Editörler : ayşegül bgm
16 Temmuz 2021 00:16   

Atanamama korkusu olanlar

İyisiyle kötüsüyle çalıştık hepimiz istediğimiz puanları aldık veyahut alamadık bu süreç ne kadar da zormuş :( ortaöğretim hemşire güncel 2299 güncel olmayan 1800 gibi bı sayıya tekabül ediyor acaba ilk alımda gitme şansım var mı ? Artık beklemek istemiyorum yada başka bakanlıklara başvurmayı düşünüyorum yardımci olur musunuz?:(

16 Temmuz 2021 00:27

Jagro
Daire Başkanı
Bu alimda gitme sansin var ama cok dusuk ,sonraki alimi beklemeni tavsiye ederim .bekleyemeyecek gibiysen yasadigin sehrin unisi alima cikarsa basvur iistedigin sehir old icin bir nebze katlanirsin ama baska sehirlerin unisi olursa hicbir hakkin olmayacak iyi dusun pisman olacagin kararlar verme derim .
16 Temmuz 2021 00:28

Surrealls
Aday Memur

İlk atama için zor olabilir ama iki yıl içerisinde geçmiş yıllara bakarsak atanmanız olur diye düşünüyorum.hayırlısı hakkınızda

16 Temmuz 2021 01:39

ayseberat
Aday Memur
Bu alimda gitme sansin var ama cok dusuk ,sonraki alimi beklemeni tavsiye ederim .bekleyemeyecek gibiysen yasadigin sehrin unisi alima cikarsa basvur iistedigin sehir old icin bir nebze katlanirsin ama baska sehirlerin unisi olursa hicbir hakkin olmayacak iyi dusun pisman olacagin kararlar verme derim .
Jagro, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam saolun

16 Temmuz 2021 01:41

ayseberat
Aday Memur

İlk atama için zor olabilir ama iki yıl içerisinde geçmiş yıllara bakarsak atanmanız olur diye düşünüyorum.hayırlısı hakkınızda

Surrealls, 2 ay önce - Alıntıya git

Umarım emeklerimiz bosa gitmez insanız işte beklemek zor gelebiliyor ya olmazsa düşüncesi + tekrar ders çalışma imkanım zor teşekkür ederim cevap verdiğini Z icin

16 Temmuz 2021 01:42

ayseberat
Aday Memur

Bakanlık neden alacağı eleman ve sayılarıni açıklamıyor ? Nedeni olmalı değil mi ?

16 Temmuz 2021 01:58

Jagro
Daire Başkanı

Teşekkür ederim hocam saolun

ayseberat, 2 ay önce - Alıntıya git
Rica ederim
16 Temmuz 2021 02:36

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur

Son 2 yıla bakma ondan önceki 2 yıla bak derim. 2018 herkesin beklentisi üstündeydi. 2016 bak.

16 Temmuz 2021 03:35

elifizyot
Memur

Puanın kötü değil. Bırak da senden kötüler endişeye kapılsın. Saat 03.34 ama ne düşünüp de uyuyamıyorum bir tahmin edin bakalım

16 Temmuz 2021 12:35

yusufburak25
Memur

Puanın kötü değil. Bırak da senden kötüler endişeye kapılsın. Saat 03.34 ama ne düşünüp de uyuyamıyorum bir tahmin edin bakalım

elifizyot, 2 ay önce - Alıntıya git
Ne merak ettik
16 Temmuz 2021 13:31

does it matter
Şef
Ne merak ettik
yusufburak25, 2 ay önce - Alıntıya git

Kaynanasını ya da eltisini

16 Temmuz 2021 13:56

elifizyot
Memur

Kaynanasını ya da eltisini

does it matter, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok güldürdün beni Allah razı olsun senden. Bayramda köye gideceğiz şans dileyin bana.

17 Temmuz 2021 00:44

ayseberat
Aday Memur

Çok güldürdün beni Allah razı olsun senden. Bayramda köye gideceğiz şans dileyin bana.

elifizyot, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam yazdıklarınız mizahen güzel şeyler keşke bahtinizda güzel olsaymis :) tavsiyem kaynananizla muhatap olmamak en iyisi beden ve ruh sağlığı için :D

Toplam 12 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?