Editörler : Kubil ay
23 Temmuz 2021 02:52

ukopatik
Aday Memur
2 sene önce teyzemin oğlu girdi şu an çalışıyor orda. Hiçbir yerden de torpili yoktu 2. Yedekmiş o şekilde girdi mülakatta soruların yarısını bilemedim umudum yok demişti. Şu an orada çalışıyor ama hiç memnun değil ilk fırsatta başka yere geçmenin hayallerini yapıyor. Size göre her şey torpil ama gerçekte alakası olmayabiliyor
hanzel, 5 ay önce - Alıntıya git

Özel olmazsa neden memnun olmadığını sorabilir miyim? Başvurmayı düşünen adaylar için de faydalı olabilir. Yeni kurum olduğu için kurumsallaşma noktasında problem olup olmadığını merak ediyorum açıkçası.

23 Temmuz 2021 11:04

Eeecikadin
Aday Memur

Özel olmazsa neden memnun olmadığını sorabilir miyim? Başvurmayı düşünen adaylar için de faydalı olabilir. Yeni kurum olduğu için kurumsallaşma noktasında problem olup olmadığını merak ediyorum açıkçası.

ukopatik, 5 ay önce - Alıntıya git

ya bu adamın her söylediği yalan

17 Ağustos 2021 19:35

KaradenizliUsak
Memur

Çıkmış sorularla ilgili bilgisi olan Mesaj atabilir mi

18 Ağustos 2021 01:49

A.Kadircevik
Aday Memur

daha önceki seneler giren arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? özellikle çıkmış sorular vs.

18 Ağustos 2021 07:25

EmreeAydemir
Daire Başkanı

soruları isteyen bana mesaj atsın atayım

18 Ağustos 2021 16:34

Dionysos1988
Aday Memur

3.kez ilana çıkıyor bu kurum. Daha önceki yıllarda 30 kontenjan içinde 15 kontenjan iletişim mezunları için ayri bir havuzdaydi. Ama bu sene o da yok. İletişim başkanliği kurumun ismi bir de! 2 kere girdim. İlkinde ön eleme sinavini gecemedim. İkincisinde mülakatta elendim. Şu ana kadar iletişim fakültesi mezunu olup da bir kişi bile giremedi. Şaka gibi değil mi? Yüzde 0.1 ihtimali sevenler başvursun. Maalesef ben de başvuracağım.

19 Ağustos 2021 15:36

santeneo
Aday Memur

3.kez ilana çıkıyor bu kurum. Daha önceki yıllarda 30 kontenjan içinde 15 kontenjan iletişim mezunları için ayri bir havuzdaydi. Ama bu sene o da yok. İletişim başkanliği kurumun ismi bir de! 2 kere girdim. İlkinde ön eleme sinavini gecemedim. İkincisinde mülakatta elendim. Şu ana kadar iletişim fakültesi mezunu olup da bir kişi bile giremedi. Şaka gibi değil mi? Yüzde 0.1 ihtimali sevenler başvursun. Maalesef ben de başvuracağım.

Dionysos1988, 4 ay önce - Alıntıya git

yine paran ve zamanın gidecek kardeş, boşuna ümitlenme. süreç sonunda gel ve haklıymışsın de bana.

25 Ağustos 2021 11:15

Ox123
Aday Memur

Merhaba. Rica etsem önceki sınav sorularını gönderebilir misiniz. Ya da belli bir kaynak var mı?

25 Ağustos 2021 23:41

kpssadaymuh
Memur

bu kadroları yedirmezler akıllı olun :D hahahah :D neden kpss şartı yok da sınavı kendileri yapıyor düşünmediniz mi hahahaha :D kpss puanı :D alamamışlara :D hahahaha :D soruları :D hahahahahhaa :D hahahahaha :D

07 Eylül 2021 10:30

saiansakultasalkım
Aday Memur

emre aydemir hocam profiline mesaj atılamıyor

07 Eylül 2021 10:36

EmreeAydemir
Daire Başkanı

emre aydemir hocam profiline mesaj atılamıyor

saiansakultasalkım, 3 ay önce - Alıntıya git
Neden hocam bana 100 kişiye yakın mesaj attı hala atılıyor
07 Eylül 2021 12:06

saiansakultasalkım
Aday Memur

atabildim :D

08 Eylül 2021 12:15

Özbekkk
Aday Memur
EmreeAydemir, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam size numaramı yazdım ben de mesaj attım rica etsem whatsapptan gönderir misiniz soruları

08 Eylül 2021 15:00

sudengineer
Aday Memur

Hocam mesaj attım ama bana da gönderebilir misiniz rica etsem

09 Eylül 2021 10:01

nıvıda
Aday Memur

Arkadaşları sinav yerleri belli olmuş neresi çıktı H.B.V.Ü edebiyat fakultesi diyor ama gazi üniversitesine götürüyor. Başka yerden gelicgelicem nasıl bulunan bilmiyorum bilenler varsa yardımcı olabilir mi

09 Eylül 2021 10:05

EmreeAydemir
Daire Başkanı

Arkadaşları sinav yerleri belli olmuş neresi çıktı H.B.V.Ü edebiyat fakultesi diyor ama gazi üniversitesine götürüyor. Başka yerden gelicgelicem nasıl bulunan bilmiyorum bilenler varsa yardımcı olabilir mi

nıvıda, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam ben gazide okudum orayi biliyorum yazın yardımcı olup tarif edeyim
09 Eylül 2021 16:23

nıvıda
Aday Memur

BINA ADİ. H.B.V.Ü EDEBIYAT FAKÜLTESİ YOLU ZEMIN KAT

BUNA ADRESI. EMNIYET MAHALLESI ABANT 1 CADDE 10/2 YENIMAHALLE diyor

09 Eylül 2021 16:30

EmreeAydemir
Daire Başkanı

BINA ADİ. H.B.V.Ü EDEBIYAT FAKÜLTESİ YOLU ZEMIN KAT

BUNA ADRESI. EMNIYET MAHALLESI ABANT 1 CADDE 10/2 YENIMAHALLE diyor

nıvıda, 3 ay önce - Alıntıya git

özelden yazarsan tarif edeyim hocam nerden geleceğini bilmedim için nasıl yol anlatayım özelden yaz nerden geleceksin okulu biliyorum gazide okudum binayıda biliyorum eski kız arkadaşımın fakultesi yeni 2 senelik bina orası

09 Eylül 2021 21:08

Zalgris
Aday Memur

bu kadroları yedirmezler akıllı olun :D hahahah :D neden kpss şartı yok da sınavı kendileri yapıyor düşünmediniz mi hahahaha :D kpss puanı :D alamamışlara :D hahahaha :D soruları :D hahahahahhaa :D hahahahaha :D

kpssadaymuh, 3 ay önce - Alıntıya git

sen ve senin gibi gereksizlerin vasat fikirlerine burda kimse ihtiyaç duymuyor. yok 3 kere girmiş başarılı olamamış yok kazanacaklar belliymiş yok torpil cart curt. Git bak ön elemeden 60 puan almışlardır gelip burda kazananların hakkına giriyorlar. Siz başarısızsınız diye herkes başarısız olacak değil okuyorsunuz allahın dağındaki eğitimi beş para etmez üniversitede ondan sonra devletten medet bekliyorsunuz. Geliştirin kardeşim kendinizi bu memlekette yaşayan herkes kamu personel alımlarında neler döndüğünü az çok bilir ama sizin gibi ağlamaz tüm imkanları zorlar.

sabah akşam ağlarsınız hakkımız yeniyor torpil uygulanıyor diye fırsatınızı bulduğunuzda saniye düşünmeden araya adam sokarsınız.

Sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim

10 Eylül 2021 09:28

Özbekkk
Aday Memur

özelden yazarsan tarif edeyim hocam nerden geleceğini bilmedim için nasıl yol anlatayım özelden yaz nerden geleceksin okulu biliyorum gazide okudum binayıda biliyorum eski kız arkadaşımın fakultesi yeni 2 senelik bina orası

emre hocam hala soruları beklemedeyim dönmedin

Toplam 110 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?