Editörler : Kubil ay
28 Eylül 2021 16:05

nıvıda
Aday Memur

Benim de sonuçlar istediğim gibi degil .kazananlar var mi arkadaşlar

28 Eylül 2021 17:36

santeneo
Aday Memur

buralar yakında ağlama duvarı olacak :)

çook söyledim daha önce. hem vaktinize hem paranıza yazık diye.

28 Eylül 2021 18:35

intrltsns
Aday Memur

Itiraz ettim ben ama bişey çıkacağını sanmam. Beklediğimden çok daha fazla yanlış görünüyor sebebini anlamadım.

28 Eylül 2021 18:40

mltm1212
Aday Memur

buralar yakında ağlama duvarı olacak :)

çook söyledim daha önce. hem vaktinize hem paranıza yazık diye.

santeneo, 2 ay önce - Alıntıya git

Buradaki herkes bunun kararını kendi başına verebilecek yaşta, niye böyle bir yorum yapıldı anlam veremedim doğrusu.

29 Eylül 2021 01:13

A.Kadircevik
Aday Memur

Arkadaşlar sorular ve cevapları açıklandı. Oradan bakıp kontrol edebilirdiniz. Benim cevabını hatırlamadığım 2 sorum vardı. Onlar da yanlış gelmiş. O sebeple 70 puanı tamamlayamadım. Sanki puanlarla oynanmış algısı yaparak daha önce söyledim diyenlere takılmayın, kendi başarısızlıklarına bahane arayan insanlar onlar. Açıklanan soru ve cevaplara göre sonuçta yanlışlık olduğundan eminseniz itiraz ediniz.

29 Eylül 2021 12:05

hanzel
Genel Müdür

Arkadaşlar sorular ve cevapları açıklandı. Oradan bakıp kontrol edebilirdiniz. Benim cevabını hatırlamadığım 2 sorum vardı. Onlar da yanlış gelmiş. O sebeple 70 puanı tamamlayamadım. Sanki puanlarla oynanmış algısı yaparak daha önce söyledim diyenlere takılmayın, kendi başarısızlıklarına bahane arayan insanlar onlar. Açıklanan soru ve cevaplara göre sonuçta yanlışlık olduğundan eminseniz itiraz ediniz.

A.Kadircevik, 2 ay önce - Alıntıya git

Sınavda başarısız olmuş arkadaşlara geçmiş olsun önünüzdeki sınavlara bakın artık. İtiraz mitiraz tamamen vakit kaybı. Sınavı geçen arkadaşlar tebrikler ilk aşamayı geçtiniz ama bir an önce dayı, hala, yenge, enişte vs. aramaya başlasanız iyi edersiniz.

29 Eylül 2021 12:20

santeneo
Aday Memur

A.Kadircevik, 2 ay önce - Alıntıya git

gerizekalı sınava bile girmedim, konunun başında yazdığım mesaja bak. orada neden girmemeniz gerektiğini anlattım tek tek. sizin gibilerin parasını söğüşleyip kendi adamlarını alacaklar yine :)

30 Eylül 2021 10:37

Özbekkk
Aday Memur

gerizekalı sınava bile girmedim, konunun başında yazdığım mesaja bak. orada neden girmemeniz gerektiğini anlattım tek tek. sizin gibilerin parasını söğüşleyip kendi adamlarını alacaklar yine :)

santeneo, 2 ay önce - Alıntıya git

bu şekilde saldırgan tutumla insanların heveslerini kursağında bırakmak ya da kötü hissettirmek seni mutlu ediyorsa baştan peşin peşin söyle sana yav he he çekelim. bu şekilde hayatta kalıyorsan yani bilelim yazık sana çünkü

30 Eylül 2021 10:46

EmreeAydemir
Daire Başkanı

bu şekilde saldırgan tutumla insanların heveslerini kursağında bırakmak ya da kötü hissettirmek seni mutlu ediyorsa baştan peşin peşin söyle sana yav he he çekelim. bu şekilde hayatta kalıyorsan yani bilelim yazık sana çünkü

Özbekkk, 2 ay önce - Alıntıya git

arkadaş atandı ya herkesi küçük görmek ve alay etmekle meşgul bu ve bunun gibiler forumda çok türedi insanların moralini keyfini kaçırıyorlar

30 Eylül 2021 15:47

A.Kadircevik
Aday Memur

Yahu siz hala bu tiplerle muhattap oluyor musunuz cidden? Odada bir sivrisinek rahatsız etseoturup konuşur musunuz kardeş bak az vızıldarahatsız oluyorum diye :) görmezden gelin. Kendi kendine gider o.

Toplam 110 mesaj

ANKET
Faizlerin indirilmesi ve üretimin arttırılmasını hedefleyen yeni ekonomi politikasını nasıl buluyorsunuz?