Editörler : crops35

Nurullaa
Aday Memur
06 Ağustos 2021 19:48

Tekniker olarak çalışan arkadaşlara soruyorm Tcdd'de vardiya sisteminde sadece gece veya gündüzcü mü var. Bazı kurumlarda 24 saat çalışıp 2-3 gün gitmeme var. Bu durum tcdd içinde mi geçerli yoksa

MUSTAFA MESUT
Aday Memur
10 Ağustos 2021 02:05

Atanan arkadaşlar acaba hangi bölüm ve kaç puanla atandiniz mahsuru yoksa soylermisiniz

Nurullaa
Aday Memur
18 Ağustos 2021 00:09

Tcdd'de tekniker olarak atanırsam renk körlüğüm var bu sıkıntı yapar mı sizce tercih klavuzunda 2017'de özel şartlarda bu ibare vardı. Şuan ise yazmıyor

memo er
Aday Memur
03 Ocak 2022 02:17

selam kardeşim ben tcdd alımları acıldı işçi kadrosundan otomotiv teknikeri olarak atandım inşaallah peki maaşlarda bir farklılık olur mu yoksa yine 6700 civarı mı yılda 4 maaş ikramiye veriliyormuş... yoksa biz işçi statüsünde atanıyoruz kpss mülakat olarak sürekli işçi kadrosu peki bizim maaş bunlardan farklı mı olacak yoksa bizde mi 6700 alacağız.. kolay gerlsin

esvetturan, 3 yıl önce

merhaba arkadaşlar ilk olarak hayırlı olsun atananlar için. btekniker olarak çalışıyorum en izmirde Tekniker olarak çalışıyorum,

ilk olarak hangi servise atandıysanız o servise ait tekniker işleri yaparsınız , örneğin araç bakım servis müdürlüğüne atanırsanız lokomatifler ile ilgili işler de görev alırsınız.

Merak edilen ikinci bir hususta maaş soruluyor, ortalama tekniker maaşı 6700 civarıdır.

merak ettiğiniz başka husus varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

mevo4312
Aday Memur
03 Ocak 2022 20:11

Hocam çalışma şartları nasıl bende bu yıl hazırlanıyorum bölümüm elektronik
erhnn21, 3 yıl önce

Tcdd'ye elektrik teknikeri olarak atandım. Tekniker ne iş yapar ve çalışma şartları nasıl? Eğer kurumda çalışan ve tecrübe sahibi olan biri cevap verirse sevinirim

ERLİK01
Aday Memur
02 Haziran 2023 02:03

Elektronik Teknikeri için kaç kişi alıcaklar acaba bilen aydınlatabilir mi?

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi