önce - Alıntıya git
Hangi ili kazandınız? Whatsapp ve telegram grubu olursa çok iyi olur
19 Temmuz 2021 13:12

Mekattronik
Aday Memur

Ben Erzincana TCDD tekniker olarak yerleştim. Sırada evrak teslimi var.TCDD ye Tekniker olarak yerleşenler bana mail atın birlikte

Hareket edelim. Mail adresim:

Edit : Mail adresi editör tarafından silinmiştir.

20 Temmuz 2021 06:32

erhnn21
Aday Memur

Tcdd'ye elektrik teknikeri olarak atandım. Tekniker ne iş yapar ve çalışma şartları nasıl? Eğer kurumda çalışan ve tecrübe sahibi olan biri cevap verirse sevinirim

24 Temmuz 2021 23:14

Mekattronik
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

24 Temmuz 2021 23:18

Kayıhan2020
Editor

Ben Erzincana TCDD tekniker olarak yerleştim. Sırada evrak teslimi var.TCDD ye Tekniker olarak yerleşenler bana mail atın birlikte

Hareket edelim. Mail adresim:

Edit : Mail adresi editör tarafından silinmiştir.

Mekattronik, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba iyi geceler,

Vermiş olduğunuz mail adresi tarafımdan silinmiştir. Yine WhatsApp grup linki de tarafımdan silinmiştir. Forum kurallarına uyma hususunda daha dikkatli olalım lütfen.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

25 Temmuz 2021 11:35

PetrograD
Memur

Tcdd'ye elektrik teknikeri olarak atandım. Tekniker ne iş yapar ve çalışma şartları nasıl? Eğer kurumda çalışan ve tecrübe sahibi olan biri cevap verirse sevinirim

erhnn21, 2 ay önce - Alıntıya git
Hangi il
25 Temmuz 2021 13:16

glhnysf
Aday Memur

tcdd tekniker maaşını öğrenen oldu mu acaba ne kadarmış ?

27 Temmuz 2021 16:42

erhnn21
Aday Memur

Tcdd'de tekniker olarak çalışan yok mu? Bize kurum hakkında verse

27 Temmuz 2021 16:43

erhnn21
Aday Memur

Tcdd'de tekniker olarak çalışan yok mu? Bizi kurum hakkında bilgilendirse.Bizi neler bekliyor öğren

27 Temmuz 2021 21:31

esvetturan
Aday Memur

merhaba arkadaşlar ilk olarak hayırlı olsun atananlar için. btekniker olarak çalışıyorum en izmirde Tekniker olarak çalışıyorum,

ilk olarak hangi servise atandıysanız o servise ait tekniker işleri yaparsınız , örneğin araç bakım servis müdürlüğüne atanırsanız lokomatifler ile ilgili işler de görev alırsınız.

Merak edilen ikinci bir hususta maaş soruluyor, ortalama tekniker maaşı 6700 civarıdır.

merak ettiğiniz başka husus varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

27 Temmuz 2021 23:31

Mustafakarabultt
Aday Memur

merhaba arkadaşlar ilk olarak hayırlı olsun atananlar için. btekniker olarak çalışıyorum en izmirde Tekniker olarak çalışıyorum,

ilk olarak hangi servise atandıysanız o servise ait tekniker işleri yaparsınız , örneğin araç bakım servis müdürlüğüne atanırsanız lokomatifler ile ilgili işler de görev alırsınız.

Merak edilen ikinci bir hususta maaş soruluyor, ortalama tekniker maaşı 6700 civarıdır.

esvetturan, 2 ay önce - Alıntıya git
Yeni başlayan kişilerde de mi 6700?
28 Temmuz 2021 11:41

esvetturan
Aday Memur
Yeni başlayan kişilerde de mi 6700?
Mustafakarabultt, 2 ay önce - Alıntıya git

evet , zaten yıl olarak maaşa fazla yansımaz

30 Temmuz 2021 20:47

Nurullaa
Aday Memur
Atanan arkadaşlara başarılar dilerim. benim puanım 83.78 2021/1 alımı 84 ile kapattı. Aralıkta'ki atamayı bu şekilde alım yapılırsa gelme ihtimali var mı sizce yoksa yüksek puanlılar daha da başvurmadı mı?
30 Temmuz 2021 20:49

Nurullaa
Aday Memur
Atanan arkadaşlara başarılar dilerim. benim puanım 83.78 2021/1 alımı 84 ile kapattı. Aralıkta'ki atamayı bu şekilde alım yapılırsa gelme ihtimali var mı sizce yoksa yüksek puanlılar daha da başvurmadı mı?
Nurullaa, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu arada 3293 nitelik koduna sahibim elektronik teknolojisi teknikerliği benimdr
31 Temmuz 2021 09:10

Mustafakarabultt
Aday Memur
Bu arada 3293 nitelik koduna sahibim elektronik teknolojisi teknikerliği benimdr
Nurullaa, 2 ay önce - Alıntıya git
Bir sonraki alımda yüksek ihtimal gidersin.
01 Ağustos 2021 18:45

Tıbbi Sekreter95
Aday Memur

esvetturan, 2 ay önce - Alıntıya git

Kondüktör mesleği zor mudur? Halkla ilişkiler ve tanıtımdan alım yapıldı. Hâlen alınmaya devam ederim?

Toplam 23 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?