Editörler : crops35
18 Temmuz 2021 13:46   

Kpss Hazırlık Önlisans

İyi günler ,

Dış ticaret Önlisans mezunuyum.2022 kpss Hazırlanacağım. Bununla ilgili tavsiye edilebilecek eğitim kurumu ( dershane) konusunda bilgi rica ederim .

18 Temmuz 2021 16:21

Yüce Hülagü Han
Memur

YouTube

18 Temmuz 2021 17:06

hsnd
Müsteşar
Dershanelerin eski etkinliği kalmadı artık. Bence boşuna para harcamış olursunuz. YouTube üzerinde bir sürü ders anlatımlı video var. Bence işinizi görür. Karar sizin yine de.
18 Temmuz 2021 21:29

Gardiyan4
Kapalı
You tune da matematik anlatan sıfırdan kanal tavsiyesi var mı
18 Temmuz 2021 21:30

rafet5757
Aday Memur
Gardiyan4, 6 gün önce - Alıntıya git

benim hocamdan dinleyebilirsin çok faydalı

19 Temmuz 2021 01:45

Yüce Hülagü Han
Memur
Gardiyan4, 6 gün önce - Alıntıya git

Rehber matematik sıfırdan iyi anlatıyor hocam ilkokul seviyesinden başlıyor ayt seviyesine getiriyor limit türev integrale kadar öğrendim ben sıfırdan oradan mat 1 öğrenin sonra İlyas Güneş ile devam edin o da kpss için basit bi anlatım yapıyor sonra kitaplar ve antrenmanlar yaparak çıkmış sorular çözerek devam edin

19 Temmuz 2021 04:55

Gardiyan4
Kapalı
TSK ederim arkadaslar
19 Temmuz 2021 08:19

Tekknikker
Aday Memur

ilyas hocanın videolarına bakmanı tavsiye ederim.

22 Temmuz 2021 00:32

Serserdeo
Aday Memur

Matematikte sifirsaniz once antrenmanlarla matematik 1 le baslayin ve 2 yi bitirin ben matematikte sifirdim kpss hocalarını dinliyordum ama birşey anlamıyordum o kitapları bitirip yks de Şenol hoca videoları falan var onları izlemiştim kısa zaten ama çok basit seviye anlatıyor onlarla anladım ve sonra video izledim, tarihte önce ramazan Yetgin uzun videolarını izleyin sonra ben Hamza hocayı dinlemiştim, coğrafya engin hoca, vatandaşlık Emrah hoca, Türkçede Öznur hoca ben bunların anlatımını sevmiştim ama ona sen karar verebilirsin ama sana önerim bölümünden atama zorluğu olduğu için bı bölüm daha okumanı tavsiye ederim ben bu sene öyle yaptım yüksek puan alıp virgül virgül kaybettim birazda nasip tabi ama Eylül Ekim'de ikinci üniversite kapsamında daha önce örgün okuyanlara sınavsız ikinci üniversite imkanı veriyorlar onu bı araştır acikogretimde ben çok pişmanım keşke daha önceden yazsaymisim şimdiye kalmazdim

Toplam 8 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?